Aktualności

10 najlepszych programów telewizyjnych do obejrzenia w tym tygodniu, od Glastonbury 2022 po Tylko morderstwa w budynku

Człowiek kontra pszczoła

Od piątku 24 czerwca Netflix

Rowan Atkinson jako Trevor (zdjęcie: Netflix)

Rowan Atkinson powraca do komedii fizycznej w stylu Jasia Fasoli ze swoim nowym serialem Netflix. W 10 odcinkach, każdy po 10 minut, Atkinson gra Trevora, opiekuna domu terroryzowanego przez mściwą pszczołę. Zamiast po prostu żyć z jego nieustannym brzęczeniem, Trevor zamierza się go pozbyć – rujnując przy tym bezcenne obrazy i podpalając dom.

Napad na pieniądze: Korea – Wspólny Obszar Gospodarczy

Od piątku 24 czerwca Netflix

Money Heist Korea: JEA (od lewej) Lee Hyun-woo jako Rio, Kim Ji-hun jako Denver i Lee Won-jong jako Moskwa w pierwszym odcinku Money Heist Korea: JEA. Kr. Jung Jaegu/Netflix ?? 2021
Lee Hyun-woo jako Rio, Kim Ji-hun jako Denver i Lee Won-jong jako Moskwa (Zdjęcie: Jung Jaegu/Netflix)

Netflix jest niezwykle popularny Napad na pieniądze kontynuuje ten częściowy spin-off, częściowy remake. Zainspirowany napadem przeprowadzonym przez hiszpańską załogę w oryginalnej serii, Profesor (Yoo Ji-tae) dokonuje własnego napadu na bank na Półwyspie Koreańskim.

Glastonbury

Od piątku 24 czerwca, godz. 19:00, kanały BBC

Glastonbury Festival, 01-01-2010, Embargo na publikację do: n/d - Na zdjęciu: The Pyramid Stage, BBC
Scena piramidy (fot. BBC)

Clara Amfo, Jo Whiley, Lauren Laverne, Jack Saunders i 1Xtra DJ Remi Burgz – nowicjusz w gangu Glastonbury – są naszymi przewodnikami po prawdopodobnie najlepszym festiwalu na świecie. Głównym bohaterem dzisiejszego wieczoru jest Billie Eilish (22:00, BBC Two), podczas gdy sobota należy do Sir Paula McCartneya (22:00, BBC One), a niedzielnym headlinerem jest Kendrick Lamar (2:30, BBC Two). W weekend jest mnóstwo relacji w BBC Two, Three i Four, a także na dedykowanym kanale iPlayer.

Morderstwo w Alpach

Niedziela 26 czerwca, 21:00, Kanał 4

Morderstwo w Alpach: Mark Preston, Zaid Al-Hilli, Tom Parry
Mark Preston, Zaid Al-Hilli, Tom Parry (zdjęcie: Ryan Mcnamara/Channel 4)

W 2012 roku Saad Al-Hilli, jego żona Iqbal i matka Suhaila zostali zamordowani w pobliżu jeziora Annecy we francuskich Alpach. Sprawa pozostaje nierozwiązana, chociaż ta trzyczęściowa seria dokumentalna stara się przedstawić wszystkie odkryte dowody. Brat Saada, Zaid, kiedyś aresztowany pod zarzutem zorganizowania śmierci swojej rodziny, a następnie zwolniony, opowiada swoją wersję wydarzeń wraz z byłym francuskim prokuratorem i emerytowanym brytyjskim starszym oficerem śledczym.

Kelly Holmes: Być mną

Niedziela 26 czerwca, godz. 22.20, ITV

Z Goalhanger Films KELLY HOLMES: BEING ME Niedziela 26 czerwca 2022 w ITV Na zdjęciu: Dame Kelly Holmes Potężny jednorazowy film dokumentalny z podwójną mistrzynią olimpijską Dame Kelly Holmes. W tym głęboko osobistym filmie Kelly po raz pierwszy opowiada o ważnych momentach swojego życia. Spotkamy się z najbliższymi i odkryjemy emocjonalną podróż, w której przebywała przez ostatnie 30 lat, i jej wpływ na jej zdrowie psychiczne. (c) Goalhanger Films W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z Peterem Grey Mob 07831460662 / peter.gray@itv.com To zdjęcie jest (C) Goalhanger Films i może być powielane wyłącznie do celów redakcyjnych bezpośrednio w związku z programem KELLY HOLMES: BEING ME or ITV. Po udostępnieniu przez ITV Picture Desk zdjęcie to może być powielane tylko raz do daty Transmisji i nie zostanie naliczona opłata za reprodukcję. Każde kolejne użycie może wiązać się z opłatą. To zdjęcie nie może być rozpowszechniane w żadnej innej publikacji lub witrynie internetowej ani trwale archiwizowane bez wyraźnej pisemnej zgody ITV Picture Desk. Pełny regulamin jest dostępny na stronie www.itvpictures.com
Dame Kelly Holmes (zdjęcie: Goalhanger Films/ITV)

Siedemnaście lat po wycofaniu się z lekkiej atletyki – kariery, która przyniosła jej dwa złote medale olimpijskie – dame Kelly Holmes wspomina najważniejsze momenty swojego życia. Głęboko osobista i przy udziale najbliższych i najdroższych, Holmes zastanawia się nad swoimi wzlotami i upadkami oraz jak presja sportu i sławy wpłynęła na jej zdrowie psychiczne.

Wimbledon

Poniedziałek 27 czerwca, od godz. 11:00, BBC One, BBC Two i iPlayer

Wimbledon 2022, 27-06-2022, Sue Barker, BBC Wimbledon 2022 TV nadal BBC
Sue Barker (zdjęcie: BBC)

Główną atrakcją tegorocznego Wimbledonu z pewnością będzie powrót Sereny Williams na kort. To także ostatni rok Sue Barker jako gospodarza po 30 latach, podczas gdy Clare Balding powróci, aby zaprezentować codzienne aktualizacje programu, Dzisiaj na Wimbledoniecodziennie o 20.30 w BBC Two.

Świat Zachodu

Poniedziałek 27 czerwca, 21:00, Sky Atlantic/Streaming on Now

Ed Harris jako Człowiek w Czerni (Zdjęcie: HBO)

Od końca trzeciego sezonu do nowego odcinka w poniedziałek nastąpił siedmioletni skok, więc nie wiadomo, jak zmieni się wszechświat Westworld. Podczas gdy William (Ed Harris) został najwyraźniej zabity pod koniec trzeciej serii, zwiastun czwartej sugeruje, że może tak nie być – ale prawdziwą tajemnicą jest miejsce pobytu Dolores (Evan Rachel Wood).

Pomoce: Niesłyszane taśmy

Poniedziałek 27 czerwca, godz. 21.30, BBC Two

AIDS: The Unheard Tapes,1,John (LUKE HORNSBY),Wall to Wall Media Ltd,Produkcja AIDS: The Unheard Tapes TV nadal BBC
Luke Hornsby jako John (zdjęcie: BBC/Wall to Wall Media)

Kiedy kryzys związany z AIDS dotknął Londyn w latach 80., naukowcy przeprowadzili wywiady z gejami w całym mieście, którzy zmierzyli się z tym, co wtedy nazwano „rakiem gejów”. Po czterdziestu latach aktorzy ożywiają doświadczenia rozmówców, synchronizując usta z ich prawdziwymi głosami. Słyszymy o ich początkowym sceptycyzmie, o którym wkrótce zapomniano, gdy niektórzy otrzymali własne diagnozy.

Tylko morderstwa w budynku

Od wtorku 28 czerwca Disney+

Tylko morderstwa w budynku — po szokującej śmierci prezesa zarządu Arconii, Bunny'ego Folgera, Charles, Oliver i Mabel ścigają się, by zdemaskować jej zabójcę. Jednak następują trzy (niefortunne) komplikacje - trio jest publicznie zamieszane w zabójstwo Bunny'ego, teraz są przedmiotem konkurencyjnego podcastu i muszą poradzić sobie z grupą sąsiadów z Nowego Jorku, którzy myślą, że popełnili morderstwo. Na zdjęciu Oliver (Martin Short), Charles (Steve Martin) i Mabel (Selena Gomez). (Zdjęcie: Craig Blankenhorn/Hulu) Only Murders in the Building Sezon 2 Hulu TV zdjęcie z https://press.hulu.com/shows/only-murders-in-the-building/images/#episode-201
Steve Martin jako Oliver, Martin Short jako Charles i Selena Gomez jako Mabel (zdjęcie: Craig Blankenhorn/Hulu)

Selena Gomez, Martin Short i Steve Martin powracają w drugiej serii zaskakująco zachwycającej tajemnicy morderstwa Disneya. Po rozwiązaniu jednego morderstwa trio zostaje podejrzane o samo zabicie kierownika budynku Bunny’ego (Jayne Houdyshell).

Niewypowiedziana wojna

Czwartek 30 czerwca, 21:00, Kanał 4

Adrian Lester (ANDREW MAKINDE) Niezapowiedziana wojna TV nadal Channel 4
Adrian Lester jako Andrew Makinde (zdjęcie: Playground Television/Channel 4)

Nowy dramat Petera Kosminsky’ego (Wilk Hall) wzbudziło kontrowersje, gdy niektórzy uwierzyli, że zwiastun – w którym fikcyjny premier grany przez Adriana Lestera ostrzegał przed nadchodzącym cyberatakiem – jest prawdziwą transmisją rządową. Ustawiony dwa lata w przyszłości thriller śledzi grupę analityków danych z GCHQ, którzy toczą zaciekłą cyberwojnę z niewidzialnym przeciwnikiem w okresie poprzedzającym wybory powszechne.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button