Rozrywka

136 milionów dolarów Superstar wymienia Knicki jako preferowane miejsce handlu

Getty Kevin Durant i Kyrie Irving z Brooklyn Nets, z których ostatni określił New York Knicks jako preferowany cel handlu.

Oczekuje się, że tego lata New York Knicks będzie aktywnym zespołem. Niezależnie od tego, czy jest to NBA Draft, wolna agencja, czy rynek handlowy, Nowy Jork ma być jedną z drużyn w lidze, która może wejść do przyszłego roku z zupełnie innym składem.

Chociaż nie ma gwarancji, że wykonają jakiekolwiek poważne ruchy, z pewnością byli zamieszani w wiele plotek. Strażnik Dallas Mavericks, Jalen Brunson, był ich najwyższym priorytetem, ale ostatnio na ich radarze pojawia się nowa nazwa.

Według Adriana Wojnarowskiego z ESPN, Knicks znajdują się na liście preferowanych kierunków handlowych Kyrie Irvinga, jeśli nie dojdzie do porozumienia z Brooklyn Nets w sprawie przedłużenia kontraktu.

„Źródła ESPN: Jeśli Kyrie Irving nie może dojść do porozumienia w sprawie pozostania z Brooklynem, ma listę drużyn, które chciałby, aby wzięli pod uwagę przy podpisywaniu i wymianie, w tym Lakers, Clippers, Knicks, Heat, Mavs i 76ers . Żadna z tych drużyn nie ma miejsca na podpisanie kontraktu bez pomocy Netsa – napisał na Twitterze Wojnarowski.

Źródła ESPN: Jeśli Kyrie Irving nie może dojść do porozumienia w sprawie pozostania z Brooklynem, ma listę drużyn, które chciałby, aby wzięli pod uwagę przy podpisywaniu i wymianie, w tym Lakers, Clippers, Knicks, Heat, Mavs i 76ers. Żadna z tych drużyn nie ma miejsca na podpisanie kontraktu bez pomocy Netsa.

— Adrian Wojnarowski (@wojespn) 23 czerwca 2022

Przyszłość Irvinga na Brooklynie jest ostatnio zagrożona, ponieważ według Kristiana Winfielda z New York Daily News, podobno Nets „całkowicie nie chcą dać mu długoterminowego przedłużenia”.

Jak wyglądałaby potencjalna wymiana Knicks na Irvinga?

Potencjalny handel Irving-to-Knicks

Istnieją dwa potencjalne pakiety, które Knicks mógłby zaoferować Sieciom dla Irvinga, a wszystko zależy od tego, czy Durant zechce odejść, czy nie.

Jeśli Durant zdecyduje, że chce opuścić Brooklyn, Nets prawdopodobnie poprosi o pakiet pełen młodszych graczy. Może to obejmować utwory takie jak Obi Toppin, Immanuel Quickley, Cam Reddish i/lub inne.

Z drugiej strony, jeśli Durant chce jeździć na Brooklynie, niezależnie od tego, czy Irving zostanie w pobliżu, Sieci mogą poprosić o więcej graczy, którzy wygrywają teraz. Może to obejmować graczy takich jak Julius Randle, Evan Fournier, Alec Burks i/lub innych.

Ale kolejnym ważnym pytaniem, które należy zadać, jest to, czy Knicks w ogóle chcieliby zamienić się na Irvinga. Są teraz w bardzo dziwnym miejscu jako franczyza, wahając się między byciem pretendentem do playoffów a wejściem w przebudowę.

Wymiana na Irvinga z pewnością uczyniłaby z nich drużynę play-off, ale prawdopodobnie nie wystarczyłoby, aby byli pretendentami do tytułu. Poza tym, z poza boiskowym dramatem Irvinga, może skończyć się bólem głowy bardziej, niż jest wart.

Co więcej, jego niepewność zmusza teraz Sieci do rozważenia całkowitego rozbicia swojego zespołu.

Durant Weighing Future na Brooklynie

Według Shamsa Charania z The Athletic, Durant nie jest pewien swojej przyszłości na Brooklynie i dlatego rozważa swoje potencjalne opcje.

„Źródła: Kevin Durant monitoruje sytuację Brooklyn Nets i rozważa opcje związane z jego przyszłością”, napisała na Twitterze Charania. „To teraz otwiera drogę Kyrie Irving do poszukiwania nowego domu poprzez opt-in i wymianę”.

Źródła: Kevin Durant monitoruje sytuację Brooklyn Nets i rozważa opcje dotyczące jego przyszłości.

To teraz otwiera drogę Kyrie Irving do poszukiwania nowego domu poprzez wyrażenie zgody i wymianę.

— Shams Charania (@ShamsCharania) 23 czerwca 2022

Zespół Brooklynu powoli się rozpada, ale jeśli Irving zdecyduje, że chce zostać w Wielkim Jabłku, Knicks mogą skorzystać na upadku Netsów.

Więcej Heavy on Knicks News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button