Rozrywka

14. sezon „American Ninja Warrior” na nowo definiuje napięcie — ale czy to prawda? (EKSKLUZYWNY)

Sezon 14 Amerykańskiego Wojownika Ninja jest teraz w pełnym rozkwicie.

Zwracając uwagę na ciężką pracę i niezwykłe wysiłki ponad 200 ninja, nowe odcinki obiecują godziny niezrównanej rozrywki dla miłośników sportu i nie tylko. Przesiąknięty adrenaliną reality show, podstawowy letni sezon, już zapoznał widzów z takimi sportowcami jak Jordan Carr i Jay Lewis. Ale ile z tego jest prawdziwe — a co jest fałszywe? Producent wykonawczy Anthony Storm podzielił się ekskluzywnymi szczegółami z Distractify.

Kontynuacja artykułu pod reklamąIle rzeczy z „Amerykańskiego Wojownika Ninja” jest prawdziwe? Co jest fałszywe?

Show w stylu American Ninja Warrior wymaga miesięcy przygotowań, oddanej ekipy i dużej uwagi. Jak powiedział Distractify producent wykonawczy Anthony Storm, prace nad kolejnym sezonem rozpoczynają się wkrótce po zakończeniu zdjęć. „Jesteśmy teraz dopiero w czerwcu. I nie zaczniemy strzelać do marca przyszłego roku, ale mój umysł już myśli o przeszkodach w 15. sezonie American Ninja Warrior” – powiedział Anthony.

Źródło: InstagramArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Wymyślanie pomysłów na nowy zestaw przeszkód to jeden z pierwszych kroków. Następnie budowany jest prototyp. Prototyp musi następnie przejść serię testów oceniających bezpieczeństwo i praktyczność. Te, które dostaną zielone światło, są następnie testowane przez prawdziwych sportowców. Następnie twórcy wracają i dopracowują przeszkody, optymalizując je pod kątem strzelania do Amerykańskiego Wojownika Ninja.

Jak wyjaśnił Anthony, możliwość szybkiego zresetowania przeszkody między dwoma ujęciami ma ogromne znaczenie. „Czasami naprawdę niesamowitą przeszkodę można wykorzystać tylko raz, a jej zresetowanie zajmuje pięć minut. I nie mamy tych pięciu minut 100 razy w nocy” – powiedział Anthony.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ninja Warrior (@ninjawarrior)

W przeszłości krążyły plotki, że tory przeszkód American Ninja Warrior mogą być manipulowane lub że wyniki konkursu mogą być sfałszowane, ale tych plotek nie można potwierdzić.

Ciąg dalszy artykułu poniżej reklamaJak wybierani są zawodnicy „American Ninja Warrior”?

Jak wyjaśnia Anthony, wraz z twórcami Amerykańskiego Wojownika Ninja opracowali kilka sposobów na poznanie pracy jak największej liczby sportowców, aby wybrać nowych zawodników do pokazu. Zawodnicy, którzy już zaimponowali załodze, ustanawiając nowe rekordy na American Ninja Warrior Junior, nie mają powodu, aby nie próbować szczęścia w American Ninja Warrior, ale twórcy American Ninja Warrior konsultują się również z trenerami i mają tendencję do nadążania za tempem wyniki lokalnych konkursów.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ninja Warrior (@ninjawarrior)

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jak zasugerował Anthony, nadzieje amerykańskich wojowników ninja powinny mieć więcej niż niesamowitą siłę i mentalność wojownika. Twórcy spektaklu biorą pod uwagę osobowości i pochodzenie potencjalnych uczestników. Jak powiedział Anthony, celem jest zainspirowanie widzów i stworzenie oszałamiających sekwencji z udziałem sportowców, z którymi można się utożsamić. W związku z tym rozmiar bicepsa nie jest jedyną rzeczą, która się liczy.

Sportowcy ściśle współpracują z producentami Amerykańskiego Wojownika Ninja, aby poznać ich narrację i zaprezentować się w sposób, którego widzowie nie zapomną.

„To zupełnie inna strona produkcji. W każdym regionie na planie są zespoły producentów. Byliśmy w pięciu rundach kwalifikacyjnych. Każda runda ma przypisany zespół producentów. A oni pracują z tymi sportowcami od tygodni i tygodni – powiedział Anthony.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Gdy tylko ta runda zostanie rzucona, producenci natychmiast docierają do sportowców i zaczynają rozwijać swoje historie, [asking]„Jaka jest historia, twoja historia, którą zamierzamy opowiedzieć i jak zamierzamy ją opowiedzieć?” dodał Anthony. Innymi słowy, części programu są starannie zaplanowane — w tym to, czego dowiadujemy się o uczestnikach .

Nowe odcinki American Ninja Warrior emitowane w poniedziałki o 20:00 czasu wschodniego na antenie NBC.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button