Rozrywka

18-letnie dziecko Elona Muska, któremu przyznano imię i zmianę płci

Więcej na temat: elon musk Dziecko Elona Muska, lat 18, podobno zgłasza się do zmiany nazwiska, zrywa kontakty z dyrektorem generalnym Tesli, Chelsea Manning unika pytań dotyczących związku Grimes, 50-letni Elona Musk i 27-letnia Natasha Bassett, cieszą się romantycznym wypadem w St. Tropez Ari Emanuel poślubia Sarę Staudinger przed Elonem Muskiem, Diddy, więcej gwiazd

18-letniemu dziecku Elona Muska nadano imię i zmianę płci, oficjalnie czyniąc z niej Vivian Jennę Wilson.

Zgodnie z dokumentami sądowymi uzyskanymi przez TMZ w czwartek, sędzia Sądu Najwyższego hrabstwa Los Angeles zatwierdził wniosek i poprosił o wydanie przez stan nowego aktu urodzenia, aby odzwierciedlić zmiany.

Vivian zdecydowała się usunąć Muska jako swoje nazwisko, wybierając Wilson, który jest panieńskim nazwiskiem jej matki, Justine.

We wtorek ujawniono, że Vivian – która po urodzeniu otrzymała przydomek Xavier Alexander Musk – złożyła petycję w kwietniu, krótko po swoich 18 urodzinach.

TMZ poinformował, że nastolatka podała powód zmiany nazwiska jako „tożsamość płciowa oraz fakt, że nie mieszkam już z moim biologicznym ojcem ani nie chcę być z nim spokrewniony [Elon] w jakikolwiek sposób, kształt lub formę.”

18-letnie dziecko Elona Muska oficjalnie otrzymało imię i zmianę płci, a teraz przechodzi przez Vivian Jenna Wilson.LionsShareNews / BACKGRID

Musk, lat 50, wcześniej twierdził, że popierał kwestie transpłciowe. Jednak w 2020 roku znalazł się pod ostrzałem za krytykę używania preferowanych zaimków.

„Absolutnie popieram trans, ale wszystkie te zaimki są estetycznym koszmarem”, napisał wtedy na Twitterze, dodając: „Zaimki są do bani”.

Vivian powiedziała w poprzednich dokumentach sądowych, że nie chce być spokrewniona z tatą Elonem Muskiem.REUTERS

Z drugiej strony mama Justine wyraziła swoją dumę, że Vivian żyje autentycznie, cytując ją na Twitterze.

„Miałem dziwne dzieciństwo” – powiedział mi mój 18-latek – napisał 49-letni Wilson, gdy w Internecie zaczęły krążyć informacje o petycji Vivian o zmianie płci i nazwiska.

Musk znalazł się pod ostrzałem w 2020 roku za jego sojusz „zaimki ssie” tweet.dpa/picture via Getty I

Następnie kontynuowała rozmowę, cytując słowa dziecka: „Nie mogę uwierzyć, że wyglądam tak normalnie, jak ja”.

Wilson następnie powiedział nastolatkowi: „Jestem z ciebie bardzo dumny”, na co Vivian odpowiedziała: „Jestem z siebie dumna!”

Musk nie skomentował jeszcze zmiany imienia Vivian. Bloomberg przez Getty Images

Oprócz Vivian Musk dzieli 18-letniego brata bliźniaka Griffina z byłą żoną Justine oraz 16-letnimi trojaczkami Kai, Saxon i Damian.

Założyciel SpaceX ma również dwoje dzieci z byłą dziewczyną Grimes – 2-letnim synem X AE A-XII i 6-miesięczną córką Exa Dark Sideræl.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button