Rozrywka

„1883”: Isabel May nagrała całą swoją narrację przed nakręceniem odcinków

1883 to historia rodziny Duttonów wcześniej Żółty kamień. James (Tim McGraw) i Margaret Dutton (Faith Hill) przenoszą swoją rodzinę do Montany w XIX wieku. A głosem ich podróży jest Elsa Dutton (Isabel May), której narracja jest w każdym odcinku 1883 Sezon 1.

[Warning: This article contains spoilers for 1883 Season 1.]

Izabela Maja | Amy Sussman/Getty Images dla Deadline Hollywood

May był gościem The Hollywood Reporter Nagrody Gadać podcast z 14 kwietnia, aby omówić jej pracę nad 1883. Jeśli chodzi o narrację lektora, May ujawniła, że ​​nagrała wszystkie 10 odcinków przed ich sfilmowaniem.

Narracja Isabel May była potrzebna przed nakręceniem „1883”

Żółty kamień twórca Taylor Sheridan zbudował 1883 około maja. May wzięła udział w przesłuchaniu do Sheridana Burmistrz Kingstown ale nie dostałem roli. Jednak zainspirowała Sheridana do stworzenia roli Elsy Dutton. Zanim skończył 1883Elsa opowiadała historię. Problemem dla May było to, że musiała zrobić narrację, zanim dotarła na plan.

„src=”https://www.youtube.com/embed/EuDL-mJpiLo?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

POWIĄZANE: „1883”: Isabel może uniknąć scenografii, gdy Tom Hanks nakręcił film z rozsądnego powodu

„Więc zrobiłem ADR dla wszystkich 10 odcinków w ciągu dnia, zanim cokolwiek zrobiliśmy” – powiedział May Nagrody Gadać. „Chciałem: „Och, jeszcze nie jestem… Potrzebuję jeszcze trochę czasu, aby naprawdę uzyskać ten akcent i ten głos. Oczywiście, byłbym wielkim luksusem, gdybym znalazł się w postaci i odkrył, co robimy trochę wcześniej.

Isabel May ponownie poznała swoją narrację „1883”, ale nie wszystko

ADR oznacza dodatkowe nagrywanie dialogów. Może być używany zamiennie z „voiceoverem” w przemyśle. Czasami ADR oznacza dosłownie kopiowanie dialogów do sceny. May powiedziała, że ​​została zapewniona jako pierwsza 1883 nagranie było tylko wstępne, ale może powiedzieć, że niektóre z nich pozostały w serialu.

„Powiedziano mi, że to dla tymczasowego”, powiedział May. „Teraz wiem na pewno, że użyli niektórych tymczasowych podkładów głosowych”.

Gdy zaczęła kręcić 10 odcinków 1883, May wracała i ponownie nagrywała część swojej narracji. Miała więc szansę zagrać kilka scen po tym, jak zagrała Elsę.

POWIĄZANE: „1883”: Isabel może obejrzała tylko 1 odcinek, ponieważ Taylor Sheridan zmusiła ją do

„Ale zrobiliśmy ADR, nagrane ponownie podczas zdjęć, a także po” – powiedział May.

Prace przygotowawcze sprawiają, że marzenie działa

Elsa mówi z południowym akcentem, który nie należy do May. Powiedziała, że ​​został oparty na postaci Philipa Seymoura Hoffmana w: Zimna Góra. Może trenować również na koniach iz bronią. Nie wcieliła się jeszcze w Elsę, ale była blisko.

„Ale wiesz co?” powiedział maj. „Zawsze trzeba być przygotowanym. Więc wszedłem z załadowaną bronią. Byłem gotowy do drogi”

Strzelanina na żywo dla 1883 też się denerwowała. May sfilmował śmierć Elsy, a potem miał jeszcze pół sezonu na zdjęcia. Była jednak przygotowana, by wiedzieć, gdzie jest w historii.

„To było znowu zapamiętywanie” — powiedział May. „Miałem jej całe życie od momentu rozpoczęcia serii, do momentu, w którym się kończy (przepraszam, spoiler alert), do momentu, w którym się kończy, rozłożone. Wiedziałem więc każdy najmniejszy moment, wszystko, czego będę potrzebował w każdej scenie, którą już napisałem. To moja praca. To zadanie każdego aktora, więc powinni być zawsze przygotowani, aktorzy.

POWIĄZANE: „1883”: Isabel May myśli, że brud poprawia jej twarz na kilka sposobów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Check Also
Close
Back to top button