Rozrywka

22. sezon „The Voice” w NBC: Gdzie jest teraz zwycięzca pierwszego sezonu, Javier Colon?

Zwycięzcy „The Voice” zostają uhonorowani wielkimi pieniędzmi i wielką fortuną. Otrzymują 100 000 dolarów jako nagrodę pieniężną i kontrakt płytowy z Universal Music Group. Cóż, to nie dla zwycięzców. Są rozpoznawani przez międzynarodowych wokalistów i rozwijają się w swoich karierach muzycznych.

REKLAMA

W związku z dużym szumem wokół 22. sezonu „The Voice” fani zastanawiają się, gdzie jest zwycięzca pierwszego sezonu Javier Colon. Czy zyskał sławę po śpiewanym programie NBC, czy też miał wzloty i upadki w swojej karierze? Czytaj dalej, aby wiedzieć. W międzyczasie możesz obejrzeć inne programy śpiewania, „American Idol”, „I Can See Your Voice” i „The Masked Singer”.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

„The Voice” w NBC: Gdzie są teraz poprzedni zwycięzcy konkursu wokalnego?

Czy wszyscy zwycięzcy „The Voice” osiągnęli wielki sukces? Javier Colon do Cartera Rubina, spojrzenie na to, gdzie są teraz śpiewacy

REKLAMA

Javier Colon zrywa współpracę z Universal Music Group

Colon pojawił się w pierwszym sezonie „The Voice” w 2011 roku. Trenował go wtedy frontman Marron 5, Adam Levine. Colon został zwycięzcą pokazu pokonując Dia Frampton. Jednak zawsze myślał, że Frampton będzie zwycięzcą programu. Następnie wydał swój album studyjny „Come Through for You”. Po zdobyciu trofeum podpisał kontrakt z Universal Music Group. Jednak praca z płytą była dla piosenkarza zbyt gorączkowa. The Mic poinformował, że Colon zerwał kontakty z Universal Music Group, ponieważ nie otrzymał wsparcia, rynku i promocji, których potrzebował dla swoich albumów. Colon twierdził: „Naprawdę trudno się nie denerwować”. Wokalista chciał pracować nad albumami i piosenkami tak, jak mu się podoba, a nie z powodu jakiejkolwiek więzi. I dlatego musiał stawić czoła kilku wzlotom i upadkom w swojej karierze. W końcu Colon przeżył.

REKLAMA

Colon dołącza do Concord Music Group

W 2014 roku Colon podpisał kontrakt z Concord Music Group. Następnie wydał swój czwarty album studyjny „Gravity”. Od tego czasu gwiazda świeci. Przez większość swojej kariery skupił się na robieniu tego, co naprawdę kochał, poza pracą pod presją. Poradził sobie nawet z pandemią Covid-19. Kiedy wszystkie występy na żywo i koncerty zostały odwołane z powodu Covid, Colon zaczął robić Quarantine Concert Series.

REKLAMA

Colon niedawno świętuje 25-lecie swojego małżeństwa

Oprócz bycia piosenkarzem, Colon jest człowiekiem rodzinnym, golfistą, podróżnikiem i marzycielem. Gwiazda ożenił się, gdy miał 20 lat z Maureen Sweeney. Colon i Sweeney niedawno obchodzili 25-lecie swojego małżeństwa. Wyjaśnił w swoim poście na Instagramie, że ludzie są przeciwni małżeństwu i powiedzieli, że są zbyt młodzi, by się zakochać. Jednak poradzili sobie ze wszystkimi przeciwnościami i przeszli przez życie śmiejąc się, płacząc, wspierając i ucząc się razem. Para dzieliła razem troje dzieci.

REKLAMA

Wartość netto dwukropka

Główne zarobki Colona pochodzą z jego kariery wokalnej. Znany jest z muzyki akustycznej. Według Gossip Biography, wartość netto Colona wynosi 1,8 mln USD.

Premiera 22 sezonu „The Voice” w NBC odbędzie się w poniedziałek 19 września o 20:00 czasu wschodniego. Będzie emitowany w poniedziałki i wtorki przez całą jesień.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button