Rozrywka

22 sezon „The Voice” w NBC: Gdzie są teraz poprzedni zwycięzcy serialu?

Podczas gdy NBC jest znane z kilku popularnych programów typu reality show, takich jak „The Masked Singer”, „American Idol” i tak dalej, „The Voice” niewątpliwie zdobył odrębną rzeszę fanów. Dla fanów, którzy nie mogą się doczekać, serial powróci wraz z 22 sezonem „The Voice” 19 września 2022 r. o 20:00 ET. Chociaż serial miał niezwykłych zwycięzców za każdym razem, czy ktoś zastanawiał się, gdzie mogą być teraz zwycięzcy poprzedniego sezonu?

REKLAMA

Przed premierą sezonu przyjrzyjmy się, gdzie obecnie znajdują się zwycięzcy poprzednich sezonów.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Finał „The Voice” 21: Występ Hailey Mii ma emocjonalnych fanów, którzy nazywają jej zwycięzcę

REKLAMA

Finał „The Voice” 21: Jershika Maple nazwana „materiałem supergwiazdy” po występie

1. Carter Rubin

Carter Rubin wygrał 19. sezon „The Voice” w grudniu 2020 roku. Był częścią zespołu Gwen Stefani i miał zaledwie 15 lat, kiedy wygrał. Początkujący piosenkarz od tamtej pory nie oglądał się za siebie. Według aktualizacji na Instagramie Cartera, ostatnio był w Downtown Nashville, Orlando, Universal Orlando Resort, Disney’s Grand Floridian Resort and Spa, Alfred Tea Room, Times Square i tak dalej. Carter Rubin ma oficjalne konto na Instagramie z 67 tys. obserwujących.

REKLAMA

2. Cam Anthony

20-letni piosenkarz został ukoronowany jako zwycięzca zespołu Blake Shelton w maju 2021 roku w sezonie 20. Młody piosenkarz jest dość aktywny na Instagramie i ciągle wrzuca nowe bębny i śpiewa filmy o sobie. Piosenkarz ma zweryfikowane konto na Instagramie z 111 tys. obserwujących.

REKLAMA

Według jego oficjalnych aktualizacji na Instagramie, piosenkarz nigdzie nie podróżował, zwłaszcza jak na razie.

3. Dziewczyna o imieniu Tom

Dziewczyna o imieniu Tom, która była członkiem zespołu Kelly Clarkson, została mistrzem. Ta grupa pobiła nowy rekord i stworzyła historię w „The Voice”, stając się pierwszą grupą, która wygrała konkurs w swojej dziesięcioletniej historii.

Zgodnie z oficjalnymi aktualizacjami na Instagramie Dziewczyny o imieniu Tom, dziewczyna niedawno podróżowała do Los Angeles, Ann Arbor w Michigan, Universal Studios Hollywood, Pensylwanii, Downtown Nashville i tak dalej.

REKLAMA

Tym razem „The Voice” ma zespół sędziowski, którego trenerami są wybitni na całym świecie piosenkarze, tacy jak Blake Shelton, John Legend, Gwen Stefani i Camila Cabello. Jurorzy wraz z publicznością chcieliby znaleźć następną muzyczną supergwiazdę – idealną mieszankę rozrywki i talentu muzycznego.

REKLAMA

Widzowie, którzy chcą oglądać program bez kabla, mogą korzystać z platform strumieniowych, takich jak Sling TV, Fubo TV, Hulu With Live TV, AT&T TV lub YouTube TV. Oprócz transmisji na żywo w telewizji kablowej w NBC, odcinki „The Voice” na żądanie będą również dostępne w Peacock, który jest serwisem streamingowym NBC Universal.

Wszystkie nowe odcinki są dostępne dzień po ich emisji w telewizji, zarówno w Peacock Premium, jak i Peacock Premium Plus. Wybrane odcinki są również dostępne za darmo.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button