Rozrywka

23XI Racing łączy siły z MoneyLion, aby wspierać fanów

Getty Kurt Busch (po lewej) i Bubba Wallace (po prawej) spróbują wygrać pieniądze na benzynę dla fanów NASCAR.

Seria NASCAR Cup powraca do akcji po przerwie w tygodniu, a 23XI Racing wykorzystuje ostatni odcinek wyścigów, aby pomóc fanom. Zespół Cup Series połączył siły z MoneyLion, aby rozdawać pieniądze na benzynę.

23XI Racing i MoneyLion ogłosiły tę wiadomość 21 czerwca. Wyjaśnili w komunikacie prasowym, że dwóch użytkowników MoneyLion tygodniowo wygra 500 dolarów, aby zapłacić za miesiąc paliwa, pod warunkiem wybrania ich unikalnego uchwytu $RoarTag. Ta promocja będzie kontynuowana do końca sezonu, a w każdy wtorek będą rozdawane prezenty.

Podstawowa dostępna kwota to 500 USD, ale fani mogą odejść z większą ilością. Jeśli Bubba Wallace lub Kurt Busch dotrą do Victory Lane w nadchodzących miesiącach, osoba, której $ RoarTag jest na zwycięskim samochodzie seryjnym, otrzyma 10 000 $.

„Nasz inauguracyjny sezon z MoneyLion otworzył dla nas nowe sposoby nie tylko nawiązania kontaktu z fanami, ale także wspierania ich za pomocą takich programów” – powiedział prezes 23XI Racing Steve Lauletta w oświadczeniu. „Dawanie naszym fanom szansy na umieszczenie ich 'imiona’ na jednym z naszych samochodów na weekend wyścigowy to nowy poziom interakcji kierowca/fan z 23XI i MoneyLionem i nie możemy się doczekać włączenia dwóch cotygodniowych zwycięzców w naszych samochodach dla każdej rasy.”

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości NASCAR prosto na Twoją skrzynkę! Zapisz się do newslettera Heavy on NASCAR tutaj!

Zapisz się do biuletynu Heavy on NASCAR!

MoneyLion dołączył do wyścigów 23XI w sezonie 2022

GettyBubba Wallace użył programu MoneyLion na torze Darlington Raceway.

Rozdanie pieniędzy na gaz jest kontynuacją partnerstwa, które rozpoczęło się przed sezonem 2022. MoneyLion dołączył do listy partnerów 23XI Racing 3 lutego po latach pracy z Bradem Keselowskim z Team Penske, Joey Logano, Austinem Cindricem i Ryanem Blaneyem.

W sezonie 2022 MoneyLion był partnerem stowarzyszonym w całym harmonogramie i głównym partnerem w wybranych wyścigach. Firma podzieliła się również jednym programem z McDonald’s w sezonie zasadniczym.

Busch jako pierwszy zadebiutował w MoneyLion. Pojawił się na Phoenix Raceway 13 marca na Ruoff Mortgage 500 w czarno-turkusowej Toyocie. Następnie zajął pierwsze miejsce w pierwszej piątce sezonu. Busch i 23XI Racing również zaprezentowali MoneyLion, zajmując szóste miejsce na torze Martinsville Speedway 9 kwietnia.

Wallace po raz pierwszy zaprezentował swój program MoneyLion podczas Weekendu Powrotów. Połączył siły z głównym partnerem i od początku swojej kariery wyścigowej prowadził schemat powrotu. Wallace i Busch byli w pobliżu miejsca w pierwszej dziesiątce pod koniec Goodyear 400, ale późny incydent zebrał ich razem z Martinem Truexem Jr., Erikiem Jonesem i Cole Custerem.

Wallace będzie dążył do zwycięstwa z wielu powodów

GettyBubba Wallace potrzebuje wygranej, aby dotrzeć do play-offów.

Kierowca Toyoty Camry nr 23 będzie starał się dotrzeć do Pasa Zwycięstwa przed końcem sezonu zasadniczego. Pomoże to wielu osobom. Wygrana przebije bilet Wallace’a do play-offów, a jednocześnie pomoże fanowi zdobyć tysiące dolarów na fundusz paliwowy.

Wallace, który wygrał YellaWood 500 na Talladega Superspeedway w 2021 roku, jest obecnie poniżej linii granicznej playoff po pierwszych 16 wyścigach. Jest 25. w punktach i 139 za Aricem Almirolą, który zajmuje ostatnie miejsce transferowe. Chociaż wciąż jest w zasięgu rundy 16. Musi tylko udać się nr 23 na Pas Zwycięstwa.

„Każdego tygodnia w domu i na trybunach dopingują nas ciężko pracujący Amerykanie, a to daje nam nowy powód do większego wysiłku dla fanów, którzy poświęcają nam swój czas i energię” – powiedział Wallace w oświadczeniu. „Nie mogę się doczekać jazdy w pogoni za 10 000 $ dla użytkowników MoneyLion”.

CZYTAJ DALEJ: Seria Reality Austina Dillona ma charakter dla każdego [EXCLUSIVE]

Więcej ciężkich na NASCAR News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button