Rozrywka

24-letnia gwiazda YouTube MrBeast już przegrała z Kim Kardashian

Wartość netto gwiazdy YouTube MrBeast była imponująca już przed 2021 rokiem, ale jego zarobki w zeszłym roku umieściły 24-latka — urodzonego Jimmy’ego Donaldsona — w stratosferze dla twórców wideo.

Według Forbesa MrBeast zarobił w 2021 roku 54 miliony dolarów, więcej niż jakakolwiek inna gwiazda YouTube – w tym Jake Paul, Markiplier i Ryan Kaji – i więcej niż hollywoodzkie gwiazdy, takie jak Kim Kardashian, Billie Eilish i Angelina Jolie.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

New York Times zapewnił w maju 2021 r., że MrBeast „chce zostać Elonem Muskiem twórców online” i przypadkowo lub nie, Musk żartobliwie obiecał w niedzielę, 8 maja, że ​​pozostawi Twittera MrBeastowi w swoim testamencie.

Oto więcej informacji o awansie MrBeast na szczyt.

MrBeast zebrał ponad 95 milionów subskrybentów na swoim głównym kanale YouTube.Źródło: Facebook

Flagowy kanał MrBeast na YouTube pokazuje, że 95,3 miliona subskrybentów zostało zwabionych jego dowcipami, akrobacjami i nagrodami pieniężnymi. (Niektóre z jego ostatnich filmów to „10 000 dolarów każdego dnia przetrwasz więzienie”, „Ekstremalne 1 000 000 dolarów w chowanego” i „Uderz w cel, wygraj 300 000 dolarów”). , według Celebrity Net Worth.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Gwiazda YouTube, urodzona w Kansas i wychowana w Północnej Karolinie, jest także przedsiębiorcą i filantropem. Rolling Stone poinformował w zeszłym miesiącu, że MrBeast Burger, sieć kuchni duchów MrBeast, ma 1600 franczyz w Stanach Zjednoczonych. Na początku tego roku wprowadził na rynek linię batonów czekoladowych Feastables. Magazyn donosi, że jego towary zarabiają około 500 000 dolarów miesięcznie.

W międzyczasie jego kanał MrBeast Philanthropy dostarczył podobno ponad milion posiłków we wschodniej Karolinie Północnej do końca 2021 roku, a także próbuje posadzić 20 milionów drzew poprzez swoją kampanię #TeamTrees i usunąć 30 milionów funtów śmieci oceanicznych za pomocą swojego Kampania #TeamSeas.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Jimmy powiedział mi, że pierwszej nocy, kiedy go spotkałem, jego życiową ambicją jest ulepszanie świata. Nie mam cienia wątpliwości, że to szczere” – powiedział Rolling Stone, dyrektor generalny MrBeast Philanthropy, Darren Margolias. „Również dla ludzi, którzy mówią »On robi to dla poglądów«, zrobiliśmy kilka oszałamiająco hojnych rzeczy, za które Jimmy płaci za 100 procent z własnej kieszeni, o których nikt nie wie”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

MrBeast

Gwiazda YouTube

Wartość netto: 25 mln USD (zgłoszono)

MrBeast, urodzony jako Jimmy Donaldson, jest gwiazdą mediów społecznościowych, słynącym z drogich sztuczek kaskaderskich i wirusowych filmów na wielu swoich kanałach YouTube.

Data urodzenia: 7 maja 1998 r.

Miejsce urodzenia: Wichita, Kans.

Wywołał kontrowersje, gdy jego imperium internetowe rosło.

Ten sam artykuł w New York Times, który omawiał dążenie MrBeasta do dominacji piżmowej, również wspomniał o kontrowersji wokół niego. Na przykład jego wczesne nagrania wideo zawierały homofobiczne obelgi. („Kiedy Jimmy był nastolatkiem i zaczynał swoją karierę, więcej niż jeden raz niedbale użył gejowskiego oszczerstwa”, powiedział przedstawiciel „Timesa”. „Jimmy wie, że nie ma usprawiedliwienia dla retoryki homofobicznej”).

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Były pracownik powiedział, że Pan Beast często zbeształ go w pracy i używał oszczerstw, aby go poniżyć https://t.co/7cLCceIB7Z

— Benjamin Goggin (@BenjaminGoggin) 4 maja 2021 r.

Co więcej, wielu byłych pracowników twierdziło, że kultura pracy w firmach MrBeast była nękana przez zastraszanie i faworyzowanie. Były redaktor powiedział The Times, że MrBeast zbeształ go prawie każdego dnia, a jego wspomnienie łączy się z wspomnieniami 10 innych byłych pracowników, którzy opisali trudną kulturę pracy.

Rozmawiając z Rolling Stone, MrBeast odrzucił te zarzuty. „Pracowałem dosłownie z ponad tysiącem osób. Dwie osoby uważały, że jestem dość wymagający, co było w porządku – powiedział. „Mamy wysokie standardy, ale nie jest to toksyczne środowisko pracy”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button