Rozrywka

3 sierpnia 2022 Manifestacje pełni księżyca

To naturalne, że jesteś oczarowany blaskiem księżyca w pełni, zwłaszcza podczas superksiężyca, kiedy orbita księżyca zbliża go do Ziemi. W astrologii księżyc w pełni symbolizuje okres wyzwolenia i zakończenia. To czas emocjonalnego katharsis, wiązania luźnych końców i puszczania przeszłości. Pełnia księżyca w tym miesiącu, która osiągnie szczyt 11 sierpnia o godzinie 21:36 czasu wschodniego (18:36 czasu PT), to superksiężyc wchodzący w wizjonerski Wodnik. Pojawia się kilka dni po Portalu Lwiej Bramy, jednym z najszczęśliwszych dni w roku, czyniąc tę ​​lunację dojrzałą do radykalnych zmian i osobistych innowacji. To idealny miesiąc na wypróbowanie niektórych manifestacji.

Manifestacja to praktyka przyciągania wymarzonego życia poprzez aktywne wierzenie, że już nim żyjesz. Ponieważ Aquarius to innowacja, znak powietrzny może pomóc wyobrazić sobie pełną nadziei przyszłość dla nas i naszych społeczności. Pomyślny portal lwiej bramy może pomóc urzeczywistnić te nadzieje. „Brama Lwa to czas, w którym zintensyfikowana energia porusza się przez sferę duchową i fizyczną i ma wpływy ze starożytnego Egiptu” – Imani Quinn, astrolog i współautorka książki Astrologia SOS, mówi Gwar. „Jest tak intensywna energia łącząca nas z duchem, który jest również połączony z naszymi najwyższymi jaźniami i boskimi ścieżkami”.

Gotowy na odejście od starych konwencji i przyciągnięcie szczęścia? Czytaj dalej, aby zobaczyć pomysły na manifestację pełni księżyca w sierpniu 2022 r.

Pomysły na manifestację w pełni księżyca w sierpniu

1. Lista wdzięczności

Wyrażanie wdzięczności jest niezbędne do manifestacji, ponieważ pomaga wyjaśnić ważne rzeczy w twoim życiu. Podczas pełni księżyca stwórz listę czterech lub pięciu rzeczy, za które jesteś wdzięczny. Pomoże ci to docenić je, jednocześnie pokazując wszechświatowi, że jesteś gotowy na więcej błogosławieństw.

„Pomyśl o swoich bliskich, którzy wspierają Twoją ścieżkę io osiągnięciach, z których jesteś dumny” – mówi Quinn. „Poświęć trochę czasu, aby zanotować te podziękowania i usiądź z nimi w swoim sercu, aby napełniły twój kubek, a wtedy wszechświat może odpowiedzieć, dając ci więcej”.

2. Medytacja Czakry Serca

Wodnik nie jest najbardziej emocjonalnym znakiem, ale ponieważ ta lunacja jest w sezonie Lwa, to świetny czas, aby skupić się na miłości. Twoja czakra serca lub ośrodek energetyczny w ciele może łatwo zostać zablokowana. Otwarcie serca poprzez medytację może pomóc namagnesować rzeczy, które chcesz wnieść do swojego życia.

Quinn sugeruje odtwarzanie muzyki medytacyjnej. Znajdź wygodne i ciche miejsce do siedzenia i wizualizuj promieniujące światło czakry serca. „Kiedy to robisz, wypowiadaj na głos swoje intencje i manifestacje związane z pełnią księżyca” – mówi Quinn. Jeśli na przykład manifestujesz silny krąg towarzyski, możesz wyobrazić sobie siebie na wycieczce z grupą przyjaciół. „Gdy skończysz, podziękuj swojemu zespołowi duchowemu i wszechświatowi za pomoc w sprowadzeniu tych intencji do twojej fizycznej rzeczywistości i przyłóż ręce do serca w uznaniu ćwiczenia otwierającego serce”.

3. Magia świec

Warto uczcić sezon Leo ogniem. Ponieważ jest pomocna w uwalnianiu i przyciąganiu, magia świec jest podstawą wielu praktyk manifestacji. „Praca z symbolami i energiami, które są aktywne podczas pełni księżyca, pomoże w wykorzystaniu portalu do twoich intencji” – wyjaśnia Quinn.

Aby rozpocząć rytuał świecy, Quinn sugeruje użycie pomarańczowej świecy, która symbolizuje słońce, czyli planetarnego władcę Leo. Kiedy zapalasz świecę, recytuj swoje manifestacje tak, jakby już się odbywały, na przykład „Mam tętniące życiem życie towarzyskie i niezawodnych przyjaciół”. Wpatruj się w ogień i wyobraź sobie swoje manifestacje. Powtarzaj, aż ogień zgaśnie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button