Rozrywka

31-letnia siostrzenica Waidhofer była gwiazdą OnlyFans, która próbowała pozwać skradzione zdjęcia bielizny przed tragicznym samobójstwem

INFLUENCER Siostrzenica Waidhofer – która odebrała sobie życie – była gwiazdą OnlyFans, która próbowała pozwać na skradzione zdjęcia bielizny przed jej tragiczną śmiercią, The Sun może ujawnić.

31-letnia modelka została znaleziona martwa w swoim domu w Houston w Teksasie w tym miesiącu, potwierdziła jej rodzina, po zmartwieniu fanów, usuwając większość jej aktywności w mediach społecznościowych.

5

Influencerka zmarła przez samobójstwo po usunięciu większości swoich działań w mediach społecznościowych

5

Siostrzenica, prawdziwe nazwisko Deniece Waidhofer, miała 4,2 miliona obserwujących na Instagramie, w tym Snoop Dogg, a jej strona zawiera teraz tylko trzy zdjęcia.

Była także czołową gwiazdą OnlyFans, sprzedając zdjęcia swojej seksownej bielizny online milionom subskrybentów, z których niektórzy płacili do 1000 dolarów za treści dla dorosłych.

Wygląda na to, że konto siostrzenicy zostało usunięte przed jej śmiercią, ale jej strona internetowa – zawierająca jej zdjęcia z oceną X – jest nadal aktywna i zawiera linki do jej prac OnlyFans.

Słońce może ujawnić, że gwiazda miała trudności z pracą w branży dla dorosłych i wcześniej próbowała pozwać stronę internetową o nazwie Thothub za jej skradzione zdjęcia.

Co musisz wiedzieć o modelce i influencerce, siostrzenicy Waidhofer
Modelka opowiedziała o swoim „ostatnim oddechu” w nawiedzającym przed śmiercią poście na Instagramie

Złożyła pozew wraz z innymi czołowymi twórcami OnlyFans w 2020 roku, twierdząc, że problem wpłynął na jej reputację i spowodował szkody finansowe.

Skarga brzmiała: „Jest to działanie mające na celu powstrzymanie pirackiej strony internetowej o nazwie Thothub, jej członków i współspiskowców przed kontynuowaniem dystrybucji treści cyfrowych skradzionych z Waidhofer […] oraz pociągać do odpowiedzialności Thothuba i jego współspiskowców za wykorzystywanie dzieł i ciała Waidhofera do własnych celów”.

I dalej: „Oskarżeni wyświetlają treści Waidhofer na Thothub i opisują ją milionom widzów jako odczłowieczony obiekt seksualny, któremu brakuje kontroli i sprawczości nad jej twórczością i ciałem, w jaki sposób jej prace i ciało są wykorzystywane i przez kogo.

„Po opublikowaniu na Thothub i pobraniu przez wielu z ponad miliona członków, opublikowane i niepublikowane prace Waidhofera były szeroko rozpowszechniane w Internecie i oglądane przez miliony.

„To spowodowało i nadal powoduje szkody osobiste, reputacyjne i finansowe dla Waidhofera”.

W zgłoszeniu dodano: „Thothub miesza w tym udanym modelu biznesowym, publikując zdjęcia i dodatkowe niepublikowane nagie prace za darmo”.

Zgodnie ze skargą prawną napisaną przez adwokata Bretta S. Rosenthala z firmy prawniczej Reese Marketos, jej zarobki umieściły ją w czołówce jednego procenta wszystkich użytkowników OnlyFans.

Jej strona OnlyFans stwierdziła, że ​​​​„brak aktów”, zgodnie z pierwotną skargą, ale wysłała kilka półnagich zdjęć do poszczególnych subskrybentów za pośrednictwem bezpośredniej wiadomości, która również trafiła na Thothub.

Po złożeniu pozwu strona szybko usunęła wszystkie obrazy Waidhofera przed zamknięciem, chociaż The Sun może ujawnić, że ponownie jest na żywo.

PRAWNA BITWA

Waidhofer i inni powodowie również próbowali ścigać firmę Cloudfare za świadczenie usług na rzecz Thothub, a także strony pornograficzne Chaturbate i BangBros za reklamy w witrynie.

Według dokumentów gwiazdy treści później wycofały pozew, a ugoda nie została zawarta.

Modelka była znana z udostępniania ryzykownych zdjęć na Instagramie z autodeprecjonującymi napisami, a przez lata nawiązywała nawet do swoich problemów ze zdrowiem psychicznym w postach.

W jednym z usuniętych postów podzieliła się: „Nie martw się, kolczyk w nosie jest fałszywy, tak jak w zasadzie wszystko o mnie, z wyjątkiem mojej osobowości.

„Wiedz, że przez chwilę myślę, że między antydepresantami a kontrolowanymi napadami doszedłem do wniosku, że moja osobowość też się poprawiła, cholera, teraz wszystko we mnie jest fałszywe”.

Rodzina siostrzenicy ujawniła TMZ, że odebrała sobie życie po długiej walce z problemami ze zdrowiem psychicznym.

Co musisz wiedzieć o modelce i influencerce, siostrzenicy Waidhofer
31-letnia modelka umiera przez samobójstwo po zmartwieniu fanów przez szorowanie konta na Instagramie

„Była bardzo otwarta na swoich zwolenników, jeśli chodzi o jej zmagania, a nawet chciała pomóc zwolennikom, którzy również cierpieli” – powiedzieli.

Policjanci powiedzieli TMZ, że otrzymali telefon od krewnego, aby sprawdzić, co u siostrzenicy w jej domu.

Gwiazda internetu miała zaledwie 31 lat, kiedy znaleziono ją martwą w domu w Houston

5

Siostrzenica modelki opowiedziała o swoim „ostatnim oddechu” w nawiedzonym poście na Instagramie

5

Influencer znalazł się w pierwszym procencie twórców treści OnlyFans

5

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button