Rozrywka

31. sezon „Dancing with the Stars”: Dlaczego Gleb Savchenko i Elena Samodanova się rozstali?

LOS ANGELES, KALIFORNIA: Gleb Savchenko i Elena Samodanova byli jedną z najbardziej lubianych par w branży, ale niestety ich czternastoletnie małżeństwo dobiegło końca w listopadzie 2020 roku. Znany profesjonalista i jego była żona Elena zostali związani w lipcu 2006. Duet ma dwie córki, a mianowicie Olivię i Zlatę. Chociaż chcemy zobaczyć więcej płynnych ruchów tanecznych znanego rosyjsko-amerykańskiego profesjonalnego tancerza Gleba Savchenko u boku celebrytki Shangeli w tym sezonie w 31. sezonie „Dancing with the Stars”, niewiele osób może znać prawdziwy powód nagłośnionego rozwodu pary i rozstania się z nią. nawzajem.

REKLAMA

Wielu może chcieć wiedzieć, czy Gleb obecnie kogoś spotyka.

Dzięki niesamowitej premierze sezonu, w której zespół celebrytów rywalizuje między sobą o zwycięstwo w programie, oto aktualizacja, dlaczego Gleb i Elena rozstali się i czy znany profesjonalista jest obecnie z kimś.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

„Dancing with the Stars” sezon 31: Pro Witney Carson i mąż Carson McAllister mieli bajkowy romans od szkoły

REKLAMA

„Taniec z gwiazdami” sezon 31: Daniella Karagach przekonuje syna Arnolda Schwarzennegera, Josepha Baenę, aby dał fanom rzucić okiem na jego mięśnie

REKLAMA

Dlaczego Gleb Savchenko i Elena Samodanova rozeszli się?

Wybitny ałun „DWTS” jest częścią słynnego serialu rzeczywistości tanecznej od sezonu 12. Gleb i Elena oficjalnie ogłosili swoją decyzję o rozstaniu się na stałe w listopadzie 2020 r. Sława „So You Think You Can Dance” choreograf zainteresował się swoją historią na Instagramie i wspomniał, że ona i Gleb odwołali małżeństwo po czternastu latach bycia parą. Brzmiała: „Po 14 latach małżeństwa z moim najgłębszym smutkiem nasza droga dobiega końca”.

REKLAMA

W swoim oświadczeniu dla US Weekly z listopada 2020 r. Gleb podzielił się, że on i jego żona Elena idą swoimi drogami. Powiedział: „Z ciężkim sercem mówię wam, że moja żona i ja rozstajemy się po 14 latach małżeństwa. Nadal zamierzamy wspólnie wychowywać nasze wspaniałe dzieci, które tak bardzo kochamy, i będziemy dążyć do tego, aby nadal być najlepsi rodzice, jakich możemy im. Prosimy o uszanowanie potrzeby naszej rodziny prywatności i uzdrowienia w tym czasie”.

REKLAMA

Podczas gdy Elena oskarżyła Savchenko o zdradę z gwiazdą reality show Chrishellem Stause, tak nie było. Potwierdzając prawdziwą historię podczas wywiadu z Entertainment Tonight z grudnia 2020 r., Gleb ujawnił, że plotki związane z jego niewiernością były fałszywe. Powiedział, że nie zdradził jej przez całe ich małżeństwo. Powiedział: „To wszystko, to ona próbowała to ustawić. Wszyscy ci partnerzy, z którymi tańczyłem, mogli wyglądać w telewizji jak [it was something more]ale nigdy tak nie było”.

REKLAMA

Gleb w związku ze szwedzką modelką Eleną Belle

Gleb jest obecnie w związku ze szwedzką modelką Eleną Belle. Według artykułu PEOPLE.com z sierpnia 2021 r. Gleb i Elena spotykają się ze sobą od lata 2021 r. Ktoś z poufnych informacji powiedział w publikacji, że nowe ptaki miłosne pojechały na pierwszą w historii wspólną wakacyjną wycieczkę na plażę w Miami . Powiedział: „Gleb i Elena pojechali razem na swoje pierwsze wakacje do Miami Beach i zatrzymali się w Carillon Miami Wellness Resort. To był pierwszy raz, kiedy spędzili razem dużo czasu po spotkaniu 4 lipca”.

REKLAMA

Ta dwójka, która poznała się przez wspólnego przyjaciela, dobrze się poznała w trudnym okresie związanym z rozwodem Gleba z Savchenko.

REKLAMA

Po zdobyciu aplauzu publiczności co sezon, Gleb jest gotowy do zaprezentowania swoich umiejętności tanecznych u boku znanej drag queen Shangeli w 31. sezonie „Dancing with the Stars” na Disney+. Premiera sezonu miała się odbyć do godziny 20:00 czasu wschodniego.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button