Rozrywka

41-letnia Kim Kardashian zerwała z 28-letnim Pete’em Davidsonem z powodu „całkowitego wyczerpania” jego „niedojrzałością i młodym wiekiem”

KIM Kardashian zerwał z Petem Davidsonem ze względu na jego „niedojrzałość i młody wiek”.

41-letnia gwiazda KUWTK i były śmieszny SNL postanowili nazwać to rzuceniem po dziewięciu miesiącach randek i postanowili po prostu zostać przyjaciółmi.

2

Para ma 13-letnią różnicę wieku

2

Mówi się, że para, która ma 13-letnią różnicę wieku, znajduje się na różnych etapach życia, co utrudnia im nawiązanie długotrwałego związku.

„Pete ma 28 lat, a Kim 41 – w tej chwili są po prostu w bardzo różnych miejscach” – powiedziało źródło Page Six.

„Pete jest całkowicie spontaniczny i impulsywny i chce, żeby poleciała do Nowego Jorku, czy gdziekolwiek się znajduje, w mgnieniu oka.

„Ale Kim ma czworo dzieci i nie jest to takie proste. Musi się skupić na dzieciach.

Źródło powiedziało publikacji, że Kim była „całkowicie wyczerpana tym związkiem i innymi rzeczami, które działy się w jej życiu”.

Dodali: „Kiedy Kim jest z kimś innym, Kanye może powodować problemy z dziećmi. Próbuje dzielić i podbijać. Nie może na to poradzić.

„Kim jest naprawdę oddaną matką, a jej dzieci zawsze będą na pierwszym miejscu. Chce i potrzebuje harmonii w domu i w swoim życiu.”

Według E!, podział miał miejsce w tym tygodniu w tym tygodniu! Aktualności.

„Mają dla siebie dużo miłości i szacunku”, mówi jeden z informatorów, „ale okazało się, że odległość i ich napięty harmonogram naprawdę utrudniają utrzymanie związku”.

Pete spędza część lata w Australii, pracując nad filmem.

Plotka głosi, że Kim ponownie łączy się z byłym mężem Kanye Westem, z którym dzieli dzieci North, Psalm, Chicago i Saint.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE ZERWANIA?

Fani przeszukiwali wskazówki, że rozłam był nieuchronny, po tym, jak Pete, 28, był widziany w towarzystwie obsady swojej nowej komedii grozy Bodies, Bodies, Bodies, w szczerych ujęciach zza kulis.

Na zdjęciach Pete uśmiechał się do kamery, pozując ze swoimi koleżankami z gwiazd: Amandlą Stenberg, Marią Bakalovą, Myha’la Herrold, Chase Sui Wonders, Rachel Sennott i Lee Pace.

Komik był w charakterze, ubrany w biały czołg i miał podbite oko.

Fani podzielili się intymnymi ujęciami na Reddit i spekulowali, że wyglądał w nich „single”.

Jeden z użytkowników napisał: „Pete jest tutaj zbyt beztroski i szczęśliwy. Ten człowiek po prostu cieszy się, że nie musi już sam się opalać”.

Inny dodał: „Wygląda na singiel jak diabli”.

Kim i Pete w ciągu ostatnich kilku tygodni rozsiewali plotki o rozstaniu.

Pete jest obecnie w Australii na planie Cairns komedii Davida Michôda z 2023 roku Czarodzieje!

BRAK AKCJI KIM

Tymczasem Kim ciężko pracowała, kręcąc drugi sezon swojego reality show Hulu, którego premiera odbędzie się 22 września.

Fani przekonali się, że wróciła ze swoim byłym Kanye Westem.

Założyciel SKIMS złożył wniosek o rozwód z raperem w lutym 2021 roku po prawie siedmiu latach małżeństwa.

Jednak gwiazda The Kardashians najwyraźniej zrzuciła kilka wskazówek w ciągu ostatnich kilku tygodni, że ​​dwójka może wrócić.

W zeszłym tygodniu miała na sobie białe spodnie od bikini i dopasowaną białą bluzkę z napisem „Iniemamocni”.

Fani pamiętali, kiedy Kanye udzielił wywiadu spowiedzi siedzącego obok Kim w Keeping Up With the Kardashians.

WIADOMOŚĆ DO KANYE?

W konfesjonale powiedział, że jedynym powodem, dla którego zgodził się na wywiad, jest to, że przypomina mu on film Disneya „Iniemamocni”.

„Zaczyna się od wywiadów, superbohaterowie udzielają wywiadów. Żona ma duży tyłek i po prostu widzę, jak nasze życie coraz bardziej przypomina „Iniemamocni”, aż w końcu możemy latać” – powiedział ze śmiechem. .

— Zrobiłby — odpowiedział Kim z nieprzyjemnym śmiechem.

Fani szybko zareagowali na zdjęcia Kim, jednym napisem: „Czy to sugeruje powrót Kimye?”

PETE I KIM

Para spotkała się na planie Saturday Night Live i podzieliła się sceną pocałunku podczas skeczu z przejażdżką na magicznym dywanie Aladdin.

„To był pocałunek na scenie, ale wciąż był trochę zing” – powiedziała Kim w podcaście „Not Skinny But Not Fat” w kwietniu.

Zaczęli spotykać się w listopadzie 2021 roku, a źródło powiedziało E! Wiadomość z tamtych czasów: „Pete powiedział jej, że nie chce widzieć nikogo innego.

„Mówi niektórym ludziom, że nie są super poważni, ale nie spotyka się z nikim innym… Stara się nie robić z tego wielkiej sprawy, ale jest dla niego super”.

Po tym, jak zaczęli się spotykać, Davidson pojawił się w odcinkach The Kardashians.

„Nawet nie myślałem: O mój Boże, będę z nim w związku” – powiedział Kardashian w serialu.

„Po prostu myślałem:„ Słyszałem o tym BDE, muszę się tam dostać”. Byłem po prostu DTF”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button