Rozrywka

45 lat Kin Shriner w telewizji

Darcy Rafter

Kin Shriner uśmiecha się do kamery w brązowej koszuli na planie filmu Młodzi i niespokojni

Zdjęcie autorstwa Monty Brinton / CBS Photo Archive za pośrednictwem Getty Images

2 sierpnia Kin Shriner obchodził 45. rocznicę grania Scotta Baldwina w dziennej operze mydlanej ABC, General Hospital. Aby uczcić ten kamień milowy, spójrzmy wstecz na jego długą kadencję od 1977 do 2022 roku…

Scott jest adoptowanym synem prawnika, Lee Baldwin (Peter Hansen) i dr Gail Adamson (Susan Brown) wchodzący w tak popularną rodzinę z pewnością stawiają postać Shriner na dobre.

Musisz przyznać, że General Hospital po prostu nie byłby taki sam bez wieloletniego ulubieńca fanów, a po czterech dekadach w serialu dramatycznym – z pewnością miał spory udział w dramacie w Port Charles.

Zdjęcie: Scott Garfield /Disney General Entertainment Treść za pośrednictwem Getty Images

Shriner ujawnia, jak wszystko się zaczęło na SOM Maurice’a Benarda

W niedawnym wywiadzie w State of Mind Shriner Maurice’a Benarda ujawnił, jak to wszystko się zaczęło, wykrzykując, że „nie było prawdziwej sceny do przeczytania… nie było prawdziwego przesłuchania”.

Zamiast tego producent General Hospital „po prostu rozmawiał ze mną… o: „Jest postać, która była kiedyś w serialu. Był dzieckiem i jest synem miejskiego prawnika. Chcemy przywrócić go w twoim wieku”.

Jednak Shriner początkowo nie był zainteresowany, ponieważ młody aktor pojawił się w rolach gościnnych i miał już za sobą wiele osiągnięć. Shriner prawie odrzucił tę rolę, gdy zadał sobie wtedy pytanie: „Cóż, dlaczego chcę robić mydło?”. przypomniał. „Wszyscy chcieliśmy być gwiazdami filmowymi. Ale moja trenerka aktorstwa była na mydle i powiedziała mi, że nigdy nie dostaniesz lepszego treningu.

45-letnia kadencja Kin Shriner w General Hospital

Tak więc Shriner wziął udział i początkowo został zarezerwowany na dwa odcinki General Hospital. Nowicjusz o świeżej twarzy naprawdę się podobał, a trzy tygodnie później Shriner podpisał trzyletni kontrakt.

Zadebiutował jako Scott Baldwin w General Hospital 2 sierpnia 1977 roku i wszedł w romantyczną historię z Laurą (Genie Francis), która cieszyła się ogromną popularnością. Kiedy został przeniesiony na płótno, jego para z Laurą „pomogła nawet w pokazie Death Row” według Soaps.

Baldwin znalazł się następnie w dziwacznym trójkącie miłosnym, kiedy Laura poślubiła Luke’a (Tony Geary) w 1981 roku, a widzowie zobaczyli inną stronę Scotta. Miał zgorzkniałe serce, a nawet pojawił się na ich weselu i złapał kwiaty Laury.

Fani pokochali jego złośliwą stronę i biorąc pod uwagę okoliczności spotkania Luke’a i Laury, nic dziwnego, że szukał zemsty!

Niektóre z ulubionych momentów fanów GH z Shriner podczas jego 45-letniej kadencji pochodzą z jego ognistych spraw sądowych, można śmiało powiedzieć, że poszedł w ślady ojca. Innym podobało się oglądanie prawdziwego talentu aktorskiego Shriner, na przykład kiedy odkrył, że jego syn Franco (Roger Howarth) nie żyje, lub kiedy namówił Willow, by ujawniła romans Sonny’ego z Niną. Podczas gdy życie miłosne Sonny’ego może być trudne, sceny Kina z jego obecną kochanką, Kathleen Gati (Liesl) są urocze.

Wszystkie te momenty przyczyniły się do tego, że Shriner przez lata zdobył cztery nominacje do nagrody Daytime Emmy Award za swoją pracę. Nie tylko to, ale aktor żongluje napiętym harmonogramem, poza swoim biegiem po Szpitalu Ogólnym, Shriner pojawił się jako Scott w serii spinoff, Port Charles, z lat 1997-2000 i 2001.

GENERAL HOSPITAL Odcinek 15000 „General Hospital” jest emitowany od poniedziałku do piątku w ABC (sprawdź lokalne oferty). (Liliane Lathan / ABC przez Getty Images) GENIE FRANCIS, KIN SHRINER

Gwiazdy General Hospital dzielą się gratulacjami

Shriner świętował rocznicę ze swoim kolegą z obsady Marcusem Colomą (Nikolas), gdy wyruszyli pograć w golfa na driving range. Para udostępniła razem zabawne wideo, a Coloma napisała na Twitterze „Gratulacje, Buddy”.

Oczywiście wszystkie gwiazdy mydlane Shriner pogratulowały mu ostatniego kamienia milowego. Producent wykonawczy mydeł, Frank Valentini napisał „Proszę, dołącz do mnie w gratulacji Kin Shriner z okazji legendarnych 45 lat z GH” na Twitterze. „Szczęśliwej rocznicy, Kin!”

Współ-gwiazda Lynn Herring, która gra Lucy i pojawiła się u boku Shriner w wielu projektach napisał: „45 lat, mój przyjacielu! Jestem tak szczęśliwy i dumny, że byłem z tobą małą częścią GH. Dziękuję, że po prostu jesteś sobą.

Maurice Benard, który gra Sonny’ego w GH i niedawno powitał go w swoim podcaście napisał „Co mogę powiedzieć o moim najlepszym przyjacielu, Kin. Prawdopodobnie jeden z niewielu aktorów na świecie, którzy mogą powiedzieć, że pracują w tej samej pracy od 45 lat. Jedno zawsze mówię o jego talencie. Nie możesz od tego oderwać oczu. Zasłużyłeś na to, mój przyjacielu.

GENERAL HOSPITAL – Maura West (Ava) i Kin Shriner (Scott) w scenach emitowanych w tygodniu od 19 marca 2019 r. „General Hospital” nadawany jest od poniedziałku do piątku (15:00-16:00 czasu wschodniego) w Walt Disney Television przez Sieć telewizyjna Getty Images. GH19 (Zdjęcie: Michael Yada/Disney General Entertainment Content via Getty Images) MAURA WEST, KIN SHRINER

Czy masz coś do powiedzenia na temat tego artykułu?

Darcy to doświadczona dziennikarka pasjonująca się kulturą celebrytów i rozrywką. Po ukończeniu studiów w dziedzinie mediów i komunikacji na Goldsmiths University została również specjalistką od mediów społecznościowych, zawsze będąc na bieżąco z najnowszymi trendami. Z prawie pięcioletnim doświadczeniem w mediach, jej ekspertyzą jest analiza platform takich jak Instagram, Twitter i TikTok. Kiedy nie śledzi najnowszych trendów, ogląda filmy i je dużo czekolady.

Jacklyn Zeman z GH od Playboy Bunny w wieku 18 lat do kultowej gwiazdy mydlanej od 69

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button