Rozrywka

49ers rozgrywający Trey Lance potrzebuje operacji, aby naprawić kontuzję kończącą sezon

Wygląda na to, że nie może być sezonu NFL bez traumy.

Od rozgrywającego Dallas Cowboys, Daka Prescotta, który złamał sobie kciuk w pierwszym tygodniu, po napięty mecz drużyny Cincinnati Bengals Drew Sample, który doznał kontuzji kolana, czy fani piłki nożnej kiedykolwiek zobaczą zdrowy skład? Na pewno na to nie wygląda.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Zgodnie z oczekiwaniami, w drugim tygodniu sezonu 2022 zgłoszono wiele kontuzji, ale żaden nie był tak poważny, jak w przypadku San Francisco 49ers QB Trey Lance. Podczas pierwszej kwarty niedzielnego meczu przeciwko Seattle Seahawks, rozgrywający gwiazdor mocno uderzył w ziemię i ostatecznie został zepchnięty z boiska. Więc co się stało z Treyem Lance’em? Oto, co wiemy.

Źródło: artykuł na YouTube jest kontynuowany pod reklamąCo się stało z Trey Lance?

Pod koniec pierwszej kwarty 49ers rozpoczynający rozgrywający Trey Lance prowadził piłkę do środka, zanim zderzył się z linebackerem Seahawks. 22-letni mieszkaniec Minnesoty upadł niezręcznie, a jego prawa kostka wydawała się załamać pod nim.

Trey początkowo próbował wstać, ale szybko się położył i wydawał się odczuwać ogromny ból. Po kilku minutach został wyrzucony z boiska z rzutem powietrznym na prawą nogę, a 49ers szybko wykluczyli Treya do końca gry.

Po wygranym 27-7 meczu z Seahawks, trener 49ers, Kyle Shanahan, potwierdził, że Trey doznał złamanej prawej kostki i w poniedziałek 19 września 2022 r. przejdzie operację kończącą sezon.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Kilka minut później Trey Lance wciąż jest na boisku. pic.twitter.com/neSnqC5M21

— Dieter Kurtenbach (@dieter) 18 września 2022 r.

„To trudne. Czujesz kogoś tak źle. To smutna chwila, ale nie masz czasu, aby siedzieć i myśleć o tym” – wyjaśnił. „Musisz wrócić do gry. Myślałem, że chłopaki wykonali naprawdę dobrą robotę. Cieszyliśmy się z wygranej, ale było trochę ponuro, gdy wszedłeś do szatni i go zobaczyłeś. „

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Koledzy z drużyny Treya również przesłali życzenia i podzielili się swoim wsparciem po meczu.

„To po prostu bardzo niefortunne, co mu się przydarzyło”, powiedział w szatni obraźliwy liniowy Aaron Banks. Ale wiesz, że to piłka nożna, rzeczy się dzieją, a drużyna musi się odbić”. Mike McGlinchey zauważył, że jest to „sytuacja łamiąca serce”, dodając, że wraz z resztą zespołu modlimy się, aby Trey miał „szybką powrót do zdrowia.”

Kto zastąpił Treya Lance’a jako rozpoczynający rozgrywający 49ers?

Po wykluczeniu Treya do końca sezonu 2022, 49ers przekazali początkową pozycję rozgrywającego z powrotem Jimmy’emu Garoppolo. Dwukrotny mistrz Super Bowl rzucił przyłożenie na swoim pierwszym pełnym podjeździe i pomógł 49ers wygrać w ich otwierającym domu przeciwko Seahawks.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Za każdą grę, w którą Jimmy Garoppolo zagra co najmniej 25% snapów, zarabia 250 000 $. Jeśli 49ers wygra tę grę, liczba skoczy do 350 000 $. Jako starter ma teraz szansę na zarobienie 5,6 mln $ dzięki zachętom w sezonie zasadniczym.

— Field Yates (@FieldYates) 19 września 2022

„Zupełnie jak jazda na rowerze”, Jimmy powiedział prasie po meczu za pośrednictwem 49ersWebzone.com. „Czułem się dobrze wrócić tam. Czuję się okropnie z powodu Treya. Byłem po tej stronie. Ta liga jest trudna. Każdy ma część kontuzji, ale to jest dla niego do kitu. nasz brat, a my go odbierzemy.”

Trener Kyle Shanahan stwierdził, że Jimmy wykonał „naprawdę dobrą robotę wychodząc z ławki, [he] wykonał kilka prawdziwych rzutów klawiszami”. Dodał: „Jestem naprawdę dumny z Jimmy’ego i z tego, jak wszedł i był gotowy na chwilę i pomógł nam wygrać”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button