Rozrywka

49ers trollowane przez wiele drużyn NFL podczas publikacji harmonogramu

Getty Czy 49ers mogą mieć nową, rzadką broń do ataku w 2022 roku?

Z biegiem lat drużyny NFL nauczyły się mieć więcej niż trochę zabawy, ogłaszając swój oficjalny harmonogram za pośrednictwem mediów społecznościowych… OK, DUŻO zabawy, jeśli chodzi o to, a ogłoszenia dotyczące harmonogramu 2022 nie różniły się.

Podczas gdy San Francisco 49ers wybrali bardziej dramatyczną metodę zapewniania rozrywki fanom motywem „Yellowstone”, który miał kilka mieszanych recenzji fanów, inne zespoły przyjęły inne, lżejsze podejście i po prostu trollingowały absolutne życie swoim przyszłym przeciwnikom… W zestawie dziewiątki.

Oto kilka z najlepszych.

Ładowarki w Los Angeles

The Chargers zawsze wydają się wybuchać, jeśli chodzi o obecność w mediach społecznościowych, ale w tym roku storpedowali konkurencję z wody, ogłaszając swój harmonogram w czwartek, 12 maja na dwa różne sposoby: porównując swoich przeciwników do Pop Tarts (coś, co zrobili w zeszłym roku) przed wydaniem zwiastuna w stylu anime.

Trudno powiedzieć, co było bardziej bulwersujące, ale 49ery wydawały się być nieco mocniej powalone w porównaniu ze śniadaniem dzięki zdjęciu rozgrywającego Jimmy’ego Garoppolo obok pudełka tosterów Fibre One (które w rzeczywistości było łagodne w porównaniu do do czego byli porównywani wodzowie Kansas City.)

W filmie wydanym przez Chargers był nieco stonowany z 49erami, podczas gdy inni mocno palili.

Czy NAPRAWDĘ powinniśmy zrobić z naszego harmonogramu teledysk anime?

tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak pic.twitter.com/A0TvmYJUOQ

— Ładowarki w Los Angeles (@ładowarki) 13 maja 2022 r.

Bukanie z Tampa Bay

„Gdzie jest dom „Pełny dom”?”

Buccaneers po prostu ustawili ofensywny atak Tristana Wirfsa przed zielonym ekranem i pozwolili mu zaszaleć. Poszedł łagodnie na 49ers, stojąc przed kolejką linową, po prostu rozglądając się i pytając o miejsce pobytu cudu z Bay Area – domu rodziny Tannerów.

Kardynałowie z Arizony

Kto nie kocha dzieci?

Zwłaszcza, gdy zadaje się im pytania, które następnie stają się przezabawnie niepoprawne, a jednocześnie są po prostu urocze w swojej bezwzględności. Kardynałowie wybrali zarówno słodkie, jak i nie brali jeńców, pozostawiając obelgi w rękach dzieci, gdy poprosili wybraną grupę dzieci, aby odgadli imiona przeciwników na podstawie ich logo.

W San Francisco dzieciaki poprawnie odgadły „49ers”, zanim nagle przesunęły się i nazwały je „czterdziestu jęczących”. Jasne, to był nisko wiszący owoc, ale Boże, czy to szczypie.

Auć.

Karolina Panthers

Nie do końca z pieczeni, ale Pantery zasługują na uznanie za przyniesienie czystej nostalgii z lat 90. XX wieku.

Sokoły z Atlanty

Sokoły miały kilka poważnych oparzeń w tak krótkim filmie i chociaż niektóre nie były tak okrutne jak część New Orleans Saints, widok kultowej kolejki linowej prosto ze stołu zranił odrobinę.

Dowódcy z Waszyngtonu

Punkty kreatywności trafiają do dowódców za użycie przez nich spowolnienia i słowa „rozbić”. Oglądanie Lego w wersji Levi Stadium, zredukowanej do maleńkich kawałków, nie jest po prostu ładnym widokiem.

Denver Broncos

Broncos, z pomocą Peytona Manninga i nowego rozgrywającego Russella Wilsona, zabrali się za „The Office” dzięki swojemu filmowi dokumentalno-komediowemu. Jednak harmonogram nie opadł do samego końca… całkiem dosłownie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button