Rozrywka

5 najlepszych wentylatorów na baterie do domu i podróży

Kiedy zaczyna się upał, najlepsze wentylatory zasilane bateryjnie zapewniają chłód przez długi czas pracy, silny przepływ powietrza i cichą pracę. Czasy pracy wahają się od około dwóch do 50 godzin i chociaż baterie odgrywają rolę w czasie pracy, wentylatory wyższej jakości działają dłużej na tej samej baterii niż opcje o niższej jakości. Ocena jakości może być trudna, po prostu patrząc na wentylator, więc dobrym pomysłem jest przeczytanie recenzji i zobaczenie, co ludzie, którzy używali wentylatora, mówią o jego mocy i czasie pracy. Czas pracy można również wydłużyć dzięki większemu bankowi baterii, który może pomieścić więcej baterii, lub opcjonalnemu przewodowi do podłączenia do źródła zasilania, jeśli jest dostępne. Jeśli zamierzasz intensywnie korzystać z wentylatora, poszukaj takiego, który działa z akumulatorami, dzięki czemu nie będziesz musiał ich stale wymieniać.

Jakie kryteria wziąć pod uwagę

Jeśli chodzi o przepływ powietrza, jaki uzyskasz z wentylatora, duże znaczenie mają jego rozmiar i silnik. Większe wentylatory mogą przenosić więcej powietrza niż mniejsze, a mocniejsze silniki mogą lepiej wirować powietrze niż słabsze silniki. Jednak zarówno rozmiar, jak i moc silnika mogą zwiększyć wagę wentylatora, więc jeśli musisz go nosić, zastanów się, na co jesteś gotów pójść na kompromis, jeśli chodzi o przepływ powietrza i przenośność.

Jeśli wolisz prawnie cichy wentylator, poszukaj silnika bezszczotkowego i dobrego zakresu ustawień prędkości, ponieważ niższe prędkości są zwykle cichsze. A jeśli masz wątpliwości, wybierz większy, ponieważ większe wentylatory mogą wytwarzać większy przepływ powietrza bez generowania tak dużego hałasu, jak mały wentylator. Niektórzy fani podają poziom hałasu w decybelach. Jeśli masz taką możliwość, poszukaj zakresu od 30 do 50 decybeli — 50 decybeli jest mniej więcej tak głośne jak opady deszczu, a 30 decybeli jest ciche.

Kup najlepsze wentylatory na baterie

W pośpiechu? Oto najlepsze wentylatory na baterie:

  1. Wentylator stołowy na baterie, który może wytrzymać 214 godzin na jednym zestawie baterii: Gazeled Przenośny wentylator zasilany bateryjnie z zegarem
  2. Przenośny wentylator składany na baterie: 10-calowy wentylator podstawowy Treva
  3. Wentylator podłogowy na baterie o dużej mocy: Wentylator podłogowy Geek Aire na baterie
  4. Wentylator z elastycznym statywem, który można zamontować niemal wszędzie: AMACOOL Wentylator spacerowy na baterie
  5. Lekki składany pick, który działa jako wentylator stołowy lub podłogowy: Przenośny wentylator stojący Magesh

Ta seria wentylatorów na baterie obejmuje szereg przenośnych, długotrwałych opcji, które sprawdzą się dobrze, niezależnie od tego, czy szykujesz się na następną wyprawę na kemping, czy po prostu potrzebujesz dodatkowego wentylatora lub dwóch, aby zwiększyć przepływ powietrza w domu bez wykorzystanie wszystkich gniazdek.

1. Wentylator stołowy na baterie, który może wytrzymać 214 godzin na jednym zestawie baterii

Ten przenośny wentylator na baterie może wyglądać na prosty, ale zawiera wiele fajnych funkcji w małej obudowie o wymiarach 7 na 9,8 cala, co daje mu ogólną ocenę 4,4 gwiazdki na podstawie ponad 1600 ocen Amazon. Niektóre z najlepszych funkcji obejmują głowicę regulowaną o 180 stopni, dzięki której możesz skierować przepływ powietrza tam, gdzie jest to potrzebne, opcjonalną ładowarkę kabla USB, dzięki której możesz oszczędzać baterię, podłączając ją, gdy masz w pobliżu gniazdko, oraz funkcję timera, która może automatycznie wyłącza wentylator po jednej, trzech lub pięciu godzinach. Solidna rama wentylatora pozwala mu funkcjonować jako wentylator stojący, stołowy lub wiszący do domu, miejsca pracy, a nawet namiotu. Chociaż cztery baterie D, których będziesz potrzebować, nie są zawarte w pudełku, ten wentylator może działać nawet 214 godzin na jednym zestawie, więc nie będziesz często kupować baterii. A przy maksymalnym poziomie hałasu 50 decybeli, jest to również świetny wybór dla tych, którzy potrzebują cichszego wentylatora. Wybierz opcję niebieską i żółtą.

Według jednego z recenzentów: „To drugi wentylator, który kupiłem i jest ŚWIETNY! To potężny wentylator, a jednocześnie cichy! Dobra żywotność baterii. Przycisk wyboru wielu prędkości wentylatora. Przycisk timera. Lekki i bardzo przenośny. Działa świetnie z dołączonym kablem USB. Mogę też podłączyć go do power banku USB. Przechyla się w wielu kierunkach. Przyjemność zrecenzowania produktu, który tak bardzo mi się podoba. Dobry stosunek jakości do ceny.”

Dostępne również na: Walmart, 30 USD

2. Przenośny składany wentylator na baterie

Ważący mniej niż 2 funty i wyposażony w wygodny wbudowany uchwyt, ten zasilany bateryjnie składany wentylator firmy Treva to doskonały wybór na przygody na świeżym powietrzu lub podróże. Składana konstrukcja ułatwia umieszczenie go w torbie, ale także daje możliwość regulacji głowicy wentylatora poprzez przechylenie jej pod odpowiednim kątem.

Wentylator ma wymiary 11,9 na 10,2 na 12,5 cali po całkowitym rozłożeniu i nie jest dostarczany z bateriami, ale może działać do 53 godzin na jednym zestawie sześciu baterii D i ma zasilacz sieciowy, dzięki czemu można go podłączyć, gdy jesteś w pobliżu gniazdka. Ta przenośność i wygoda pomogły mu uzyskać ogólną 4,5-gwiazdkową ocenę Amazon, opartą na ponad 6900 ocenach i liczeniach. Podczas gdy recenzenci twierdzą, że nie jest to najcichszy wentylator, niższe ustawienie zapewnia dobry biały szum dla śpiących, którzy lubią utrzymywać wentylator w tym celu.

Według jednego z recenzentów: „Mieszkam w bardzo gorącym i wilgotnym klimacie, więc oprócz AC mam wielu fanów. Jest to zdecydowanie najlepszy wentylator do posiadania ogólnie, ponieważ może działać na prąd lub baterie. Są lepsze wentylatory elektryczne, jeśli to wszystko, czego chcesz, ale jest to najlepszy wentylator, jeśli używasz baterii. Naprawdę wypuszcza powietrze i może ochłodzić małe pomieszczenie. Przez większość czasu trzymam swój w łazience, ale zawsze jest z nami podczas przerwy w dostawie prądu. Kupiłem 2 do mojego domu (zawsze lubię mieć zapasową dla ważnych rzeczy) i dałem kilka w prezencie ludziom, którzy mieszkają na Florydzie i muszą martwić się huraganami. Gorąco polecam.”

Dostępne również na: Łóżeczko kąpielowe i nie tylko, 40 . USD

3. Wentylator podłogowy na baterie z dużą mocą

Dzięki metalowym ostrzom i bezszczotkowemu silnikowi ten potężny wentylator podłogowy zapewnia stempel chłodzący. Wytrzymały wentylator ma wbudowany akumulator, który może działać od czterech do 20 godzin na jednym ładowaniu — można go nawet używać podczas ładowania. Z tyłu wentylatora znajduje się również wskaźnik baterii, który dokładnie informuje, ile pozostało energii na baterii, dzięki czemu można go podłączyć do ładowarki, zanim ten cenny przepływ powietrza się zatrzyma.

Inne funkcje, które użytkownicy uwielbiają, to wbudowany uchwyt tego wentylatora, regulowana w zakresie 360 ​​stopni głowica wentylatora oraz wodoodporna konstrukcja przyjazna na zewnątrz. Posiada również bezstopniową kontrolę prędkości, co oznacza, że ​​możesz precyzyjnie dostosować prędkość ostrzy, obracając pokrętłem, zamiast wybierać z ograniczonego zestawu stałych prędkości. Dzięki tak wysokiej jakości projektowi łatwo jest zobaczyć, jak uzyskał 4,6-gwiazdkową ogólną ocenę Amazon po ponad 4300 ocenach.

Przy wymiarach 17,1 na 7,9 na 15,7 cala (szerokość na głębokość i wysokość) i wadze prawie 9 funtów, 12-calowa wersja tego wentylatora jest bardziej masywna, ale ma również nieco mniejszy rozmiar 10 cali, jeśli ty wolałbym coś bardziej kompaktowego. Obie wersje mają cichszy silnik bezszczotkowy, ale może się okazać, że silny przepływ powietrza w wersji 12-calowej jest wart dodatkowej masy.

Według jednego z recenzentów: „Ten mały fan ma cios. Na wysokości jest dość silny. Sprawi, że gorąca noc na kempingu będzie o wiele chłodniejsza. Cieszę się, że to kupiliśmy i dostaniemy drugi. Uwielbiam, że można go ładować. […] Przy pełnej prędkości i pełnym naładowaniu wentylator działał przez 4 godziny i 45 minut.”

Dostępne również na: Home Depot, 98 USD (model 10-calowy)

4. Wentylator z elastycznym statywem, który można zamontować prawie wszędzie

Ten poręczny mały wentylator na baterie waży mniej niż 1 funt i chociaż AMACOOL nie zapewnia dokładnych pomiarów, jest na tyle mały, że można go wrzucić do torby, gdy wychodzisz za drzwi. Wbudowany akumulator wytrzymuje do 10 godzin na jednym ładowaniu, a kabel do ładowania USB oznacza, że ​​możesz go ładować w samochodzie, laptopie lub dowolnej ściennej ładowarce USB. Jednak najbardziej unikalną cechą konstrukcyjną wentylatora może być elastyczna podstawa statywu. Trzy 7-calowe nogi można wygiąć w dowolnym kierunku, co jest wygodne przy montażu w różnych miejscach. Jest reklamowany jako wentylator do wózka, ale ten fajny projekt pozwala łatwo zamontować go na bieżni, postawić na biurku, zawiesić w namiocie lub umieścić w dowolnym innym miejscu.

Dla wczasowiczów lub osób, które lubią czytać w nocy, ten wentylator ma nawet oświetlenie LED z trzema poziomami jasności. Sama głowica wentylatora obraca się o 360 stopni zarówno w kierunku pionowym, jak i poziomym. Bez względu na to, gdzie go zamontujesz, będziesz mógł dostosować głowicę wentylatora do bezpośredniego przepływu powietrza. Chociaż decybeli nie są wymienione, recenzenci twierdzą, że ten wentylator jest stosunkowo cichy na dowolnej z trzech prędkości. Przy tak wielu fajnych funkcjach nic dziwnego, że utrzymuje ogólną ocenę 4,6-gwiazdkową po ponad 29 000 ocenach Amazon. Dostępna również w trzech kolorach.

Według jednego z recenzentów: „Mieszkamy na Florydzie i zdaliśmy sobie sprawę, jak bardzo potrzebujemy wentylatora dla naszego noworodka. Używamy go prawie codziennie. Kładziemy go na jej foteliku samochodowym i na wózku spacerowym. Położyłem go nawet na naszym biurku, kiedy pracuję i trzymam naszą córkę. Trzy prędkości są świetne: niska zwykle zapewnia wystarczającą ilość ochłody, a wysoka jest bardzo imponująca, ponieważ jest szybka i cicha. Światła, których tak naprawdę nie potrzebowaliśmy, ale były fajną funkcją. Nasza córka nienawidzi siedzieć w swoim foteliku samochodowym, a to czasami pomaga ją rozpraszać. Dodatkowo, ponieważ mieszkamy na Florydzie, na spacery musimy poczekać do późnej pory, a światło pozwala nam łatwiej nas zobaczyć. Ogólnie jest super i zdecydowanie polecam!”

5. Lekki składany pick, który działa jako wentylator stołowy lub podłogowy

Jest wiele rzeczy do kochania w tym wentylatorze na baterie, ale najfajniejsze w nim jest to, że może działać jako wentylator stołowy lub podłogowy, ponieważ ma wysuwaną podstawę, którą można rozszerzyć z 5,8 cala do 40,5 cala . Możesz również przechylić głowicę wentylatora i wysuwany drążek, aby uzyskać odpowiedni kąt po ustawieniu go na idealnej wysokości. Regulowana wysokość wentylatora nie przeszkadza również w jego przenośności, ponieważ waży nieco ponad 2 funty i składa się do 3,7 cala grubości. Oznacza to, że możesz go łatwo zabrać ze sobą i mieć pełnowymiarowy, oscylujący wentylator podłogowy.

Wbudowany akumulator wentylatora jest dostarczany z kablem ładującym USB i działa do 24 godzin na jednym ładowaniu przy najniższym z czterech ustawień. Ci, którzy szukają cichego wentylatora, pokochają również fakt, że ten osiąga zaledwie 40 decybeli na najwyższym ustawieniu. Jest również wyposażony w pilota do łatwego włączania i wyłączania oraz przełączania jego funkcji.

Według jednego z recenzentów: „To najlepszy fan tego typu. Ładuje się lepiej niż ten, który widzisz w reklamach w telewizji (obie zepsuły się w ciągu miesiąca). Ten wentylator jest wytrzymały, lekki i przenośny i jest wyposażony w pilota. Zasilanie zgasło, a ten wentylator działa non stop na jednym ładowaniu do tej pory przez ponad 12 godzin (nie żartuję). Zdobądź ten wentylator!”

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany w dniu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button