Rozrywka

50 Cent i Nas kiedyś walczyły o Jennifer Lopez

50 Cent jest znany z wdawania się w spory z kilkoma raperami w branży. Jednym z tych raperów był Nas, z którym przed waśnią przyznał się do przyjaźni. Mimo że walczyli z wielu powodów, był moment w ich karierze, w którym Jennifer Lopez była w centrum ich rywalizacji.

Nas był pierwszą osobą, która pomogła 50 Centowi, nie oczekując niczego w zamian

50 centów | Leon Bennett/Getty Images

Relacje Nasa i 50 Centa sięgają daleko wstecz. Zanim twórca hitów „In Da Club” podpisał kontrakt z Eminemem, miał małą umowę z wytwórniami Columbii, która nie była tak lukratywna. Ale jego ówczesny rówieśnik, Nas, pomógł wesprzeć 50 Centa, gdy był wciąż w górę.

„Nas był pierwszą osobą, która zrobiła dla mnie coś za darmo”, powiedział kiedyś 50 Cent MTV (przez Beats, Rhymes Lists). „Pozwolił mi pojechać na jego trasę promocyjną przez Nastradamus w 1999]. Powiedział: „Sposób, w jaki wyszedłeś z tą płytą” [‘How to Rob’]czułem się jak kiedy wyszedłem [with ‘Illmatic’]. Chciał, żebym tam był. Ja i Tony Yayo pojechaliśmy na tę trasę promocyjną. W tym momencie ja i Nas byliśmy fajni”.

Nas i 50 Cent pokłócili się kiedyś o Jennifer Lopez

” src=”https://www.youtube.com/embed/LzX23qVqyJg?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

W 2005 roku 50 Cent wydał płytę „Piggybank”, na której brał udział w atakach na różnych artystów hip-hopowych. Nas był również wspomniany i wyśmiewany na przebojowej płycie, co skłoniło Nasa do zemsty własnym dissem. Nas podzielił się jednym z powodów jego konfliktu z 50 Centem z powodu piosenki, którą zrobił z Jennifer Lopez.

Według Nas, 50 Cent pierwotnie miał nagrać piosenkę z Lopezem we wczesnych dniach kariery 50 Cent. Ale artysta hip-hopowy został zastąpiony na korzyść Nasa, który był wówczas znacznie większym artystą. Nas wierzył, że później 50 Cent miał do niego trochę urazy.

„50 mówi trochę s*** odkąd pojawił się w 2002 roku. Powiedział, że nagrałem piosenkę z Jennifer Lopez i nie powinienem tego robić, ponieważ on nagrał z nią piosenkę”, powiedział kiedyś Nas według Contact Music. „Więc jest jak dzieciak żyjący w hip-hopowym świecie fantasy. J.Lo jest moją przyjaciółką, jeśli chce nagrać płytę, robię z nią płytę. 50 był dla mnie jak młodszy brat”.

W tym czasie Nas ostrzegł 50 Centa przed feudowaniem z nim, sugerując, że były rywal Jay-Z przeszedł na emeryturę z jego powodu.

Ale rozmawiając z DJ Clue w wywiadzie, 50 Cent powiedział, że niekoniecznie był zły na Nasa za współpracę z Lopezem.

„Nie byłem zły, że nagrał płytę, byłem zły, ponieważ nie zadzwonił do mnie” – powiedział 50 Cent według Infamous Clips.

Nas nie był pewien, czy młody 50 Cent przeżyje

” src=”https://www.youtube.com/embed/MsNGq-kNXUI?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Nas przyznał kiedyś, że kiedy Moc twórca zaczynał, nie był pewien, czy młody wówczas raper odniesie sukces. To dlatego, że nawet wtedy emcee z Queensbridge miał skłonność do dramatów. Hot New Hip-Hop poinformował kiedyś, że Nas opowiedział o ich związku na konferencji prasowej.

„Mój mężczyzna trzymał się ze mną cały czas. Mam na myśli studyjne wibracje. Razem jeździliśmy w trasy” – powiedział Nas. „Ja i Fif wracamy super. Pamiętam 50 szaleństw. Szaleją na trasach, jak wiesz, wpadają w dramaty w różnych stanach iw ogóle. Zapytałem: „Czy ten dzieciak sobie poradzi?”

POWIĄZANE: „BMF”: Mo’Nique dołącza do obsady z pomocą od 50 Cent

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button