Rozrywka

50 Cent mówi Randallowi Emmettowi, żeby przestał „rozmawiać o głupstwach” po spotkaniu Lali Kent

Więcej na: 50 centów Lala Kent odwiedza 50 Centa na planie lata po jego kłótni z byłym Randallem Emmettem 50 Cent reaguje na bombowe zarzuty Randalla Emmetta 50 Cent cieszy się walentynkową kolacją z dziewczyną po pokazie Super Bowl Córki Eminema, Hailie i Alaina, z dumą wspierają jego Super Bowl pokazać

50 Cent chce, aby Randall Emmett przestał dokładać swoje dwa centy.

47-letni raper ostrzegł 51-letniego Emmetta w środowym poście na Instagramie po spotkaniu z byłą narzeczoną producenta z Hollywood, Lalą Kent.

„Randell [sic] lepiej przestań pisać do ludzi, którzy gadają, bo się denerwuję, a wiesz, jak się denerwuję. 😠 ”, 50 Cent napisał kilka zdjęć, na których spotyka się z 31-letnim Kentem.

Kent – ​​którą zauważono tańczącą do piosenki 50 Cent na imprezie Super Bowl w lutym – jednym ruchem położyła jej rękę na brzuchu, podczas gdy pocałował ją w czoło w rezydencji kolektywu TikTok Sway House w Los Angeles.

Kilka godzin wcześniej TMZ opublikowało zdjęcie niezwykłego duetu spędzającego razem czas na planie nowego horroru 50 Centa „Skill House”.

Raper niedawno spędzał czas z byłą Emmetta, Lalą Kent.

TMZ

Raper niedawno spędzał czas z byłą Emmetta, Lalą Kent.

TMZ

Ad Do góry Dalej Zamknij Heidi Klum i Tom Kaulitz przytulają się do łóżka w trzecią rocznicę ślubu Niemiecka supermodelka i rockman Tokio Hotel zostały usłyszane… 2

Wyświetl pokaz slajdów

Wstecz Dalej Udostępnij to:Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (Otwiera się w nowym oknie) Flipboard WhatsAppKliknij, aby wysłać wiadomość e-mail do znajomego (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby skopiować adres URL Reklama 3 sierpnia 2022

Pozostaje niejasne, do czego aktorzy odnosili się jako do „gadania”, ponieważ Emmett nie przemawiał publicznie na spotkaniu. Strona Szósta zwróciła się do Emmetta o komentarz.

Gwiazda „Vanderpump Rules” i twórca hitów „In Da Club” zakopali topór trzy lata po tym, jak ten ostatni został wzmocniony Emmettem.

50 Cent twierdził w kwietniu 2019 roku, że Emmett nie spłacił pożyczki w wysokości 1 miliona dolarów.

Gwiazda hip-hopu wprowadziła Kent do dramatu, udostępniając na Instagramie wideo Bravolebrity, mówiąc jej ówczesnej koleżance z obsady Stassi Schroeder o tym, że Emmett podarował jej Range Rovera po pierwszym seksie.

Emmett i 50 Cent — którzy pracowali razem nad dramatem Starz „Władza” — trzy lata temu skłócili się o pieniądze.

„Pozostało 10 sekund w 4 ćwiartkach motyki to wygrywa”, napisał 50 Cent w tym czasie. „Chcesz Range Rovera, tak, suko yassss. Potem po prostu zabrakło i ssiło ad-k. LOL coś.

Kent następnie odpalił, komentując zwycięzcę Grammy jako „ona”, obalając jego tożsamość płciową jako dyss.

„Ona przysięga, że ​​jest zbirem z królowych Jamajki z południa, a ona jest tutaj i ogląda Bravo” – napisała. „Ktoś zapomniał, skąd pochodzą. Przychodzisz po mnie na grama!?

50 Cent w końcu powiedział swoim zwolennikom, że Emmett odpłacił mu i obiecał wysyłać tylko „pozytywne wibracje” w przyszłości.

Emmett był przedmiotem bombowego exposé Los Angeles Times w czerwcu. FilmMagic dla Reign Total Body F

Ale kiedy Emmett został oskarżony o oszustwo i proponowanie kobietom seksu w bombowym exposé Los Angeles Times w czerwcu, muzyk nie mógł powstrzymać się od podzielenia się swoim zdaniem.

„Widzisz, dlatego kazałem mu oddać moje pieniądze do poniedziałku” – napisał na Instagramie. – Potem musiał trzymać się ode mnie 100 stóp.

Kent odwołała swoje trzyletnie zaręczyny z Emmettem w październiku 2021 roku.

Była wśród osób, z którymi rozmawiał The Times, twierdząc, że jej były partner – z którym dzieli 16-miesięczną córkę Ocean – „zmierzył się” z nią podczas konfrontacji na temat jego rzekomego zdrady.

Zespół Emmetta zaprzeczył wszystkim zarzutom w tamtym czasie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button