Rozrywka

53-letni Marc Anthony jest zaręczony z modelką Nadią Ferreira, lat 23

Więcej informacji: marc anthony Marc Anthony zamyka raport o Jennifer Lopez i Alexie Rodriguez Marc Anthony debiutuje dziewczyna Madu Nicola z dużą ilością palmtopów Jennifer Lopez zauważona z innym byłym po spotkaniu Bena Afflecka Dlaczego Bennifer 2.0 to prawdziwa okazja: „J.Lo zawsze był obsesję na punkcie Bena

Marc Anthony i jego znacznie młodsza dziewczyna, Nadia Ferreira, są zaręczeni.

Po tym, jak przez cały tydzień w mediach społecznościowych rzucała subtelne spojrzenia na swój pierścionek zaręczynowy z brylantem, 23-letnia modelka potwierdziła w czwartek, że ona i 53-letnia piosenkarka zamierzają się pobrać.

„Przyjęcie zaręczynowe!!!” Ferreira napisała na swoim Instagramie zdjęcie z bliska, na którym ona i Anthony trzymają się za ręce. Oznaczyła go tagiem w przesłanych mediach społecznościowych i dodała emoji z pierścieniem.

Palec serdeczny zdobywcy Grammy miał na zdjęciu czarny tatuaż, a przyszła panna młoda pokazała swój nowy kwadratowy diament.

Ogłoszenie pojawiło się trzy miesiące po tym, jak duet wywołał plotki o romansach podczas podróży do Meksyku.

19 marca stali się oficjalnymi na Instagramie. „Niech Bóg pomnoży wszystko, czego nam życzysz” — napisał Anthony podpisem zdjęcie w samolocie ze swoim partnerem w tym czasie.

W ukochanych zdjęciach na własnym koncie Ferreiry na początku tego tygodnia była Miss Universe Paragwaj zasugerowała swoje zaręczyny.

Zaręczona para świętowała swój kamień milowy w związku na imprezie.nadiatferreira/Instagram

Ferreira błysnęła swoim brylantem, świętując urodziny z Anthonym prywatnym odrzutowcem i ponownie w Disney World.

„Piękne gratulacje dla pierścionków”, jeden z użytkowników Instagrama skomentował jej pokaz slajdów na Instagramie, podczas gdy inny zapytał: „Ten pierścionek?”

Przed randką z Ferreirą Anthony był czterokrotnie zaręczony. Po raz pierwszy ukląkł na jedno kolano, spotykając się z aktorką Claudette Lali, ale była para zrezygnowała z pracy w 1998 roku, zanim w ogóle zdążyli przejść do ołtarza.

Była żona Anthony’ego, Jennifer Lopez, również świętowała w tym roku zaręczyny. Corbis przez Getty Images

Anthony został następnie żonaty z królową piękności Dayanara Torres, Jennifer Lopez i modelką Shannon De Lima, z którą rozwiódł się w lutym 2017 roku.

Anthony ma sześcioro dzieci, dzieli 28-letnią Arianę i 26-letniego Chase’a z byłą dziewczyną Debbie Rosado, a także 21-letniego Cristiana i 18-letniego Ryana z Torresem.

Aktor i 52-letni Lopez są rodzicami bliźniaczek Emme i 14-letniego Maximiliana.

Piosenkarka „Let’s Get Loud” również świętowała w tym roku zaręczyny, ujawniając w kwietniu, że Ben Affleck oświadczył się jej po raz drugi. (Para była wcześniej zaręczona od 2002 do 2004 roku.)

„Zawsze mówię, że zielony jest moim szczęśliwym kolorem”, powiedziała Lopez swoim subskrybentom biuletynu, pokazując swój pierścionek z brylantem.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button