Rozrywka

6 najlepszych książek o menopauzie: od Daviny McCall Earle do Andrei McLean

Dzięki temu, że celebryci, w tym Davina McCall i Ruth Langsford, oraz członkowie rodziny królewskiej, w tym Sophie Wessex, otwarcie mówią o swoich doświadczeniach, rozmowa na temat menopauzy zaczyna się otwierać.

POWIĄZANE: „Nie chciałem, aby mój szef myślał, że jestem słaby”: jedna kobieta opowiada swoją historię menopauzy

Na szczęście czasy, w których rozmowy o menopauzie były wyciszone, już dawno minęły, ale jeśli szukasz więcej informacji, dostępnych jest wiele książek o menopauzie, które mogą ci pomóc i poinformować.

Zebraliśmy najlepsze książki o menopauzie, które poprowadzą Cię przez menopauzę i pomogą ludziom wokół Ciebie zrozumieć, przez co możesz przechodzić. Od The Good Menopause Guide Liz Earle i Daviny McCalls Menopausing po Confessions of a Menopausal Woman Andrei McLean, sprawdź nasze najlepsze typy poniżej…

WIĘCEJ: 36 objawów menopauzy i jak je leczyć – porady ekspertów

Menopauza: Pozytywna mapa drogowa do drugiej wiosny, Davina McCall

Menopauza: Pozytywna mapa drogowa do drugiej wiosny autorstwa Daviny McCall, 11 funtów, Amazon

ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY TERAZ

Davina McCall jest pionierem, jeśli chodzi o podnoszenie świadomości na temat menopauzy i promuje HTZ w leczeniu objawów menopauzy.

54-latek prowadził dwa programy telewizyjne na ten temat, a teraz napisał książkę na ten temat, która ma pomóc osobom przechodzącym menopauzę zrozumieć i poradzić sobie z objawami. Książka została napisana we współpracy z ekspertem od menopauzy, dr Naomi Potter, z bezcennymi radami na stronach.

Przewodnik po dobrej menopauzie, Liz Earle

Przewodnik po dobrej menopauzie, 20,50 £, WHSmith

KUPUJ TERAZ

Liz Earle, guru MBE i pielęgnacji skóry, jest jedną z najbardziej szanowanych światowych ekspertów w dziedzinie dobrego samopoczucia. Jej książka informuje o wszystkim, od tego, jak zrównoważyć hormony, znaczenie diety, mity na temat HTZ, jak zwiększyć energię i wiele więcej. Podpowiada również, jak szczególnie dbać o skórę, włosy i paznokcie.

Wyznania kobiety po menopauzie, Andrea McLean

Wyznania kobiety po menopauzie, 7,79 £, Amazon

KUPUJ TERAZ

Andrea McLean postanowiła napisać szczerą relację ze swojego doświadczenia, książkę, której marzyła, gdy znalazła się na niezbadanym terytorium. W swojej autobiografii oferuje szeroki wachlarz wskazówek i sztuczek, jednocześnie wnosząc poczucie humoru i uczciwość.

Menopocalypse: jak nauczyłem się rozwijać w okresie menopauzy i jak ty też możesz, Amanda Thebe

Menopocalypse: jak nauczyłem się rozwijać w okresie menopauzy i jak możesz, 11,35 £, Amazon

KUPUJ TERAZ

W osobistej relacji Amandy Thebe z jej doświadczeń związanych z menopauzą, trenerka fitness opowiada, jak schudła, radziła sobie z depresją, poprawiła swój sen i zmieniła dietę, aby dobrze prosperować w trudnym czasie. Nie tylko wyjdziesz z lepszym zrozumieniem menopauzy, ale możesz również odkryć, że odzyskałaś pewność siebie, by mówić o swojej własnej podróży.

Złamanie menopauzy, Mariella Fostrup i Alice Smellie

Złamanie menopauzy, 16 funtów, WHSmith

KUPUJ TERAZ

Prosta nadawca Mariella Fostrup i wielokrotnie nagradzana dziennikarka zajmująca się zdrowiem Alice Smellie stworzyli książkę pełną informacji, które wciąż potrafią rozśmieszyć po drodze. Książka, która ma pomóc w radzeniu sobie z objawami, oddziela mity od rzeczywistości i oferuje wiedzę fachową, nadzieję i porady. Zawiera również studia przypadków kobiet z różnych dziedzin życia i na wszystkich etapach ich podróży.

Rozwiązanie menopauzy, Mayo Clinic

Rozwiązanie menopauzy, 15,29 £, Amazon

KUPUJ TERAZ

Czasami wystarczy porada lekarza. Książka Kliniki Mayo zawiera przewodnik lekarza, jak łagodzić uderzenia gorąca, cieszyć się lepszym seksem, dobrze spać, kontrolować wagę i być szczęśliwym. Opierając się na najnowszych informacjach, wiodąca ekspertka ds. zdrowia kobiet, dr Stephanie Faubion, odpowiada na wszystko, od typowych pytań po zmiany stylu życia i opcje leczenia.

ODKRYJ: Eksperci opowiadają o tym, jak menopauza może wpływać na Twoją skórę – i jakie produkty do wypróbowania

Wybór HELLO! jest redakcyjny i niezależnie wybrany – zamieszczamy tylko pozycje, które nasi redaktorzy uwielbiają i aprobują. WITAJ! może pobierać część sprzedaży lub inne wynagrodzenie z linków na tej stronie. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę FAQ.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button