Rozrywka

6 odcinków sitcomów z okazji Dnia Matki do obejrzenia z mamą

Zakłopotany tym, co zrobić z mamą na Dzień Matki jutro, niedziela, 8 maja? Dlaczego nie zebrać się wokół starego idiotycznego pudełka i obejrzeć kilka klasycznych odcinków sitcomów z okazji Dnia Matki?

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Wygląda na to, że raty tematyczne na Dzień Matki są rytuałem przejścia dla telewizyjnych komedii, biorąc pod uwagę, ile jest ich do wyboru. Jednak przez lata fani i krytycy polecali jedne z najlepszych. Oto sześć z tych wyborów, w tym, a zwłaszcza te, które stawiają „zabawę” w „dysfunkcji rodziny”.

Czarny sezon 1, odcinek 22: „Proszę nie pytaj, proszę nie mów” Źródło: ABC

W tym odcinku o tematyce Dnia Matki gościnna jest Raven-Symoné jako Rhonda Johnson, siostra Dre (Anthony Anderson) i córka Ruby (Jenifer Lewis), która jest jedyną osobą w rodzinie, która nie wie Rhonda jest gejem. „That’s So Raven gra lesbijkę, która wychodzi za mąż w tym odcinku Black-ish i uwielbiam to”, jeden z fanów napisał na Twitterze podczas emisji odcinka.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą The Golden Girls Sezon 3, Odcinek 25: „Dzień Matki”

W tym odcinku ukochanego sitcomu z lat 80. tytułowa czwórka wspomina minione Dni Matki, gdy czekają na telefony od swoich dzieci.

„Róży [Betty White] historia jest najlepsza. Miałem łzy w oczach patrząc na zakończenie. Taka słodka, emocjonująca historia, dobrze pasująca do postaci Rose” – napisał recenzent IMDb. „Wspaniale było też zobaczyć Dorothy [Bea Arthur] grając u Sophii [Estelle Getty] Mamo.”

Wszyscy kochają Raymonda Sezon 6, Odcinek 22: „Dzień Matki”

Raymond próbuje załagodzić sytuację w tym odcinku po tym, jak jego żona Debra (Patricia Heaton) obraża matkę Marie (Doris Roberts).

„W klasycznym stylu Raymonda nie idzie dobrze, a to dopiero początek historii” — zauważył Aiden Mason z TVOvermind.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Nowoczesny sezon rodzinny 2, odcinek 21: „Dzień matki”.

Gdy klan Pritchett-Dunphy-Delgado honoruje swoje matki, Claire (Julie Bowen) i Gloria (Sofia Vergara) zabierają dzieci na katastrofalną wycieczkę, podczas gdy Phil (Ty Burrell) i Jay (Ed O’Neill) mają niezręczny czas na przygotowania rodzinny obiad.

Na IMDb fan powiedział, że ten „zabawny odcinek” to „kolejny dobry rozdział w sitcomie”.

Świeży Książę Bel-Air Sezon 4, Odcinek 23: „Dzień Matki”

Jazz (DJ Jazzy Jeff) i jego żona Jewel (Karen Malina White) chcą zostać rodzicami w tym odcinku… i proszą Willa (Will Smith), aby, hm, wniósł wkład w ich podróż do płodności.

„Jeśli twoja matka jest fanką Willa Smitha, ten odcinek z pewnością doceni” – napisała Alexia McKay z Romper.

30 Rock Sezon 4, Odcinek 20: „Mamy”

Ponieważ fikcyjny program TGS emituje odcinek z okazji Dnia Matki, tak samo zrobił ten sitcom NBC. W tym rozdziale o 30 rockach Tracy (Tracy Morgan) nawiązuje więź podobną do matki i syna z aktorką Pete (Scott Adsit) wynajętą ​​do roli jego matki.

„Lubię matki wszystkich [the] postacie”, napisał jeden z fanów w recenzji IMDb. „Są tak dobrze rozwinięci jako postacie. … Moją ulubioną była właściwie historia Tracy. To zabawne, że historia o fałszywej mamie miała najbardziej pocieszające przesłanie”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button