Rozrywka

61-letnia Carol Vorderman pokazuje krzywe w obcisłej sukience wśród plotek o powrocie Countdown

Carol Vorderman chciała we wtorek ukraść całe światło reflektorów, wkładając obcisłą sukienkę, olśniając fanów Instagrama swoją przestarzałą urodą.

61-letnia była gwiazda Countdown wyglądała zapierająca dech w piersiach, gdy pozowała na lustrzanym obrazie selfie, wyglądając elegancko, mając na sobie postać obejmującą sukienkę.

Wyglądając na skwierczącego, mądrala zachwyciła swój lojalny legion zwolenników, gdy pokazała numer, który pasował do jej figury jak rękawiczka.

Trzymając smartfon w górze, Carol odskoczyła jak profesjonalistka rejestrująca proporcje klepsydry.

Gwiazda telewizyjna wyjaśniła fanom, że jej elegancki strój wspierał jej syna Camerona Kinga, a Carol wykopała swoje zadowolone szmaty na bardzo specjalną okazję.

Carol pokazała swoje przeczące wiekowi krzywe w obcisłej sukni (Zdjęcie: Instagram) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Powiedziała fanom: „Przymierzam tę uroczą sukienkę z @clubllondon na ukończenie dyplomu mojego syna Camerona dziś wieczorem w @uwebristol.

„Dwa lata temu uzyskał dyplom z pierwszej klasy z animacji, a jego dyplom był wtedy online. Więc dziś wieczór, choć spóźniony o 2 lata, będzie cudowny.

„Zresztą więcej o tym później #ProudMumma.”

Carol założyła zapinaną na guziki sukienkę z okazji ukończenia szkoły przez syna

Uroczysty wpis spodobał się ponad 6000 obserwujących z Chattymanem Alanem Carrem wśród przyjaciół, którzy uderzyli w miłosne serce.

W międzyczasie imię Carol zaczęło krążyć po tym, jak pojawiły się spekulacje na temat nowego gospodarza Countdown.

W zeszłym tygodniu ogłoszono, że obecna prezenterka teleturniejów Anne Robinson, lat 77, zrezygnowała ze stanowiska po zaledwie roku „zajęciu gorącej pozycji”.

Fani błagają, aby Carol przejęła od gospodarza Countdown Anne Robinson (Zdjęcie: WireImage)

Gwiazda Weakest Link dołączyła do programu Channel 4 w zeszłym roku, stając się szóstą prezenterką i pierwszą kobietą, która przejęła rolę gospodarza.

Wraz z wiadomością o szokującym odejściu Anne podczas obchodów zaczęły krążyć plotki o tym, kto może wystąpić, a legenda Countdown, Carol, była jedną z nich w biegu – według fanów na Twitterze.

Jeden tweet brzmiał: „Carol, byłabyś idealna do programu. Wróć i bądź gospodarzem programu”.

Inny napisał: „Myślałeś kiedyś o powrocie, by poprowadzić program Carol?, by usiąść na krześle Dickie i zaprezentować go tak, jak kiedyś robił to główny człowiek”.

Podczas gdy trzeci napisał: „Byłbyś gotowy do tego, Vorders?

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button