Rozrywka

7-letnia księżniczka Charlotte załamuje się płacząc na pogrzebie królowej Elżbiety

Więcej na temat: księżniczka Charlotte Księżniczka Charlotte nosi broszkę w kształcie podkowy podarowanej jej przez królową na pogrzeb Książę Jerzy i księżniczka Charlotte idą za trumną na pogrzebie królowej Książę Jerzy, księżniczka Charlotte na pogrzeb królowej i procesję Kate i William mogą zabrać George’a, Charlotte na pogrzeb królowej

Łzy za „Gan Gan”.

Księżniczka Charlotte rozpłakała się po poniedziałkowym pogrzebie swojej prababki, królowej Elżbiety II.

Siedmiolatek poruszył się, gdy trumna królowej została przeniesiona z lawety na karawan.

Pocieszała ją matka, Kate Middleton.

Brytyjska Daily Star zwróciła uwagę, że Charlotte wydawała się mówić „ow” mniej więcej w czasie, gdy zdjęcie zostało zrobione, co mogło być wynikiem uszczypnięcia przez jej brata księcia George’a. Królowa Małżonka Camilla również szepnęła coś dzieciom po wymianie.

Podczas gdy Charlotte i George, 9 lat, dołączyli do swojej rodziny na emocjonalnym pogrzebie zmarłego monarchy, ich 4-letni brat, książę Ludwik, nie był obecny ze względu na swój młody wiek.

Po przybyciu wcześniej w poniedziałek rodzeństwo dołączyło do swojego ojca, księcia Williama, i szło nawą Opactwa Westminsterskiego za rodzicami.

Charlotte otrzymała uspokajające poklepanie po plecach od Middleton.REUTERS

George i Charlotte zachowywali się uroczyście i nienagannie podczas pogrzebu, a księżniczka miała na sobie czarną sukienkę i brylantową broszkę w kształcie podkowy. Podobno jedyna córka księcia i księżnej Walii podzielała miłość królowej do koni, a broszka była podobno prezentem od jej zmarłej prababki.

Śledź relację Page Six z pogrzebu królowej Elżbiety:

Harry i Meghan zlekceważyli ustawienie miejsc siedzących na pogrzebie królowej Król Karol zostawia wzruszającą notatkę na trumnie królowej William i Harry „starają się jak najlepiej”, aby się dogadać podczas żałoby po QueenKate Middleton: Książę Louis, lat 4, stara się zrozumieć śmierć królowej

Po raz pierwszy publiczność widziała królewskich młodzieńców od śmierci królowej 8 września w wieku 96 lat.

Middleton, lat 40, ujawnił, że Louis stara się zrozumieć śmierć władcy, mówiąc w sobotę gubernatorowi generalnemu Australii Davidowi Hurleyowi, że jej najmłodsze dziecko „zadało pytania”.

Charlotte miała na sobie czarny strój na pogrzeb królowej.Getty Images

Podczas królewskiego spaceru w zeszłym tygodniu była księżna Cambridge powiedziała, że ​​George lepiej zrozumiał odejście swojej prababki.

George, Charlotte i Louis byli zabierani na wiele wydarzeń z okazji Platynowego Jubileuszu Królowej w czerwcu, zachwycając królewskich fanów.

Charlotte nosiła specjalną broszkę w kształcie podkowy, która podobno była prezentem od królowej.

Samir Hussein/WireImage

Charlotte nosiła specjalną broszkę w kształcie podkowy, która podobno była prezentem od królowej.

Obrazy Getty

Charlotte nosiła specjalną broszkę w kształcie podkowy, która podobno była prezentem od królowej.

POOL/AFP przez Getty Images

Ad Up Next Close Księżniczka Charlotte nosi broszkę w kształcie podkowy, podarowaną jej przez królową na pogrzebie Siedmioletnia arystokratka odniosła błyszczący hołd dla swojej prababci… 3

Wyświetl pokaz slajdów

Wstecz Dalej Udostępnij to:Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (Otwiera się w nowym oknie) Flipboard WhatsAppKliknij, aby wysłać link do znajomego (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby skopiować adres URL Reklama 19 września, 2022

I okazało się, że mała dziewczynka jest pedantką wobec królewskiego protokołu.

Charlotte została zauważona, jak poprawia zachowanie obu braci podczas procesji Trooping the Color.

Jadąc powozem do Pałacu Buckingham, Charlotte postanowiła słodko poprawić Louisa. Położyła własną rękę na kolanach i wyciągnęła rękę, by sprowadzić swojego młodszego brata na dół, który bezustannie machał.

Młode królewskie trio było na czele i w centrum parady Trooping the Color w czerwcu.AFP przez Getty Images

A kiedy rodzeństwo oglądało paradę Platynowego Jubileuszu z pałacowego balkonu, Charlotte dostrzegła rękę swojego starszego brata opartą na parapecie.

Natychmiast szturchnęła George’a, by poprawił jego postawę, co posłusznie zrobił.

George i Charlotte dołączyli również do swoich rodziców podczas wizyty w Cardiff w Walii w ramach obchodów jubileuszu.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button