Rozrywka

7 trendów kolorystycznych w lakierach do paznokci, które profesjonaliści przewidują, będą ogromne na jesień 2022 r

Lato 2022 zbliża się (prawie) do końca, co oznacza, że ​​w zasadzie nadeszła jesień — a zwłaszcza po rekordowo wysokich falach upałów w tym roku, jestem bardzo gotowy dla wszystkich przytulnych wibracji. I tak jak zmieniają się pory roku, tak zmieniają się palety kolorów, garderoby, zamówienia na kawę i trendy kolorystyczne paznokci.

Julie Kandalec, czołowa manikiurzystka celebrytka, która pracowała z takimi gwiazdami jak Camila Cabello, Sydney Sweeney, Anya Taylor-Joy, a nawet Pete Davidson (by wymienić tylko kilku), wie co nieco o tym, co się pojawi, gdy chodzi o trendy w lakierach do paznokci i artystyczne projekty godne Pinteresta.

Chociaż mówi, że niektóre odcienie są całkowicie wiecznie zielone i noszone przez cały rok (jak Ellen Blush Nail Polish Gucci, który jest ciepły, różowy i ulubiony przez celebrytów), jest kilka trendów, w które wpadła. Co więcej — Kandalec przyznaje, że kilka głównych stylów z letnich miesięcy prawdopodobnie utrzyma się jeszcze trochę dłużej, aż do jesieni.

Od klasycznych manis à la Old Hollywood po bardziej wyjątkowe, wyraziste wzory, oto siedem najważniejszych trendów w zakresie kolorów paznokci na jesień 2022 (i kilka poważnych wskazówek, które możesz wprowadzić do swojej ulubionej techniki paznokci).

1

Duża Barbiecore Energia

Barbiecore w najbliższym czasie nigdzie się nie wybiera. Kandalec dzieli się: „Pomyśl o jasnych, bąbelkowych literach i odcieniach różu, oczywiście”.

2

50 odcieni czekolady

Miłośnicy paznokci z pewnością tej jesieni będą malować we wszystkich odcieniach brązu, beżu, czekolady, karmelu, brązu i espresso. Czy ktoś ma przerwę na kawę?

3

Naprawdę, naprawdę czerwony

Czerwone paznokcie mają swój główny moment, a TikTokers mają obsesję na punkcie potężnego odcienia. Spodziewaj się, że jesienią zobaczysz dużo czerwonych paznokci.

4

Perłowe „Glazed Donut” Neutralne

Hailey Bieber naprawdę podnieciła dziewczęta swoimi całkowicie wirusowymi, szkliwionymi paznokciami w kształcie pączków. I chociaż trend prawdopodobnie utrzyma się przez chłodniejsze miesiące, Kandalec przewiduje, że będziesz miał różne wersje minimalistycznego trendu – na przykład bardziej intensywne, perłowe wersje lub być może ciemniejsze odcienie, które lśnią.

5

Chłodne szarości i stonowane bzy

Kandalec jest przekonany, że chłodne szarości i delikatnie stonowane bzy będą najlepszym odcieniem na chłodniejszą porę roku.

6

Stary hollywoodzki półksiężyc

Masz ochotę na odrobinę stylu Old Hollywood w swoim życiu? BeautyTok jest przekonana, że ​​„półksiężycowy gwóźdź” powróci tej jesieni.

7

Leśna zieleń

Bogate zielenie zdecydowanie mają swój moment, a rezydentna królowa paznokci Kourtney Kardashian eksperymentuje z oszałamiającym szmaragdowozielonym lakierem.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button