Rozrywka

9-1-1 powraca! Potrzebujesz przypomnienia? Oto dlaczego Buck i Taylor się rozpadli

Nadchodzi nowy sezon 9-1-1, co sprawia, że ​​jest to idealny czas na podsumowanie, a niektórzy zastanawiają się – dlaczego Buck i Taylor zerwali?

Na początku finału piątego sezonu, Zaczynając od nowa, para wciąż unikała się nawzajem, a Buck (Oliver Stark) przyznał koledze, że „wie, że muszą porozmawiać, ale wciąż jest zbyt zły”. W związku z tym mówi mu: „Nie możesz tego odkładać na zawsze, bo w końcu pękniesz”.

Ale odkłada to — do końca odcinka.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jako reporterka Taylor (Megan West) jest zaangażowana w odkrywanie prawdy i podążanie za nią. W tym przypadku była to prawda ujawniona o koledze Bucka, Jonah.

Mając mocno zakorzeniony kompleks Boga, Jonasz rozkoszował się uwielbieniem, jakie otrzymał od ratowania pacjentów. Problem polega na tym, że celowo doprowadził ich na skraj śmierci, aby zasmakować dodatkowej chwały, jaką dostanie za uratowanie ich w ostatniej chwili. Ale to nie zawsze działało i kilku pacjentów zmarło.

Źródło: FOX

Jonasz na „9-1-1”

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąDlaczego Buck i Taylor zerwali? Postanowiła ujawnić prawdę o ich związku.

Aby uniknąć złapania, Jonah wciąż się poruszał, ostatecznie lądując w Straży Pożarnej w Los Angeles jako strażak/ratownik medyczny – gdzie Taylor ostatecznie odkrył swoje zbrodnie. Ale zamiast trzymać Bucka w pętli, Taylor zdecydował się pokazać historię na antenie.

Kiedy para w końcu zabrała się do dyskusji, Taylor wyjaśnił Buckowi, że „historia i tak wyjdzie na jaw. Gdybym go nie złamał, zrobiłby to ktoś inny” — na co zapytał: „Nie mogłeś do mnie zadzwonić pierwszy?”

Taylor twierdziła, że ​​„po prostu starała się ujawnić prawdę” i przypomniał Buckowi, że „wiedział, kto… [she] było kiedy [they] zacząłem się spotykać.” Przyznał, że myślał, że mógłby nauczyć się z tym żyć, ale Taylor powiedział, że nie chce być kimś, z kim musi „nauczyć się żyć”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jednak, kiedy Taylor powiedziała, że ​​jest gotowa wymazać tablicę do czysta i spróbować wszystko zmienić, Buck odpowiedział: „tak – po prostu nie razem”.

Fuj. Nóż w serce. Mówiąc metaforycznie oczywiście.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Showrunners powiedział, że zerwanie Bucka i Taylora było „zawsze nieuniknione”.

W wywiadzie dla Variety współautorka show Kristen Reidel powiedziała: „Zawsze było nieuniknione, że nie przeżyją”.

W finale Buck zdał sobie sprawę, że nie jest szczęśliwy, i jak powiedział Reidel, „To… [was] punkt zwrotny dla Bucka, aby zdał sobie sprawę, że nie musi z kimś zostać, tylko po to, by zostać z kimś.

złotówki na zielono i Taylor na niebiesko na zerwanie… zastanawiam się, co mi to przypomina pic.twitter.com/WAM4cORW7M

— zara 🫶🏽 (@bvckleybegins) 16 maja 2022

Rozmawiając z TV Insider, Reidel przyznał, że Buck być może będzie musiał przez jakiś czas pozostać singlem.

„Być może będzie musiał pójść na niektóre randki, a nie od razu wpaść w związek z kimś” – powiedziała. „Ale duża część tego polega na tym, że Buck musi być szczery w kwestii tego, kim jest i czego potrzebuje, i nie akceptować mniej”.

Czy Buck pozostanie singlem, czy wskoczy od razu w nowy związek? Dowiedz się o nowym odcinku 9-1-1, emitowanym w poniedziałki o 20:00 czasu wschodniego na kanale FOX.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button