Rozrywka

„90-dniowy narzeczony”: były mąż Arieli, Leandro mówi Biniyamowi „Teraz jesteśmy rodziną”

W 90-dniowy narzeczony teaser, Ariela’ Ari’ Weinberg spotyka się ze swoim byłym mężem, Leandro Fosque. Jej narzeczony, Biniyam „Bini” Shibre, czuje się nieswojo w związku z tym, jak blisko jest z Arielą. Leandro mówi Biniyamowi, że nigdzie się nie wybiera. Mówi Bini: „Teraz jesteśmy rodziną”.

Leandro, „90-dniowy narzeczony” sezon 9 | TLC

Przyjaźń Arieli z jej byłym mężem Leandro sprawia, że ​​Biniyam czuje się nieswojo

Jak fani pamiętają z 90-dniowy narzeczony: w drugą stronę W trzecim sezonie Ariela poprosiła Leandro o odwiedzenie jej i Biniyama w ich domu w Etiopii. Biniyam nie rozumiał, dlaczego Airiela była „najlepszą przyjaciółką” Leandra i opowiedział mu wszystko o ich małżeństwie.

Kiedy Leandro przyjechał z wizytą do Etiopii, było bardzo napięte i niezręczne. Biniyam musiał patrzeć, jak były mąż Ariela podarował jej biustonosze. Sprawy się skomplikowały, gdy Ariela zaczęła omawiać zakres swojej przyjaźni z Leandro.

Okazuje się, że Ariela zatrzymała się u Leandro w New Jersey, kiedy wróciła odwiedzić rodzinę. Była w tym czasie w ciąży z synem Avim. Cała sytuacja sprawiła, że ​​Biniyam ponownie zgadł, czy Ariela nadal nie czuje uczuć do swojego byłego męża.

Ariela zaprasza Leandro na obchody etiopskiego Nowego Roku

W klipie zapowiadającym nadchodzący 26 czerwca odcinek 90-dniowy narzeczony, Biniyam dołącza do Ariela i Leandro w restauracji w New Jersey. Natychmiast Ariela mówi Leandro, jak Biniyam ćwiczył swoją walkę MMA z wojowniczką. Leandro mówi Biniyamowi: „Wydaje się, że nie komunikujesz się wystarczająco”. Sprawdź poniższy klip:

Leandro, który był żonaty z Arielą przez 10 lat, mówi Biniyamowi: „Kiedyś popełniałem ten błąd. Po prostu ci mówię. Nauczyłem się tego z biegiem czasu także w innych związkach”.

Biniyam staje w obronie, a Leandro mówi: „Po prostu mówię ci jako radę [sic].” Przed kamerą Leandro opowiada o tym, co zauważył za pomocą 90-dniowy narzeczony para.

Powiedział: „Bini, powinien bardziej martwić się o to, jak dba o swój związek. Bini nie zwraca na nią wystarczającej uwagi. A kiedy nie zwracasz wystarczającej uwagi na swojego kochanka, cóż, wtedy związek zaczyna umierać”.

Leandro mówi Biniyamowi, że są teraz „rodziną”

Po udzieleniu Biniyamowi rady, Leandro i Ariela rozmawiają o przyjeździe na etiopskie obchody Nowego Roku, które urządzają w domu jej rodziców. Ariela mówi swojemu byłemu mężowi: „Więc teraz, gdy jesteś tutaj i przyjeżdżasz w czasie, gdy zbliża się etiopski nowy rok”.

Biniyam opisał uroczystość jako po prostu zjedzenie miłego posiłku z rodziną. Ariela mówi Leandro: „Pomyślałam, że byłoby naprawdę fajnie, gdybyś przyjechał i świętował to z nami”. Leandro mówi Bini: „Wiesz, jej rodzina to moja rodzina. Więc tak, chciałbym wziąć udział.”

Jednak Biniyam nie jest zadowolony z tego, że Ariela zaprosiła swojego byłego męża na obchody Nowego Roku. Mówi: „Nie ufam Leandro. Jest zbyt blisko Ariego. Niezależnie od tego, czy Biniyam to zaakceptuje, czy nie, Ariela nie wypuści Leandro ze swojego życia i vice versa. Nawet Leandro mówi Biniyamowi: „Teraz jesteśmy rodziną”.

Czy Ariela próbuje wybić się z Biniyama? Czy próbuje mu się zemścić za to, że ma partnerkę do walki? Fani będą musieli dostroić się w przyszłym tygodniu, aby dowiedzieć się, jak przebiega reszta wizyty.

90-dniowy narzeczony Sezon 9 będzie emitowany w niedziele o 20:00 czasu wschodniego w TLC.

POWIĄZANE: Spoilery „90 Day Fiancé”: Czy Biniyam i Ariela biorą ślub w sezonie 9?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button