Rozrywka

„A Dangerous Affair”: data premiery, obsada, fabuła i wszystkie najnowsze szumy wokół filmu Lifetime

Lifetime wie, jak podnieść stawkę, a jej najnowszy zbiór odważnych filmów romantycznych z pewnością będzie wielkim hitem. „Niebezpieczna sprawa” to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów, których premiera odbędzie się w ten weekend.

REKLAMA

Filmy na całe życie opanowały sztukę poczucia winy, mimo że nie ma się z czym czuć źle. Filmy na całe życie są tandetne, zbyt dramatyczne i wydają się mieć niski budżet, a jednocześnie są niezwykle zabawne. Co więcej, filmy Lifetime istnieją już od dłuższego czasu. Według The Washington Post sieć powstała w 1984 roku.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

„Secret Lives of Housewives” na całe życie: 5 rzeczy, których nie wiedziałeś o Jessice Morris

„Killer Design”: 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o thrillerze Lifetime

REKLAMA

Kiedy ukaże się „A Dangerous Affair”?

Niebezpieczna sprawa” będzie miała premierę w Lifetime 6 sierpnia 2022 r. o godz.

Jak mogę obejrzeć „Niebezpieczny romans”?

Na kanale Lifetime odbędzie się premiera „Niebezpiecznego romansu”. Bez połączenia kablowego możesz bez wysiłku oglądać filmy Lifetime. Po prostu przejdź do witryny Lifetime i zaloguj się, używając swoich danych logowania DIRECTV STREAM, Sling TV, fuboTV, Hulu + Live TV lub YouTube TV. Wszystkie zapewniają bezpłatne okresy próbne, dzięki czemu możesz oglądać wszystkie filmy Lifetime za jednym posiedzeniem!

REKLAMA

Kto gra w „Niebezpiecznym romansie”?

Aubree Bouche i Charlie Bewley rozpoczynają swój intrygujący harmonogram 6 sierpnia od „A Dangerous Affair”. Inni członkowie obsady, którzy dołączyli do duetu, to Jim Ballard jako Frannk, Jessie Camacho jako dr Kneifel Gabriel „G-Rod” Rodriguez, Jevon White jako Kip Green, Tanya Christiansen jako Barbara Gershwin, Karlee Eldridge jako Fran Gibbons i Yves-Marc Cinevert jako gość imprezy.

REKLAMA

Jaka jest fabuła „Niebezpiecznej sprawy”?

Amelie Didot, nauczycielka pilatesu, inicjuje gorący romans z jednym ze swoich atrakcyjnych klientów, dziennikarzem Piercem Daltonem, ale obie szybko stają się niebezpiecznie splecione po tym, jak Amelie konfrontuje się z zamaskowaną kobietą po morderstwie. Amelie staje się celem w samym sercu fatalnego trójkąta miłosnego, gdy okazuje się, że zabójca jest głęboko zafascynowany Pierce’em.

REKLAMA

Jaki jest szum wokół „Niebezpiecznego romansu”?

Pięć nowych filmów, które ujawniają negatywne aspekty romansu, znajduje się w harmonogramie filmów sieci Miłość, kłamstwa i uwodzenie, a nowe filmy będą wyświetlane w każdy weekend od 6 do 27 sierpnia o godzinie 20:00/7. 6 sierpnia Charlie Bewley i Aubree Bouche wystąpią w „A Dangerous Affair”, a następnie Katie Reese, Victor Alfieri i Gregg Weiner w „The Art of Passion”, 7 sierpnia „O miłości z żoną mojego partnera” Temptation Under The Sun” i „Bodyguard Seduction” to inne filmy z listy. Za produkcję wszystkich filmów odpowiada firma Johnson Management Group, Inc.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button