Rozrywka

Aaron Carter przedstawia rozpaczliwą apelację do słynnego prawnika Johnny’ego Deppa

Po obejrzeniu Johnny’ego Deppa wygrywającego sprawę o zniesławienie przeciwko swojej byłej Amber Heard, Aaron Carter ujawnia, że ​​planuje zrobić dokładnie to samo – i z dokładnie tym samym prawnikiem.

Rozmawiając z paparazzi przed swoim domem, Carter powiedział, że planuje pozwać swoją byłą dziewczynę, Melanie Martin, za zniesławienie, którego doznał, na podstawie Daily Mail. Zniesławienie, do którego odnosi się Carter, odnosi się do nakazu zbliżania się, który Martin złożył w marcu. W tym czasie Martin twierdził, że Carter złamał trzy żebra podczas kłótni, według Entertainment Tonight. Carter zaprzeczył zarzutom, a kilka dni po incydencie obaj ogłosili rozstanie.

Chociaż Carter utrzymywał swoją niewinność, po zobaczeniu, jak Depp oczyścił swoje imię, Carter błaga prawnika Deppa, Camille Vasquez, aby pomogła mu zrobić to samo. „Camille, jeśli usłyszysz tę wiadomość, pomóż mi, zadzwoń do mnie i znajdź sposób, aby skontaktować się ze mną osobiście, a chciałbym z tobą porozmawiać” – powiedział Carter, wyjaśniając, że on i Martin będą „Johnny Depp i Amber Heard 2.0 ”. Chociaż zapytany, czy Carter stara się o proces w celu uzyskania korzyści finansowych, jak Depp, Carter odrzucił ten pomysł. Zamiast tego Carter pozywa Martina do sądu, aby odzyskać swoje imię i reputację. „Wiem, że ty [Camille Vasquez] może pomóc mi to wygrać, ponieważ znam fakty” – powiedział Carter.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button