Rozrywka

ABBA bierze udział w pierwszym publicznym wydarzeniu w czwórce od 36 lat

Więcej informacji: muzyka Harry Styles wnosi urok do Long Island w „One Night Only”: recenzja Jak „Matilda” Roalda Dahla zainspirowała piosenkę z nowego albumu Harry’ego Stylesa, Nicka Cannona, razem z „muzą” Jessicą White w krótkim filmie Kim Kardashian przygotowuje się na to, że Kanye powie o niej „szalony gówno” w nowej piosence

Wszyscy czterej członkowie ABBA spotkali się ponownie w czwartkowy wieczór po raz pierwszy od 36 lat, gdy uczestniczyli w inauguracji ich rezydencji koncertowej ABBA Voyage w Londynie.

Benny Andersson, Agnetha Fältskog, Anni-Frid Lyngstad i Björn Ulvaeus spacerowali po czerwonym dywanie i pozowali do zdjęć, gdy weszli do nowej ABBA Arena w Parku Olimpijskim Królowej Elżbiety, aby zobaczyć, jak ich własne cyfrowe awatary wchodzą na scenę.

Wirtualny koncert został stworzony przy użyciu technologii motion capture, aby zespół wyglądał młodziej i w całej okazałości z lat 70.

Na czerwonym dywanie główni wokaliści Fältskog (72 l.) i Lyngstad (76 l.) przywdziali szykowny kremowy wygląd, z Fältskog w długim płaszczu i drapowaną sukienką, a Lyngstad w spodniach.

Grupa wyglądała szykownie jak zawsze na czerwonym dywanie.Dave J Hogan/Getty Images

Ulvaeus, lat 77, ubrał prosto w klasyczny czarny garnitur, podczas gdy Andersson, lat 75, nosił czarną koszulę i spodnie pod trenczem z kwiatowym nadrukiem.

Znane fani ABBA, Kylie Minogue i Kate Moss, również wzięły udział w szykownym romansie, a 53-letnia piosenkarka „Can’t Get You Out of My Head” miała na sobie czarną sukienkę mini z odkrytymi ramionami, a 48-letnia modelka kołysała futro, cekinowy top i czarne spodnie.

ABBA powstała w 1972 roku.Michael Putland

Nominowana do Oscara Keira Knightley również uczestniczyła w niej ze swoim mężem Jamesem Rightonem.

Szwedzka grupa popowa powstała w 1972 roku i rozpadła się w 1982 roku po ośmiu albumach studyjnych. W 2017 roku czwórka ponownie zjednoczyła się, aby wyprodukować swój najnowszy album, „Voyage” z 2021 roku, który był wspierany przez single „I Still Have Faith in You” i „Don’t Shut Me Down”.

Grupa wydała osiem albumów na przestrzeni 10 lat.AFP przez Getty Images

Ich cyfrowe awatary, znane również jako „ABBAtars”, będą wykonywać największe hity, a także utwory z „Voyage” podczas rezydencji z 10-osobowym zespołem na żywo.

„Chodzi o uświadomienie sobie, że nie do pomyślenia jest być tam, gdzie jesteśmy” – powiedział Ulvaeus podczas promocji albumu zeszłej jesieni. „Żadna wyobraźnia nie mogłaby sobie wymarzyć, aby wydać album po 40 latach i nadal być najlepszymi przyjaciółmi, nadal cieszyć się swoim towarzystwem i mieć całkowitą lojalność”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button