Rozrywka

Abbi Jacobson i Jodi Balfour są podobno zaręczeni

Więcej na: abbi jacobson gwiazdy „Broad City” „pstrykały” fotografom galowym Dziewczyny z „Broad City” mówią o tym, dlaczego nie należy dotykać włosów czarnego przyjaciela Dzieci Katie Couric czerpią z „Broad City” Abbi Jacobson wymyślił najlepsza część nowego show Ilany Glazer

Abbi Jacobson popisuje się nowym blaskiem.

Według Entertainment Tonight gwiazda „Broad City” i jej prawie dwuletnia dziewczyna, Jodi Balfour, są zaręczeni.

W czwartek para zadebiutowała na czerwonym dywanie podczas premiery „A League of Your Own” Prime Video w Los Angeles, a fani zauważyli, że Jacobson nosi pierścień na tym specjalnym palcu.

Nowo zaręczona para wyglądała na oczarowaną, gdy szli po dywanie, trzymając się za ręce. Jacobsona. 38, zdecydowała się na czerwoną, lekko przezroczystą sukienkę, podczas gdy jej narzeczona była oszołomiona różową suknią z obniżoną talią.

Balfour, 35 lat, ozdobiona jednym białym i jednym czerwonym butem oraz czerwoną szminką, aby dopasować kolorystykę do jej głównej damy.

Aktorki po raz pierwszy ogłosiły, że spotykają się w październiku 2021 roku, po tym, jak przez rok utrzymywały swój związek w tajemnicy.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @abbijacobson

„Rok z tym niesamowitym człowiekiem. Nie wiem, jak miałem takie szczęście ❤️”, napisał Jacobson na Instagramie w tym czasie.

Balfour opublikowała również słodkie zdjęcie całującej się pary, nazywając związek „najlepszą niespodzianką” jej życia.

Gwiazda Comedy Central po raz pierwszy otworzyła się na temat bycia biseksualną w 2018 roku, mówiąc Vanity Fair, że „tak jakby [goes] w obie strony.”

„Umawiam się z mężczyznami i kobietami” – wyjaśniła, dodając, że jej partner musi „być zabawny” i „robić coś, co kocha”.

Para wyglądała na oczarowaną podczas wspólnego spaceru.Getty Images dla Prime Video

Balfour, najbardziej znana z roli w „Bomb Girls”, ukazała się w czerwcu 2021 roku pod koniec Pride Month.

„W tym ostatnim dniu miesiąca Pride odchodzę od mojego poczucia nieadekwatności, strachu przed zajęciem miejsca, które nie jest dla mnie przeznaczone, i mojej potrzeby, aby zrobić to dobrze… żeby powiedzieć, jak niezaprzeczalnie uwolnienie to było, aby w końcu objąć i zbadaj moją queer” – napisała na Instagramie.

Dodając: „chociaż dotarcie tutaj zajęło mi dużo czasu, czuję się jak powrót do domu w sposób, który otwiera życie. Mam nadzieję, że to był szczęśliwy miesiąc! Będę dalej świętować.🧡#duma.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button