Rozrywka

Abby Lee Miller chce gościnnie sędziować „RuPaul’s Drag Race”

Taniec Mamy gwiazda Abby Lee Miller w dużej mierze pozostała poza centrum uwagi od końca roku Taniec Mamy na przełomie dekady. Teraz Miller zamiast tego ma na celu inny reality show: RuPaul’s Drag Race.

Abby Lee Miller | Noam Galai/Getty Images dla Empire State Realty Trust

„RuPaul’s Drag Race” jest na antenie od ponad dekady

RuPaul’s Drag Race pierwsza premiera miała miejsce w 2009 roku. W tym czasie reality TV były spopularyzowane przez takie osoby jak nowy top model Ameryki i rozkwit Prawdziwe gospodynie domowe franczyzy.

Taniec Mamy miał premierę w Lifetime w 2011 roku Drag Race jest zorganizowany jako zawody przez cały sezon, Taniec Mamy śledzi studio tańca Miller i życie jej uczniów, którzy uczą się układów i biorą udział w różnych konkursach tanecznych w całym kraju.

Taniec Mamy kontynuował tworzenie nazwisk takich jak Maddie Ziegler i JoJo Siwa. Drag Racetymczasem do dziś zamienia swoich konkurentów w gwiazdy.

(tylny rząd LR): Jinkx Monsoon, Raja, Monet X Change, Shea Couleé, The Vivienne, Trinity the Tuck, (przedni rząd LR) Jaida Essence Hall, Yvie Oddly
(tylny rząd LR): Jinkx Monsoon, Raja, Monet X Change, Shea Couleé, The Vivienne, Trinity the Tuck, (przedni rząd LR) Jaida Essence Hall, Yvie Oddly | Astrid Stawiarz/Getty Images dla VH1/Paramount+

POWIĄZANE: „RuPaul’s Drag Race”: tylko 1 piosenka Eurowizji została kiedykolwiek użyta w synchronizacji ust

Abby Lee Miller chce gościnnie sędziować „Drag Race”

Miller był znany Taniec Mamy za bycie bezsensownym nauczycielem tańca z niewielką tolerancją dla BS. Jej zdolność do krytykowania uczyniła z niej odpowiednią kandydatkę na gościnnego sędziego RuPaul’s Drag Race.

Ze swojej strony Miller byłaby zachwycona, mogąc gościnnie ocenić odcinek Drag Race. Kiedy fanka na Twitterze przedstawiła ten pomysł, odpowiedziała z podekscytowaniem: „UWIELBIAM!!!”

W przeciwieństwie do wielu zaproszonych sędziów, którzy znajdują się za stołem, Miller jest wieloletnim fanem programu i naprawdę docenia ciężką pracę, jaką artyści włożyli w swoje rzemiosło. Po śmierci ukochanej królowej Luizjany, Chi Chi DeVayne w 2020 roku, Miller podzieliła się swoim żalem — i uznaniem — na Świergot.

„Tyle smutku w tym roku” – powiedziała. „Właśnie wspominałem z przyjacielem, jak każdy wykonawca wchodzi na scenę RuPaul’s Drag Race a także kluby na całym świecie przynoszą tyle światła i miłości tym, którzy najbardziej tego potrzebują.”

POWIĄZANE: Każdy międzynarodowy spin-off „RuPaul’s Drag Race” ma zostać wydany w 2022 r.

Jojo Siwa był już wcześniej podszywany w Snatch Game

Abby Lee Miller jeszcze się nie pojawiła RuPaul’s Drag Race, zarówno jako ona sama, jak i jako jedna z celebrytów wcielonych w kultowe wyzwanie Snatch Game. Ale inny sławny Taniec Mamy gwiazda, JoJo Siwa, dotarła do Drag Race jako postać z gry Snatch.

RuPaul’s Drag Race UK vs. Świat królowa Lemon wcieliła się w JoJo Siwę w Snatch Game w pierwszym sezonie Kanadyjski wyścig drag. Lemon była chwalona za wcielenie się w postać, łącznie ze słynnymi manierami Siwy.

POWIĄZANE: Zwycięzcy „RuPaul’s Drag Race” zostali wyróżnieni na własnych okładkach magazynu Vogue

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button