Rozrywka

Adam Sandler przewidział kiedyś, że Drew Barrymore będzie „uszczęśliwiać ludzi każdego dnia”: „Jesteś magią”

Drew Barrymore i Adam Sandler przyjaźnią się od lat 90. A kiedy zaczynała swoją przemowę, zaoferował słowa zachęty, mówiąc jej, że jest „magiczna”.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak uruchomiła swój talk-show podczas pandemii, jaką wiadomość miała dla niej Sandler w premierowym odcinku i co obie powiedziały o wspólnym tworzeniu kolejnego filmu przed 2030 rokiem.

Drew Barrymore i Adam Sandler | Jamie McCarthy/Getty Images dla National Board of Review

Drew Barrymore pracowała „magicznie”, aby jej codzienna rozmowa mogła się odbić podczas pandemii

Podczas gdy świat zwolnił i zatrzymał się podczas pandemii koronawirusa (COVID-19) w 2020 roku, Barrymore próbowała osiągnąć cel i uruchomić własny talk show. Tak więc, izolując się w domu z dwiema córkami, stało się to jednym z jej głównych celów. Oczywiście uczyła się też w domu, więc było to ogromne zadanie.

Ale Barrymore chciał dać fanom coś innego i bardziej zbliżonego, mimo że akcja, która stała się aktorem, który stał się gospodarzem talk-show, została wykonana niezliczoną ilość razy. „Jestem niedoskonałą, niechlujną, głupią osobą” – wyjaśniła (za Glamour). „Nie mogę się doczekać, aż dojdzie do wpadek. To są momenty „włóż to do butelki!”

Jedna rzecz, jak powiedziała, lubi robić inaczej niż inni gospodarze, to oferowanie większej spontaniczności, jeśli goście chcą. „…lubię iść w ciemno i bawić się” – powiedziała, przyznając, że sama nie lubi wstępnych wywiadów.

Doszła do wniosku: „Chcę dać ludziom odświeżające podejście”.

Formuła Barrymore działa od 2020 roku i Pokaz Drew Barrymore został odnowiony przez trzeci sezon.

Adam Sandler powiedział Drew Barrymore, że jest „magiczna” w premierowym odcinku „The Drew Barrymore Show”

„src=”https://www.youtube.com/embed/yLaZPK4Cvow?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Przebrani za bohaterów filmu z 2004 roku 50 pierwszych randek, Sandler dołączył do Barrymore, aby pomóc w uruchomieniu Pokaz Drew Barrymore we wrześniu 2020 r. Sandler, łapiąc amnezyjną postać Lucy codzienną taśmą, tak jak jej mąż, Henry, zrobił w filmie żarty z tego, ile czasu minęło, zauważając, że prawdopodobnie była to ich 5000. randka.

Ale żarty na bok, Sandler poświęcił również czas, aby podzielić się szczerym przesłaniem dla swojego długoletniego przyjaciela. „Zamierzasz uszczęśliwiać ludzi każdego dnia, za każdym razem, gdy cię zobaczą. Jesteś magią — powiedział Barrymore. „Cały świat to czuje i mam szczęście, że tak dobrze cię znam”.

Wyraźnie wzruszona powiedziała mu: „Nie przychodzi mi do głowy żadne przedsięwzięcie, które chciałabym zrobić bez ciebie, Adamie”.

Adam Sandler i Drew Barrymore mogą razem zrobić więcej magii filmowej przed 2030 r

Barrymore i Sandler żartowali, że od lat 90. kręcą film co dekadę, a technicznie rok 2020 rozpoczął nową dekadę.

„Drew, jest rok 2020, więc wiesz, co to oznacza” – powiedział Sandler do Barrymore podczas gali MTV Movie & TV Awards 2020: Najlepszy w historii (za EW). Odpowiedziała: „Wszystko jest do bani?”

„Tak, to prawda”, zgodził się, „ale także, to nowa dekada, więc możemy razem zrobić kolejny film”.

Barrymore nie był całkowicie przeciwny temu pomysłowi. „Dobrze, poczekajmy, aż znajdziemy coś niesamowitego, mamy 10 lat” – powiedziała. Ale powiedziała mu także: „To była świetna zabawa robić z tobą film w każdej z ostatnich trzech dekad”.

POWIĄZANE: Adam Sandler: „Drew Barrymore sprawił, że wydawało się, że dziewczyny mogą mnie lubić w filmach”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button