Rozrywka

Addison Rae oskarżana o „bluźniercze” bikini o tematyce chrześcijańskiej

Więcej na: addison rae Addison Rae bije upał w bikini i więcej gwiazd zatrzaskuje Addison Rae odwołuje dzień prasowy w związku z opadami rzekomego skandalu romansowego ojca Addison Rae „walczy” pośród rzekomego skandalu romansowego taty Monty Lopez Mama Addisona Rae „czuje się” w lateksie po rzekomym romansie Monty’ego Lopeza

Addison Rae wzbudza kontrowersje swoim najnowszym zatrzaskiem kostiumu kąpielowego.

We wtorek 21-letnia sensacja TikTok udostępniła na Instagramie swoje zdjęcie w bikini Świętej Trójcy Praying (100 dolarów), na górze którego nadrukowany jest „Ojciec” po jednej stronie i „Syn” po drugiej.

Podczas gdy zdjęcie uchwyciło tylko górną połowę Rae, na dole skandalicznego kostiumu, który powstał we współpracy z Adidasem, widnieje napis „Duch Święty”.

Podczas gdy słynni przyjaciele gwiazdy zachwycali się wyglądem – fotograf Mark „The Cobrasnake” Hunter nazwał to „home runem”, podczas gdy piosenkarka Tate McRae napisała: „o mój boże addision” – wielu komentatorów wyraziło swoją dezaprobatę dla odważnego stylu pływania w uwagi.

„Nie, to brak szacunku dla Jezusa. Smutne, co wy wszyscy robicie dla pieniędzy”, jedna osoba napisała, podczas gdy inna łapacza pereł dodała: „To nie jest w porządku! BLUŹNIERSTWO!”

„Czy nikt nie będzie mówił o tych lekceważących religiach”, napisał trzeci, a czwarty uznał bikini za „tak popieprzone”.

Niektórzy fani Rae nie czuli skandalicznego kostiumu kąpielowego. Modlitwa

W weekend Christina Aguilera pozowała na Instagramie we francuskiej wersji tego dwuczęściowego kawałka – wydrukowanej z „Père”, „Fils” i „Esprit Saint” – bezczelnie podpisując swój film „Przeżycie religijne”. Post gwiazdy popu nie spotkał się jednak z taką samą krytyką jak Rae; może coś zaginęło w tłumaczeniu?

Ulubiony wśród młodych gwiazd, w tym Olivii Rodrigo, Halsey i Madison Beer, a także Rae, Praying oferuje zuchwałe style inspirowane nostalgią za Y2K; Popularne produkty to krótki top (55 USD), który określa swoją nosicielkę jako „Ulubieniec Boga” i torebkę na ramię (90 USD), która upamiętnia dziesięcioletnią miłość Brada Pitta i Angeliny Jolie.

Najnowsze zdjęcia z koncertów influencerki spotkały się z dużo mniejszym odzewem w mediach społecznościowych.addisonraee/Instagram

Rae może być #błogosławiona, ale minęło kilka ciężkich tygodni od ujawnienia przez Page Six, że jej 46-letni ojciec, Monty Lopez, rzekomo „wprowadził” 25-letnią kobietę w błąd w pięciomiesięczny romans.

Od tego czasu gwiazda „He’s All That” odwołała występy w prasie i powiedziała, że ​​„zmaga się” z przetworzeniem wiadomości.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button