Rozrywka

AFC Exec brzmi na Colts: „Abject Disaster”

Getty Dyrektor skautingowy AFC bardzo krytycznie ocenił sposób, w jaki Indianapolis Colts po dwóch meczach w sezonie 2022.

Jedną z największych niespodzianek na początku sezonu 2022 NFL było to, jak słaba gra Indianapolis Colts.

Uniknęli startu 0-2 dzięki remisowi w pierwszym tygodniu, ale przeciwko drużynom, które miały najlepsze 3 typy w drafcie zeszłej wiosny, Colts mieli przewagę 24 punktów. Poza czwartym kwartałem otwierającym sezon, Indianapolis ma minus 41 punktów różnicy.

Colts byli nieudolni w ataku i w dużej mierze bez życia w obronie. Zespoły specjalne też nie były dobre. Były kicker, Rodrigo Blankenship, nie trafił do bramki po dogrywce, która wygrałaby mecz w 1. tygodniu.

Ale co ciekawe, jeden z dyrektorów skautingu AFC nie jest tak zszokowany grą Indianapolis przez 2 tygodnie, jak większość by się spodziewała.

„Są jednym z najsłabszych zespołów w ciągu ostatnich kilku lat”, powiedział dyrektor ds. skautingu AFC, starszy reporterowi Heavy NFL Mattowi Lombardo. „Czy naprawdę jesteś zaskoczony?”

Colts „Potworna katastrofa”

Podczas rozmowy z Lombardo, dyrektor skautingu AFC nadal bardzo krytycznie odnosił się do Colts, szczególnie do składu składu organizacji i personelu trenerskiego.

„Wydaje mi się, że 20 lat Peyton Manning i Andrew Luck sprawiło, że organizacja zapomniała, jak budować wokół rozgrywających „nie” – powiedział Lombardo dyrektor skautingu. „To straszna katastrofa”.

Colts przeszli przez rozgrywających od niespodziewanego przejścia na emeryturę Lucka w 2019 roku. Kołowrót sygnałowy dla Indianapolis pochodzi z czasów, gdy Luck rozpoczął sezon 2017 z kontuzją barku. Colts nie mieli tego samego początku rozgrywającego w pierwszym tygodniu od czasu Szczęścia w 2015 i 2016 roku.

Ale po przegranej 24:0 z Jacksonville Jaguarami 18 września, jasne jest, że problemy Indianapolis to coś więcej niż brak ciągłości za centrum.

Dyrektor skautingu kontynuował, nazywając to „prawdziwym wstydem”, że Colts marnują talent swoich najlepszych zawodników – Jonathana Taylora, Quenton Nelson, DeForest Buckner i Shaquille Leonard.

Źrebięta zaginione Matt Eberflus

Dyrektor harcerski wskazał na jeszcze jedną ciekawą ciekawostkę dotyczącą zmagań Coltów.

„Utrata koordynatora defensywy naprawdę pokazuje im jak dotąd” – powiedział dyrektor skautingu.

Matt Eberflus pełnił funkcję koordynatora obrony Indianapolis w latach 2018-21. Podczas swojej 4-letniej kadencji Colts trzykrotnie zajęli miejsce w pierwszej dziesiątce z dozwolonymi punktami.

Ale Eberflus odszedł, aby zostać głównym trenerem Chicago Bears w tym sezonie. Aby go zastąpić, Colts zatrudnili Gusa Bradleya.

Były koordynator obrony Seattle Seahawks wdraża schemat Cover-3, który charakteryzuje się bardzo małą ilością blitzingu. Colts nie grali zbyt często blitza pod Eberflusem, ale Bradley jako koordynator defensywy Las Vegas Raiders w zeszłym sezonie, Raiders byli martwi jako ostatni w procentach błyskawicznych.

Na początku sezonu 2022 Colts nie wywierają dużej presji na kieszeni, mając tylko 4 rusherów. Przez 2 tygodnie Indianapolis zajmuje 23. miejsce pod względem ciśnienia na spadek z powrotem na poziomie 14,1%.

Co ciekawe, Bradley zdawał się zdawać sobie sprawę w drugiej połowie dwóch pierwszych meczów, że przeciwny rozgrywający był zbyt wygodny. Wyglądało na to, że w drugiej połowie każdej gry wzywał więcej blitzów.

In zrobił różnicę w pierwszym tygodniu, gdy Kwity Paye zanotował 2 sacks w czwartym kwartale przeciwko Houston Texans. Ale to nie pomogło w walce z Jacksonville.

Bradley będzie starał się wywrzeć większą presję na rozgrywającym podczas otwarcia domu Colts przeciwko Kansas City Chiefs w tygodniu 3.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button