Rozrywka

AJ Brown daje odczuć swoją obecność | Orły na wynos z obozu szkoleniowego

Getty Images AJ Brown rozgrzewa się przed meczem w 2021 roku.

PHILADELPHIA — Ofensywa Philadelphia Eagles ma teraz wszystkie elementy do lotu.

Filadelfia wkroczyła w okres pozasezonowy, chcąc radykalnie podnieść poprzeczkę w podawaniu i zapewnić rozgrywającemu Jalenowi Hurtsowi rodzaj rozgrywającego, który mógłby nie tylko być bronią po zdobyciu, ale także przyspieszyć proces pozbycia się piłki przez Hurtsa na początku jego progresje.

AJ Brown wydaje się być przygotowany do wypełnienia obu pustych przestrzeni w wielkim stylu.

Na początku sobotniego treningu, 6 sierpnia, Hurts wystrzelił głęboką piłkę w dół pola po słupku do Browna, który wyszedł na pełne rozciągnięcie nad bezpiecznym Kary Vincentem i nie zrywając kroku, pociągnął podanie, zanim wbiegł do strefy końcowej w celu przyłożenia.

Tylko AJ Brown robi rzeczy AJ Brownowi.

Orły zbudowały wokół Hurts potencjalnego molocha. Zwłaszcza, że ​​Brown może zarówno dostać się za bezpieczeństwo, jak i służyć jako koc bezpieczeństwa na trzecim dole i łatwy do opanowania, w połączeniu z precyzyjnym przebiegiem trasy i zdolnością DeVonta Smith do zdjęcia szczytu z obrony, wraz z niezawodnymi rękami pod spodem ciasny koniec Dallas Goedert. Jeśli Hurts poprawi swoją grę jako przechodnia, ta ofensywa będzie tak wszechstronna i trudna do obrony, jak się pojawi.

W zeszłym sezonie Hurts zakończył grę jako 21. w rankingu podań NFL z 3144 jardami i 16 przyłożeń do dziewięciu przechwytów. Orły potrzebują go, aby był znacznie bardziej płodny, jeśli mają przekroczyć wzniosłe oczekiwania przedsezonowe.

Jednak w zeszłym sezonie Orły nie miały ani jednego odbiornika o długości 1000 jardów, a Smith był 84 jardy przed tym punktem odniesienia.

Obecność Browna stwarza okazję dla tego ataku do wyprodukowania wielu odbiorników o długości 1000 jardów, w oparciu o uwagę, którą niewątpliwie będzie kierował od wrogich drugorzędnych. Podobnie liczby Hurts mogą w rezultacie odnotować dramatyczny wzrost.

To formuła, którą Filadelfia ma nadzieję na powrót do sezonu.

Oto kluczowe wnioski z treningu na obozie treningowym Eagles 6 sierpnia Kyzir White zapewnia stałą obecność weterana

Przez całą swoją karierę Kyzir White wykazał się talentem do ciągłego nakręcania się wokół piłki nożnej.

W zeszłym sezonie White opublikował 144 wślizgi na szczyt kariery, w tym 90 solo, dodając siedem ataków za przegraną i jeden worek rozgrywający.

Podczas gdy Orły bezwzględnie przyjmą każdy wkład, jaki białe mogą wnieść, jako wyprzedzający środek, obecność 26-latka z punktu widzenia przywództwa jest nieoceniona.

W sobotę instynkt White’a w relacjach zabłysnął, gdy w okresie 7 na 7 były Charger przeskoczył trasę i odbił podanie Jalena Hurtsa od Milesa Sandersa.

White ma wystartować wraz z wschodzącym czwartym rokiem linebackerem TJ Edwardsem i Haasonem Reddickiem, jednym z głównych dodatków pozasezonowych Orłów, ale biorąc pod uwagę skłonność koordynatora Jonathana Gannona do rozmieszczania personelu zorientowanego na pojedynki, nie zdziw się, jeśli White skończy robić zdjęcia na środkowym linebackerze i robiąc tam duży wpływ.

Ciekawa seria Milesa Sandersa

Nie ma wątpliwości, że uciekające Orły Miles Sanders wszedł do tego obozu z sporym chipem na ramionach.

„Po prostu zdobądź szacunek, na który w końcu zasługuję”, Sanders powiedział niedawno dziennikarzom, że jego misja była jego misją w 2022 r., ostatnim roku jego kontraktu. „To wszystko.”

Sobota dokładnie podkreśliła, dlaczego zagadka Sandersa jest tak ważna dla tego sztabu szkoleniowego i front office.

Na początku okresu 11 na 11, Sanders sfmotdził się w wymianie z rozgrywającym Jalenem Hurtsem, po tym, jak siedem razy kładł piłkę na dywanie w swoich pierwszych trzech sezonach. Ale zaledwie trzy gry później Sanders przedarł się przez linię bójki z bloku lewego obrońcy Landona Dickersona, aby mieć przyziemienie.

Wybuch Sandersa z zaplecza sprawia, że ​​jest zagrożeniem dla home runów, sprowadza się to do wykorzystania tej konsekwencji, a sztab szkoleniowy Orłów zobowiązał się uczynić go dzwonkiem.

Spodziewaj się, że Kenneth Gainwell dostanie swoje dotknięcia, ale ta gra biegowa powinna przejść przez Sandersa, a on dokładnie pokazał, dlaczego podczas tej praktyki.

Niedopracowany debiutant do obejrzenia

Brytania Covey będzie musiała poświęcić herkulesowy wysiłek, aby znaleźć się na liście Orłów i wspiąć się po drabinie w zatłoczonym pokoju przyjęć, ale wykonał kilka szybkich zagrań z atakującym drugiej drużyny i rozgrywającym Gardnerem Minshewem.

Covey wystartował po skosie i odbił defensywę o około dwa kroki, zanim Minshew rzucił perfekcyjnym uderzeniem, które ałun Utah odbił na wielkie przyjęcie.

Jako że otwarcie wystawy Eagles zbliża się w przyszły piątek przeciwko Jets, 5-foot-8 i 170-funtowy Covey może być graczem do obejrzenia. Jeśli wywrze wpływ na zespoły specjalne, potencjalnie jako powracający, Covey może przedstawić mocny argument, aby zostać szóstym odbiornikiem Orłów wychodzącym z obozu.

Nadchodzi odbicie Jamesa Bradberry’ego?

Według wszystkich relacji, Bradberry szybko rozpoczął ten obóz treningowy.

Grając z Dariusem Slayem, który przechwycił Hurtsa w okresie 11 na 11, Bradberry wydaje się być zmuszony do osłaniania jednego z boków boiska, zamiast podróżować z najlepszym odbiornikiem drużyny.

W sobotę Bradberry przechylił dwa podania i wydawał się być bardzo podobny do gracza, który trzymał przeciwnych rozgrywających do skromnej oceny 70,1 podań w 2020 roku, niż to, co umieścił na filmie rok temu w programie Giants, w którym wydawał się błędnie obsadzony, gdy został poproszony o zagranie poza zasięgiem.

Powodzenia przeciwnym rozgrywającym, którzy próbują rzucić przeciwko temu duetowi narożnemu.

Następny przystanek

Trasa obozów treningowych Grubego będzie kontynuowana w obozie dowódców w Ashburn w Wirginii i Waszyngtonie 16 sierpnia, być może z kilkoma dodatkowymi przystankami w międzyczasie, zanim przyjrzy się wspólnym treningom New York Giants i New York Jets w East Rutherford 25 sierpnia .

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button