Rozrywka

Aktorka Anne Heche poważnie poparzyła się w ognistym wypadku samochodowym

Anne Heche brała udział w ognistym wypadku samochodowym w piątek, który pozostawił ją „poważnie poparzoną” i „intubowaną” w szpitalu, donosi TMZ.

53-letnia aktorka „Zaginionej” podobno jechała swoim niebieskim Mini Cooperem około południa podmiejskiej ulicy w Los Angeles, kiedy wpadła do garażu kompleksu mieszkalnego.

Heche została zabrana z miejsca wypadku samochodowego na noszach. Fox 11 Widoczne było oparzenie pleców aktorki, gdy usiadła na noszach. Samochód Fox 11 Heche zapalił się po tym, jak wjechała w dwupokojowy dom za milion dolarów. TŁO

Według informacji, osoby postronne próbowały pomóc Heche w opuszczeniu pojazdu, ale rzekomo cofnęła się i odjechała, zanim wpadła na inny dom, gdzie jej samochód został „pochłonięty” przez płomienie.

Wygląda na to, że Heche mógł być pod wpływem alkoholu, gdyż butelka z czerwoną nakrętką była widziana w uchwycie na kubki w samochodzie na krótko przed wypadkiem. Jednak nie można było natychmiast skontaktować się z Departamentem Policji w Los Angeles.

Butelka była widziana w uchwycie na kubek Heche przed katastrofą. TMZ Jej niebieski Mini Cooper uderzył w garaż, po czym odjechał i ponownie się rozbił. TMZ

Zdjęcia lotnicze z wypadku uzyskane przez Fox11 pokazują dym unoszący się z domu, w którym wpadła.

Źródła powiedziały TMZ, że Heche jest obecnie intubowany w szpitalu, ale „spodziewa się, że przeżyje”.

Kobieta mieszkająca w domu przeżyła.TŁOSCHODKI Sfotografowano ciężarówki strażackie pędzące, aby ugasić płomienie.Fox 11

„Jej stan uniemożliwia lekarzom wykonanie jakichkolwiek badań w celu ustalenia, czy prowadziła pojazd pod wpływem alkoholu” – podał również magazyn.

Heche, znana ze swojego głośnego romansu z Ellen DeGeneres w latach 90., otwarcie mówiła o swojej poprzedniej walce z nadużywaniem substancji.

Mini był całkowicie zwęglony. TŁO

„Piłem. Paliłem. Brałem narkotyki. Uprawiałem seks z ludźmi. Zrobiłam wszystko, co mogłam, aby pozbyć się wstydu z mojego życia” – powiedziała ABC News w 2001 roku, dodając, że jej wybory były wynikiem jej bolesnego dzieciństwa, które wynikało z wykorzystywania seksualnego przez jej ojca, Donalda Heche.

Wnętrze rozbitego Mini Heche. TŁOWidoki z lotu ptaka miejsca wypadku samochodowego.Fox 11

„Nie jestem szalony”, powiedziała wtedy gwiazda „Sześć dni i siedem nocy”. „Ale to szalone życie. Wychowałem się w szalonej rodzinie i zajęło mi 31 lat, aby wydobyć ze mnie szaleństwo”.

Nie można było od razu dotrzeć do przedstawicieli Heche.

Rozbity Mini Anne Heche jest odholowany z domu, w którym się zderzyła. TŁO

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button