Rozrywka

Al Chapman z Emmerdale „spokrewniony z Chasem”, gdy fani „ujawniają” tożsamość adopcyjnej mamy

Al Chapman z Emmerdale może być spokrewniony z Chasem Dingle, co byłoby ogromnym zwrotem akcji, ponieważ fani są pewni, że odkryli tożsamość jego przybranej mamy.

Na początku tego tygodnia okazało się, że przybrany ojciec Ala zmarł – a ponieważ pogrzeb zbliża się wielkimi krokami, ma sens, że widzowie mogą niedługo spotkać jego przybraną mamę.

Teraz widzowie są pewni, że wcześniej ujawnili jej tożsamość i myślą, że może być w jakiś sposób spokrewniona z Faith Dingle, mamą Chasa.

CZYTAJ DALEJ: Bomba Love Island Charlie miała ustawione cele na 3 Islanders przed wejściem do willi

Nawet jeśli związek nie byłby pokrewny, podałoby to pewne wątpliwości co do ich związku, gdyby Faith została dawno zagubioną siostrą mamy Ala.

Al może być spokrewniony z Chasem – właśnie wtedy, gdy mają rozpocząć romans (Zdjęcie: ITV) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Jeden z fanów napisał na Twitterze: „#Emmerdale jest prawie pewien, że na pogrzebie taty Ala nastąpi niespodzianka, a jego przybrana mama będzie w jakiś sposób spokrewniona z Faith”.

Dodali: „Niezupełnie kazirodztwo, ale zabłoci wody z Chasem, jeśli zamierzają to zrobić!”

Fan żartował, że Rodney może okazać się prawdziwym tatą Ala, żartując: „W takim razie Rodney jest trochę jak ***!”

Al i Chas są coraz bliżej

Pojawia się po teoriach, że Al mógł być biologicznym synem Faith, co oznaczałoby, że on i Kain są spokrewnieni w ich ognistej kłótni.

Napisano jeden plakat: „Myślę, że [Faith’s] Sekretem jest to, że Al jest jej synem, którego adoptowała, zanim poślubiła Shadracha, a on i Kain są przyrodnimi braćmi.

„Pamiętaj, kiedy Al po raz pierwszy przyszedł, powiedział, że został adoptowany, ale nigdy nie był szczęśliwy i zawsze czuł się niekochany”.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Para szybko wdaje się w romans

Jak dodał inny: „To oznaczałoby również, że Chas i Al są też przyrodnim bratem i siostrą!”, a ktoś inny zauważył: „Tak, i miał kazirodczy romans ze swoją siostrzenicą Debbie i prawie z Chasem”.

W czwartkowym odcinku (23 czerwca) Chas krzyczał na męża Paddy’ego za pokazanie jej ulotki dla hospicjum, gdy Faith została poddana opiece u kresu życia – podczas gdy ona również nazwała Ala „martwym w środku”.

Spoilery potwierdziły, że para będzie dzielić się gorącym uściskiem po tym, jak zbliżyli się do rozpoczęcia wcześniej romansu.

Przeszli już wiele – być może zbyt wiele, by mieć romantyczny związek – w tym Al, który spalił Wełniany Plecak, a Kain porwał go i przetrzymał w więzieniu w stodole.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button