Rozrywka

Al Pacino ujawnia uroczy powód, dla którego używa etui na telefon „Shrek”: „To był prezent”

Al Pacino. Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

Zagadka rozwiązana. Al Pacino trafił na pierwsze strony gazet na początku tego roku, gdy fani o orleokich zauważyli, że ma Shrek etui na telefon — ale w rzeczywistości jest świetne wytłumaczenie tego dziwnego akcesorium.

Przeczytaj artykuł

„Moja córka mi to dała”, zdobywczyni Oscara, 82 lata, ujawniła podczas Dziś pokaż wywiad, który został wyemitowany w środę 22 czerwca. „Moja najmłodsza córka włożyła to do mojego telefonu”.

The Ojciec chrzestny gwiazda dzieli córkę Julie, 32, z ex Jan Tarrant oraz bliźniaki Anton i Olivia, 21 lat, z byłą dziewczyną Beverly D’Angeloktórego datował od 1997 do 2003 roku.

Pacino wyjaśnił, że nie zauważył, jakiego rodzaju sprawę przedstawiła mu Olivia, dopóki… Jason Momoa udostępnił wirusowe zdjęcie na Instagramie, które ujawniło sprawę w całej jej zielonej chwale. „Nawet na to nie spojrzałem, dopóki media społecznościowe nie powiedziały mi, co jest na moim telefonie” – powiedział aktor Heat. „I spojrzałem i powiedziałem:„ Och, to jest Shrek ”.

Kiedy Dziś’s Harry Smith zauważył, że Pacino zatrzymał sprawę po tym, jak zorientował się, kto się nią zajmuje, mieszkaniec Nowego Jorku odpowiedział: „Oczywiście. To był prezent!”

Al Pacino w końcu wyjaśnia, że ​​etui na telefon „Shrek” stało się wirusowe
Al Pacino. Richard Shotwell/Invision/AP/Shutterstock

Po Gra o tron 42-letnia absolwentka opublikowała zdjęcie w kwietniu, użytkownicy mediów społecznościowych wpadli w szał z powodu faktu, że legendarny i bardzo poważny aktor, taki jak Pacino, miał Shrek etui na telefon. „Nie ma mowy, nie ma mowy o pieprzonej drodze”, napisał na Twitterze jeden z obserwatorów po tym, jak fani zdali sobie sprawę, że sprawa wydaje się przedstawiać ukochanego zielonego ogra.

Przeczytaj artykuł

Wkrótce po tym, jak zdjęcie stało się wirusowe, użytkownik Instagrama skontaktował się z Olivią przez bezpośrednią wiadomość, aby zapytać, czy to naprawdę sprawa Shreka na telefonie jej taty. „Tak, to hahah !!” odpowiedziała.

Pacino jest znany jako jeden z największych aktorów wszechczasów, ale mówi, że posiadanie dzieci całkowicie zmieniło jego priorytety. „Dzieci zmieniły moją perspektywę” – powiedział Opiekun w kwietniu 2015 r. „Zanim miałam moją trójkę, chodziłam we własnej głowie, niczego nie zauważając. Aktorstwo było kiedyś wszystkim; teraz, dzięki nim, to tylko niewielka część”.

Przeczytaj artykuł

Jego najstarsza córka, Julie, również pracuje w branży filmowej, choć jako reżyserka i producentka pracuje po drugiej stronie kamery. W wywiadzie z listopada 2020 r. ujawniła, że ​​towarzyszenie tacie w pracy jako dziecko wpłynęło na jej późniejszą decyzję o zostaniu filmowcem.

„Dorastałam na planach filmowych, więc w bardzo młodym wieku miałam kontakt z formą sztuki” – powiedziała Magazyn filmowy z Toronto. „Zawsze było tak fascynujące — to doświadczenie wkraczania w alternatywną rzeczywistość, w pewnym sensie. Jednym z moich najwcześniejszych wspomnień jest bycie na planie Adwokat Diabła i widząc spalone zwłoki rekwizytu na środku masywnego orientalnego dywanu. Po prostu gapiłem się na to i pamiętam, że myślałem: „To jest niesamowite”. Musiałem mieć jakieś 5 lat.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button