Rozrywka

Al Pacino w końcu wyjaśnia swoją sprawę telefonu „Shrek”, która stała się wirusowa

Więcej na: al pacino Al Pacino świętuje 82. urodziny z 28-letnią dziewczyną Noor Alfallah. Al Pacino, 81, zaczął spotykać się z Noor Alfallah, 28, podczas pandemii Al Pacino, 81, łapie kolację z byłą Micka Jaggera, Noor Alfallah, 28 Lady Gaga nie może oderwać rąk od Ala Pacino na premierze „House of Gucci”

Historia powstania etui na telefon „Shrek” Ala Pacino została wreszcie ujawniona.

„Moja córka mi to dała” – ujawnił Pacino podczas pokazu „Today” w środę. „Moja najmłodsza córka włożyła to do mojego telefonu”.

W kwietniu zeszłego roku internet wpadł w stan załamania, kiedy fani o orlim wzroku zauważyli, że 82-letni zdobywca Oscara ma obudowę telefonu pokrytą wizerunkami kultowego zielonego ogra.

Gwiazda „House of Gucci” dzieli córkę Julie, 32, z byłą dziewczyną Jan Tarrant oraz bliźniakami Anton i 21-letnią Olivię, z byłą dziewczyną, gwiazdą „National Lampoon Vacation”, Beverly D’Angelo.

Pacino wyjaśnił, że nawet nie zauważył, co się dzieje, dopóki Jason Momoa nie udostępnił zdjęcia na Instagramie, które natychmiast stało się wirusowe.

Zaskakujące etui na telefon Ala Pacino to prezent od jego najmłodszej córki.BACKGRID; Dziś

„Nawet na to nie spojrzałem, dopóki media społecznościowe nie powiedziały mi, co jest na moim telefonie”, powiedział aktor „Ojca chrzestnego”. „I spojrzałem i powiedziałem:„ Och, to jest „Shrek”.

Kiedy gospodarz „Dzisiaj” Harry Smith zapytał, czy Pacino zatrzymał sprawę, która wydaje się bardziej odpowiednia dla dziewczyny, która ma rozpocząć gimnazjum, szydził: „Oczywiście, to był prezent!”

Jason Momoa udostępnił to zdjęcie, od którego wszystko się zaczęło. duma z Cyganów/Instagram

Fani byli zachwyceni, że legendarny aktor miał obudowę telefonu, która wydawała się kłócić z jego ponurym obrazem na ekranie.

„Nie możesz tego zmyślić, Al Pacino jest dosłownie idealnym mężczyzną do istnienia i lubi Shreka” – napisał jeden z użytkowników.

Niezwykłe etui na telefon Pacino zachwyciło fanów. AMPAS przez Getty Images

„TO JEST NAJWIĘKSZA RZECZ, KTÓRA MNIE KIEDYKOLWIEK PRZYDARZYŁA” – powiedział jeden z fanów.

Nawet Dreamworks Animation włączyło się do akcji, tweetując „Realcogniz real”, przedstawiając zdjęcie Shreka trzymającego etui na telefon ozdobione twarzami Pacino.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button