Rozrywka

Alana „Honey Boo Boo” Thompson jest dorosła na zdjęciach swojej klasy seniorów: Zaszłaś tak „daleko” przeciwko „wszelkim przeciwnościom”

Alana 'Honey Boo Boo’ Thompson Dzięki uprzejmości Lauryn Efird/Instagram

Powrót do szkoły! Zanim Alana „Honey Boo Boo” Thompson wraca do ostatniej klasy liceum, siostra Lauryn „Dynia” Shannon tryska nad kamieniem milowym.

Przeczytaj artykuł

„Dzisiaj moja nie taka młodsza siostra zrobiła zdjęcia seniorom. Jestem bardzo dumna z tego, jak daleko zaszłaś wbrew wszelkim przeciwnościom, które zostały w ciebie rzucone” – Shannon, lat 22, napisała na karuzeli z piątkiem 5 sierpnia na Instagramie ze swoją 16-letnią siostrą, która miała na sobie złotą czapkę i suknię. „Tutaj, do ostatniej klasy Alany w liceum. Przepraszam, kiedy brzydko płaczę lol . Kochamy naszą lanę.

Ciotka dziewczyn, Jo „Doe Doe” Shannonrównież udostępnił Nadchodzi miód Boo Boo ujęcia glamour alum na jej Instagramie. „KLASY 2023 . Tak dumna z ciebie Alano i tak zaszczycona, że ​​jestem twoją ciocią . Świat jest twój i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak go podbijesz” – napisała w piątek Jo.

Przeczytaj artykuł

Thompson ze swojej strony udostępniła dowody swojej kompozycji z rocznika na swojej własnej stronie na Instagramie, gdy nosiła czarną bluzkę z odkrytymi ramionami i uśmiechała się szeroko do aparatu. „Ostatni rok!! ”, nastoletnia absolwentka reality TV napisała w piątek własne zdjęcia.

The Maluchy i tiary ałun była wcześniej szczera, jeśli chodzi o dorastanie w świetle reflektorów i przechodzenie poza jej pseudonim z dzieciństwa. „Moja mama nie nazwała mnie Honey Boo Boo. Nazywam się Alana” – powiedziała Moda dla nastolatków w profilu z sierpnia 2021 r. „To zupełnie dwie różne osoby. Powiedziałbym, że teraz lubię tę Alanę, a nie młodszą Alanę.”

The Taniec z gwiazdami: Junior Ałun dodał wtedy: „Wydaje mi się, że ludzie nadal oczekują, że będę małą Honey Boo Boo i już nie jestem. Tylko dlatego, że pochodzę z południa, ludzie oczekują, że będę głupkiem ze wsi, jeżdżąc przez cały czas na czterech kółkach, ale tak nie jest. Dopóki lubię siebie, jestem dobry. …Jestem swoją osobą.”

Alana „Honey Boo Boo” Thompson jest już dorosła na zdjęciach swojej klasy seniorów: „Zaszedłeś tak „daleko” przeciwko „Wszelkim przeciwnościom”
Alana 'Honey Boo Boo’ Thompson Dzięki uprzejmości Alany Thompson/Instagram

Thompson — który obecnie się spotyka Dralin Carswell — zyskała sławę jako młoda rywalka w dokumentach TLC o konkursach piękności z dzieciństwa, zanim otrzymała własną serię spinoffów wraz z siostrą i ich matką, „Mama” Czerwiec Shannon.

Przeczytaj artykuł

„To [is] zawsze jest w toku” – powiedziała wyłącznie 42-letnia Mama June Nas tygodniowo w maju o jej napiętych relacjach z córkami po walce z Lauryn o opiekę nad Thompsonem po jej zmaganiach z trzeźwością. „Wciąż rozumiem, gdzie są. …Byłem wkurzony jak diabli [to start]ale teraz, kiedy jestem na rekonwalescencji, wiesz, mogę [see] dlaczego zrobili to, co zrobili. Widzimy się. Rozmawiamy. Wiedzą, kiedy mnie potrzebują, jestem tutaj.

The Mama czerwca: od nie do gorącego gwiazda dzieli się swoją najmłodszą córką z ex Mike „Sugar Bear” Thompsoncórki Lauryn i Jessica, 25 lat, z ex Michael Anthony Ford i najstarsza córka Anna, 27 lat, z ex David Dunn.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button