Rozrywka

Alex Jones z The One Show beszta współprowadzącego Gethina Jonesa za rujnowanie segmentu studia

Alex Jones z The One Show zdradziła swojego partnera, Gethina Jonesa, za błąd techniczny, który mógł zrujnować segment na taśmach VHS.

Popularny program BBC One powrócił w czwartek wieczorem (23 czerwca) z gwiazdą Strictly Claudią Winkleman, piosenkarką Yolą i gwiazdą Bridgerton Adjoą Andoh.

Ale nie minęło dużo czasu, zanim Alex i Gethin zostali dotknięci niezręcznym problemem technicznym podczas segmentu retro dotyczącego filmów.

CZYTAJ WIĘCEJ: Alex Jones z The One Show beszta partnerkę Jermaine’a Jenasa za subtelne kopanie Walii

Walijska prezenterka Alex zbeształa swojego współprowadzącego na antenie za to, że zapomniał prawidłowo przewinąć taśmę wideo, ponieważ zaczęła grać w pozornie losowym czasie.

Gethin zaczął od opowiadania widzom o tym, jak przebój Kate Bush z 1985 roku, Running Up That Hill, zdobył pierwsze miejsce na brytyjskich listach przebojów dzięki funkcji w serialu Netflixa Stranger Things.

Gwiazda The One Show, Alex Jones, skarciła swojego współprowadzącego Gethina Jonesa za nie przewijanie taśmy wideo (Zdjęcie: BBC) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Przeszedł do segmentu o wznowieniu filmów dostarczonych przez prezentera BBC Joe Crowleya, który opowiedział o tym, jak niektóre tytuły filmowe sprzedają się teraz za tysiące funtów.

Raport miał być odtwarzany na odtwarzaczu wideo, co bardzo pasowało do motywu VHS.

Gethin powiedział: „Stary, dobry VHS również trafia na pierwsze strony gazet. Tak więc Jo Crowley nakręcił o tym mały film”.

Gethin przyznał, że to duży problem z taśmami VHS (Zdjęcie: BBC)

Następnie podniósł taśmę wideo, po czym poprosił Alexa, aby włożył ją do dużego odtwarzacza wideo, który można było zobaczyć na środku studia.

Alex z podekscytowaniem umieścił taśmę w odtwarzaczu VHS, ale był zmartwiony, gdy zaczęła odtwarzać się w połowie omawianego raportu.

Szybko odwróciła się do niego i zawołała: „Och, Geth! Nie nakręciłeś go ponownie! Trzymaj się”.

Alex i Gethin od lat prezentują razem The One Show (Zdjęcie: BBC)

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie i telewizji z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Gethin powiedziała, że ​​był to powszechny problem z taśmami wideo, ponieważ starała się znaleźć właściwy punkt w raporcie wideo.

Jednak nie mogła nie dostrzec zabawnej strony błędu, gdy zaczęła chichotać, zanim udało im się prawidłowo odtworzyć wideo.

Gethin zaczął prezentować Morning Live BBC w 2020 roku, ale od 2009 roku włącza i wyłącza The One Show.

CZYTAJ DALEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button