Rozrywka

Alex Jones z The One Show przerywa ciszę w mediach społecznościowych, aby udostępnić zdjęcie synów po „specjalnym tygodniu”

Ostatnio tęskniliśmy za Alexem Jonesem, ponieważ gwiazda spędza trochę czasu z dala od mediów społecznościowych, ale pojawiła się na krótko w piątek z oszałamiającym filmem.

ZOBACZ: Alex Jones dzieli się ekscytującymi przygotowaniami do wakacji ze słodką córeczką Annie

Prowadząca One Show była niedawno na wakacjach i podzieliła się krótkim wglądem w swój czas spędzony poza domem, gdy jej synowie, Teddy i Kit, stali na balkonie swojego pokoju hotelowego z widokiem na malowniczy basen pod spodem, a także resztę niesamowitej scenerii . Wyglądało na to, że Teddy pomachał na pożegnanie ich otoczeniu, gdy oboje powiedzieli „do widzenia” na wakacjach.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Alex Jones dzieli się wynikami „specjalnego tygodnia”

W słodkim podpisie Alex napisał: „Koniec specjalnego tygodnia”.

WIĘCEJ: Alex Jones żegna się z The One Show po przyznaniu, że „rzeczy były trudne”

ZOBACZ: Alex Jones wraca na Instagram w marynarce Zara, o której marzyłeś

W zeszłym miesiącu mama trójki przerwała ciszę w mediach społecznościowych, aby podzielić się obrazem cytryn, gdy ujawniła, że ​​jej życie przechodzi obecnie „trudną” łatkę.

„Rzeczy były dla nas ostatnio trochę trudne i szczerze mówiąc, nie miałem czasu, aby być tutaj między pracą a dziećmi, ale losowo się zalogowałem i zobaczyłem wszystkie twoje urocze wiadomości, delikatnie pytające, czy wszystko u nas w porządku” Ona napisała.

Synowie Alexa żegnają się z wakacjami

„Byłem poruszony twoją życzliwością, więc chciałem się tylko zameldować i podziękować, i że chociaż życie było trochę trudne, wszystko jest w porządku i nadal cieszymy się początkiem wakacji i wciąż jest wiele do uśmiechu o! (Wrzucę kilka rzeczy do moich historii) #gdylifedajecielemons #thekindnessofstrangers.”

Następnie podzieliła się serią historii na Instagramie, pokazując, jak spędza czas z dziećmi na BBC Proms i wycieczkę do Hamleys.

WIĘCEJ: Alex Jones przybiera odważną twarz, kontynuując pracę pomimo „trudnych” czasów

ZOBACZ: Alex Jones wygląda wspaniale w owocowej sukience z paskiem w talii

Zarówno fani gwiazd, jak i przyjaciele szybko komentowali, a Charlotte Hawkins napisała: „Mam nadzieję, że wszystko w porządku, przesyłam miłość”. Izzy Judd dodała: „Wysyłanie miłości”. Jeden z fanów stwierdził: „Nie przestawaj uśmiechać się tym cudownym uśmiechem, dużo miłości”.

Inny post brzmiał: „Nigdy nie przepraszaj Alexa za bycie pracującą mamą / żoną / prowadzeniem życia poza zasięgiem opinii publicznej. Wyszedłem ze wszystkich mediów społecznościowych, z wyjątkiem IG, ponieważ zbyt wiele osób miało oczekiwania co do tego, kiedy to robiłem, a kiedy nie. t post! Problem rozwiązany.”

Podoba Ci się ta historia? Zapisz się do HELLO! Biuletyn Family Hub, aby otrzymywać inne podobne artykuły prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button