Rozrywka

Alfre Woodard opowiada o „Portier”, jej długiej i wszechstronnej karierze oraz ulubionych rolach (na wyłączność)

Nie ma zbyt wielu aktorów, którzy mają tyle osiągnięć, co Alfre Woodard. Woodard ma nie tylko długą listę zasług, ale nie ma dwóch takich samych ról. Obecnie występuje w serialu BET+, Portierktóry stał się dostępny do przesyłania strumieniowego 5 maja. Jest to jedna z ról, w które Woodard bardzo lubił grać.

Alfre Woodard 2022 | Dia Dipasupil/Getty Images

Showbiz niedawno rozmawiał z żywą legendą o tym, co uderzyło ją najbardziej w tej roli i jej ekspansywnej karierze. Sprawdź najważniejsze informacje i pełny wywiad poniżej.

Alfre Woodard w nowej, inspirowanej latami 20. serii BET+ „The Porter”

Najnowsza rola Woodarda jest w Portier wzdłuż Drugi dzień świąt gwiazda Aml Ameen. Zgodnie z oficjalnym opisem serii, pokaz ma miejsce w latach 20. XX wieku i jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Śledzi tragarzy pociągów Juniora Masseya i Zeke’a Garretta oraz ich przyjaciół i rodziny, gdy tragedia w pracy zmienia ich życie. W miarę rozwoju serii testowane są przyjaźnie i relacje rodzinne.

„src=”https://www.youtube.com/embed/UjgaLE16BOo?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>
Źródło: YouTube

„Kocham ten okres. A szczególnie podobało mi się przebywanie w burdelu z tamtego okresu. Chciałam, aby mój burdel był miejscem świętowania, radości i akceptacji” – tryskała. „Więc świetnie się bawiłam, robiąc to z młodymi kobietami, które są współczesnymi kobietami, które zawsze były i zostały dobrze wychowane z tymi aktorami i pomagając im się temu poddać”.

Wszystkie osiem odcinków jest dostępnych do streamowania w BET+. Woodard występuje jako Fayanna „Fay” Robinson.

Rola to kolejny starannie wyselekcjonowany projekt aktorów, który zauważa, że ​​skanuje scenariusze, aby znaleźć cel w swoich postaciach

Portier jest kolejnym świadectwem umiejętności aktorskich Woodarda. Jej CV jest obszerne, nigdy nie gra dwa razy tym samym typem postaci. To jest celowa część pracy po jej stronie.

„Zazwyczaj idę do pracy, kiedy coś czytam i łączę się z postacią, ponieważ kiedy czytam scenariusz, to nie jest tak, że tylko czytam Czasy”, żartuje o legendarnej gazecie. „Coś emocjonalnie dzieje się za każdym razem, gdy mówi „Faye” [from ‘The Porter’] kiedy czytam. Ale naprawdę idę do pracy, kiedy mam wrażenie: „Och, przychodzi mi do głowy coś, co ktoś inny mógłby przeoczyć, coś, co bardziej ożywia tę postać i czyni z niej człowieka”. Właśnie wtedy lubię chodzić do pracy”.

Mówi, że nie ma ulubionej roli, którą grała w całej swojej karierze, ani takiej, która ma największy wpływ na jej fanów, ponieważ każdy widz reaguje inaczej. Ale niektóre z jej najpopularniejszych ról to: Miłość i koszykówka, Holiday Heart, Down in the Delta, oraz Juanita – aby wymienić tylko kilka. Ogólnie rzecz biorąc, szczególnie lubi grać wadliwe postacie.

Pomimo bycia żywą legendą, Alfre Woodard nie przekazuje zbyt wiele swojej wiedzy młodszym aktorom

Woodard uwielbiał pracować? Portier tyle z przebywaniem wśród nowszych aktorów. To coś, co jej się bardziej podoba w każdym projekcie. Ale nie oczekuj od niej wykładów dla wschodzących aktorów. Zamiast tego żyje przykładem.

„Wciąż rozglądam się za inspiracją pod kątem modelowania tego, jak chcę się poruszać lub w konkretnym momencie… Myślę, że prawdopodobnie to, co ode mnie czerpią, to odpuścić, że nie traktują siebie zbyt poważnie. Bądź profesjonalny, ale nie za poważny… Zostaw za sobą samoświadomość. Odpuść sobie i połącz się w idealistów samemu” – zauważa.

Obejrzyj pełny wywiad poniżej

„src=”https://www.youtube.com/embed/8YUVUpuKKz0?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>
Źródło: YouTube

ZWIĄZANE Z: Analiza hołdu Kendricka Lamara dla Nipseya Hussle’a w najnowszym teledysku Lamara

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button