Rozrywka

Ally McCoist przyznaje, że „prostytuuje się” w desperackiej próbie zdobycia biletów Rangers

Ally McCoist przyznał, że „prostytuuje się” w desperackiej próbie zdobycia biletów na finał Ligi Europy Rangers.

Szkoccy giganci udają się do Hiszpanii, by 18 maja zmierzyć się z Eintrachtem Frankfurt na stadionie Ramon Sanchez Pizjuan w Sewilli w pierwszym europejskim finale klubu od 2008 roku. pojemność 42 714.

Wywołało to oburzenie i desperacką walkę o bilety przez kibiców, a były gracz i menedżer McCoist również podjął desperackie kroki, aby zdobyć bilet.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

W rozmowie z talkSPORT, za pośrednictwem Daily Record, McCoist wyjaśnił: „Właściwie wysyłałem e-maile z UEFA, których nigdy wcześniej nie spotkałem. Prostytutowałem się w Europie i UEFA. zrobiłbym ich prasowanie.

– Nie słyszałem od nikogo z UEFA. Myślisz, że żartuję, próbowałem wszystkich. Nigdy czegoś takiego nie znałem i właściwie jestem z tego powodu zły, ale nie zamierzam złościć się dziewięć minut po szóstej.

– Jak UEFA może zorganizować europejski finał, w którym będzie tylko 40 000 ludzi i rozdać nieco ponad 9 000 biletów fanom obu klubów?

Czy Rangers wygra finał Ligi Europy? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Rangers zmierzą się z Eintrachtem Frankfurt w finale Ligi Europy w przyszłym tygodniu (Zdjęcie: Andrew Milligan/PA Wire).

„Zanim zacznę ich mordować, reszta to ludzie, od których próbuję odebrać bilety! Dlatego w tej chwili jestem dla nich łagodny.

„Ale jeśli nie dostanę żadnego, poczekaj, aż usłyszysz mnie następnego ranka. Trochę ponad 9000 biletów i liczą, że (Rangers) zabiorą co najmniej 80 000”.

59-latek otrzymał następnie szansę na dostarczenie słuchaczom 20-sekundowej wiadomości, podczas której błagał: „Wszyscy słuchacze w klubie o 6 rano – a słuchacze o 6 rano są bez wątpienia moim ulubionym klubem na świecie, zawsze byłem, zawsze będę – jeśli są jakieś bilety do Sewilli, jestem twoim mężczyzną.

„Zrobię ci śniadanie, zrobię ci prasowanie, zrobię ci zmywanie, posprzątam twój dom, wszystko powyższe. Tak jest źle.”

McCoist był asystentem Waltera Smitha w ostatnim europejskim finale Rangers i był widziany na żywo na żywo po zwycięstwie w półfinale z RB Lipsk w zeszłym tygodniu.

Wcześniej zdobył 10 tytułów mistrzowskich w ciągu 15 lat jako gracz w Ibrox, a także spędził trzy lata jako menedżer w latach 2011-2014.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button