Rozrywka

„Alone” dania zwycięzcy sezonu 9 za największe wyzwania i porady dla przyszłych zawodników (WYŁĄCZNIE)

Ostrzeżenie o spoilerze: Ten artykuł zawiera spoilery dotyczące finału Alone 9. sezonu.

Popularny program o przetrwaniu Alone śledzi 10 zawodników, którzy zostają wyrzuceni w odległe zakątki dziczy z zaledwie 10 wybranymi przez siebie przedmiotami, żyjąc w całkowitej izolacji z nadzieją na pokonanie innych konkurentów i szansę na zabranie do domu 500 000 dolarów. Ale walka z żywiołami, głodem i własnymi umysłami okazuje się wyzwaniem – nawet dla tych ekspertów od przetrwania.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W finale 9 sezonu Alone tylko trzech zawodników pozostało na odległym pustkowiu Labradoru w Kanadzie. Ostatecznie specjalista od przetrwania Juan Pablo Quiñonez był ostatnim zawodnikiem, który pozostał po 78 dniach. Distractify dogonił zwycięzcę sezonu 9, który opowiedział o najtrudniejszym aspekcie Alone, jego radach dla przyszłych konkurentów i nie tylko.

Sprawdź nasze pytania i odpowiedzi poniżej. (Od redakcji: ten wywiad został zredagowany i skrócony dla jasności.)

Źródło: History ChannelArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy Zwycięzca 9 sezonu „Alone” w History Channel, Juan Pablo Quiñonez, mówi o trudnych aspektach i nie tylko.

Distractify: Co Twoim zdaniem było najtrudniejszym aspektem Alone?

Juan Pablo Quiñonez: Nie wiem… Nie czuję, że dotarłem do punktu, w którym naprawdę, naprawdę walczę. Ale myślę, że to dlatego, że po prostu przygotowałem się mentalnie. Po prostu tak bardzo w to zainwestowałem, że to trochę tak, jak gdy naprawdę czegoś chcesz, a kiedy naprawdę się w coś interesujesz, nie jest to takie trudne. Na przykład chciałem zostać żołnierzem i przeszedłem szkolenie podstawowe. A dla mnie nie było to takie trudne, bo to było moje marzenie. Więc to jest to samo, zawsze moim marzeniem było być na pustkowiu. Więc tak, było ciężko. Ciężko wskazać jedną rzecz… bycie przywiązanym do kawałka ziemi, który nie był moim wyborem, to było bardzo trudne psychicznie. … Trudno mi było zobaczyć drugą stronę rzeki, gdzie [there’s] więcej światła słonecznego i znacznie bardziej dostęp do chodzenia i tym podobnych rzeczy.

DFY: Jak myślisz, jaka była najlepsza decyzja taktyczna, którą podjąłeś, która może pomóc w twojej grze w porównaniu z niektórymi innymi konkurentami?

JPQ: Najlepsza taktyczna decyzja… dla mnie nie była taka: „Och, zobaczę, czego ta ziemia może mnie nauczyć”. Dla mnie nie była to podróż duchowa, ponieważ już te podróże odbyłem. Chodziło raczej o to, OK, po prostu to zrobię, dam z siebie wszystko. Po prostu włożę w to tyle wysiłku, ile mogę. Ale jednocześnie nigdy nie byłem przywiązany do swoich planów. Zawsze byłam bardzo elastyczna i dostosowywałam się do sytuacji.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: The History Channel

DFY: Czy kiedykolwiek myślałeś o wystukiwaniu, które nie zostały nagrane kamerą?

JPQ: Zanim wszedłem, pomyślałem: „OK, co się stanie, jeśli będę w słabym momencie?”. Więc nawet jeśli chcę dotknąć [out]poczekam trzy dni i zobaczę jeszcze raz, po tych trzech dniach zobaczę, czy chcę dotknąć [out]. … Zamiast przywieźć zdjęcie mojej rodziny lub mojej drugiej połówki, miałam po prostu zdjęcie kilkorga dzieci walczących podczas Holokaustu. Więc ja [had] moje plany na ten moment. Ale… nigdy nawet nie przyszło mi do głowy w stylu: „Och, mogę? Czy mogę iść dalej? Czy mam zamiar dotknąć? [out]?

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

DFY: Czy będąc fanem serialu, było coś, co cię zaskoczyło w wyzwaniu, gdy brałeś udział w Alone, czego jako fan niekoniecznie rozumiałeś?

JPQ: Naprawdę, naprawdę zaskoczyło mnie to, że jako widz widzisz tych wszystkich ludzi i to zabawne, jak coś takiego się dzieje [of saying]„Och, zrobię to i tamto i dlaczego ta osoba tego nie robi”. I szczerze myślę, że to też jest powodem, dla którego ludzie są zaangażowani [with] pokaz. Ponieważ chcą wyrażać własne opinie. … Ale zdałem sobie sprawę, że widzimy tylko tak mały ułamek tego, co się tam dzieje. Więc jest bardziej nieprawdopodobne [now] rób te komentarze. … To po prostu zaskakujące, jak wiele się tam dzieje, co może nie dostać się do serialu.

Źródło: The History ChannelArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

DFY: Czy możesz opisać moment, w którym zobaczyłeś swojego partnera i zorientowałeś się, że wygrałeś?

JPQ: Jesteś tak dostrojony do swojego środowiska i swojego umysłu [is] płatać figle. Ale załoga opisałaby mnie jako jastrzębia. Na przykład, wyczułbym wszystkie te rzeczy. Więc wyczułem, że może Jennifer tam była. …Próbowałem się kontrolować i o tym nie myśleć [I’d just won]. Jest tak duża presja, bo są te wszystkie kamery i tak, zajęło to chwilę [to realize I’d won] i szczerze mówiąc byłem trochę odwodniony, że w ogóle nie spodziewałem się, że badanie lekarskie odbędzie się tego dnia. Więc wszystko było super, super nieoczekiwane.

DFY: Po wygraniu Alone, jaka byłaby twoja rada dla przyszłych zawodników?

JPQ: Moja rada brzmi: wiedz, co chcesz wynieść z tego doświadczenia, naprawdę, naprawdę wiedz, dlaczego tam jesteś. I miej to podobne, bardzo łatwo dostępne, w chwilach, gdy walczysz lub w chwilach, gdy masz nieoczekiwane wyzwania lub cokolwiek innego, po prostu wróć do tego, dlaczego tam jesteś. I po prostu bądź wierny temu.

Możesz teraz transmitować 9 sezon Alone na History.com.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button