Rozrywka

Alton Brown wyjaśnia, dlaczego opuścił Food Network po „20 całkiem spektakularnych latach”

Kulinarna osobowość Alton Brown rozstał się z Food Network, ku rozczarowaniu tak wielu fanów Dobre jedzenie gwiazda. Szef kuchni spędził tam dwie dekady i stał się znany ze swojego skrupulatnego, naukowego podejścia do wspaniałego jedzenia.

Niedawno otworzył się na temat powodu swojego odejścia i jest to całkiem dobry powód.

Alton Brązowy | Stephen J. Cohen/Getty Images

Brown krótko napisał na Twitterze o swoim odejściu z Food Network

W niedawnym tweecie Brown ogłosił powrót Twardy szef do jego zwolenników.

Naturalnie fani Food Network chcieli szczegółów na ten temat i nie tylko. Kilku pytało, czy pojawi się w Worst Cooks in America, do którego szef kuchni odpowiedział„To się nie stanie”.

Po wymianie zdań z fanami ciekawymi dalszych informacji, Brown w końcu wygadał, tweetowanie „Rzeczywiście opuściłem Food Network”, co zaowocowało kolejnymi pytaniami. Fani pytali: Dlaczego odchodzi? Co powiesz na Twardy szef?

Pełniej otworzył się na powód, dla którego opuścił kanał kulinarny

W rozmowie z Tygodnik RozrywkaBrown wyjaśnił, dlaczego opuścił Food Network, co zaskoczyło wielu, głównie dlatego, że szef kuchni był tam tak długo. Wraz z Bobbym Flayem i Giadą De Laurentiis, Alton Brown był w sieci przez całe życie. Mimo to wydawał się ostatnio sugerować, że to „do widzenia” z Food Network może być otwarte.

„Wiesz co? Nie myślę się żegnać” – wyjaśnił. „Pożegnanie jest naprawdę ostateczne. Być może do widzenia lub pożegnanie Na razie. Tak naprawdę nie myślę o sobie, że opuściłam miejsce, po prostu przeszłam przez ulicę, aby dołączyć do jednej z moich pierwszych miłości. [I] spędził 20 całkiem spektakularnych lat w Food Network. Zbudowałem tam markę. [I] stał się częścią Żelazny kucharz Ameryka tam.”

I tutaj Brown wyjaśnił, że chodziło o jego odejście Twardy szef. Jak się okazuje, jest zagorzałym fanem pionierskiego konkursu kulinarnego, który powstał w Japonii, a to wszystko miało związek z jego rozstaniem z Food Network.

“[T]o bądź szczery, gdyby Netflix strzelił do Twardy szef beze mnie złamałoby mi to serce” – kontynuował Brown. „Więc musiałem podążać za tą franczyzą, która była tak dużą częścią mojego życia i naprawdę dużą częścią mojej kariery. A gdy ewoluuje w coś nowego i spektakularnego, po prostu musiałem być tego częścią”.

„src=”https://www.youtube.com/embed/gHQLsHoC6Ys?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Brown nie kręci kciukami po rozstaniu z Food Network

Szef kuchni był zajęty promocją swojego „kulinarnego pokazu odmiany” na żywo Poza zjadaniem Alton Brown na żywo. Poza tym produkuje również swoje Alton Brown … Reaktywacja YouTube show i wydał finał Dobre jedzenie książka kucharska, Dobre jedzenie: ostatnie lata.

Jednak jego największym projektem jest Netflix Żelazny kucharz: poszukiwanie żelaznej legendydla której w obowiązkach goszczących dołączy do Najlepszy szef kuchni mistrzyni Kristen Kish.

Netflix stwierdził, zgodnie z Deadline, że „Legendarna seria Iron Chef odradza się z ogromnym podejściem do przełomowego konkursu kulinarnego, od którego wszystko się zaczęło. … Pięciu nowych, pionierskich Żelaznych Szefów Kuchni przywita odważnych Szefów Kuchni Challenger na odnowionym stadionie kuchennym, gdzie zmierzą się i zostaną zepchnięci do granic wytrzymałości i kreatywności, przygotowując niezwykłe kulinarne kreacje. Najbardziej udany Pretendent zawodów powróci do bitwy w wielkim finale, aby mieć szansę na miano pierwszego w historii Iron Legend”.

„Iron Chef: Quest for an Iron Legend” zadebiutuje w serwisie Netflix od 15 czerwca 2022 r.

POWIĄZANE: 3-składnikowy „Burger of the Gods” Altona Browna to najlepszy przepis na soczysty burger

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button