Rozrywka

Ałun „RHOA” Claudia Jordan: Poznaj „kolesia, z którym zamieniam ślinę” w „Couples Retreat”

Więcej na temat: claudia jordan absolwentka „RHOA” Claudia Jordan przeprasza za pomyłkowe tweetowanie DMX zmarła Claudia Jordan mówi, że Trump był miły tylko dlatego, że chciał się z nią przespać Claudia Jordan pozywa Just Peachy wino za rzekome zwolnienie jej z powodu wsparcia BLM Była gwiazda „RHOA” Claudia Jordan została nowym gospodarzem zjazdów „Love & Hip Hop”

Claudia Jordan bezwstydnie nazywa swojego chłopaka, Kendall „Kj” Dismute, „facetem, z którym zamieniam się w splunięcie” w „Couples Retreat”.

Przed premierą drugiego sezonu reality show VH1 w poniedziałek, absolwentka „Real Housewives of Atlanta” przedstawia swojego agenta nieruchomości w ekskluzywnej zajawce Page Six.

„Nazywam się Claudia Jordan. Jestem osobowością radiową i telewizyjną. Byłem znany z tego, że jestem bardzo uparty i nie gryzę się w język”, mówi w klipie 49-letnia prezenterka „Out Loud with Claudia Jordan”.

„Mówiąc o językach, oto facet, z którym zamieniam się śliną” – dodaje, wskazując na swojego mężczyznę. „To jest Kj Dismute, mój chłopak od trzech lat. Jest pośrednikiem w handlu nieruchomościami.

Zaniepokojony żartuje do Jordana: „A ty też jesteś moim osobistym sługą. Nie zapomnij o tym.

Claudia Jordan ma ciekawe imię dla swojego chłopaka, Kj Dismute.VH1

Ale była gwiazda Bravo – która wystąpiła jako pełnoetatowa gospodyni domowa w 7 sezonie serialu „RHOA” – szybko odrzuca komentarz Dismute.

„Haha, tak, dobrze”, mówi, przewracając oczami.

Jordan i Dismute nie są jedyną parą celebrytów, która chce wzmocnić swój związek w „Couples Retreat”.

Do duetu z Teksasu dołączy kolejna absolwentka „Atlanty”, wokalistka Blaque Shamari DeVoe i jej mąż muzyk, Ronnie DeVoe, poprzednio z New Edition.

Pośrednik w handlu nieruchomościami i absolwentka „Real Housewives of Atlanta”, mieszkająca w Teksasie, spotykają się od trzech lat. Obrazy Getty

Inne pary to Nick Young, były gracz Los Angeles Lakers i były Iggy Azaela, oraz jego ukochana z liceum, Keonna Green; raper Styles P i żona Adjua Styles; oraz Jessica „Jess Hilarious” Moore ze sławy „Wild’n Out” i jej chłopak, Daniel Parsons.

Podczas tygodniowych wakacji członkowie obsady wezmą udział w rozmowach, które uwypuklają wzloty i upadki nawigowania po relacji w oczach opinii publicznej.

Podczas omawiania ciężkich tematów — w tym między innymi zdrowia psychicznego, niewierności, żalu, utraty, duchowości i posiadania dzieci — uczestnicy dowiedzą się, jak iść naprzód w swoich partnerskich relacjach.

Jordan i Dismute są jedną z kilku par celebrytów biorących udział w drugim sezonie „Couples Retreat”. VH1

Do par dołączą również guru i eksperci od związków, w tym ceniony trener życia AJ Johnson i mistrz NBA John Salley.

„Couples Retreat”, którego gospodarzem jest gwiazda „Coming to America”, Michael Blackson, powraca w poniedziałek 16 maja o godzinie 21:00 czasu wschodniego na VH1.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button