Rozrywka

Ałun „Summer House” Hannah Berner poślubia komika Des Bishopa po 2 latach randek

Długo i szczęśliwie! Domek letniskowy ałun Hannah Berner i komik Des Bishop są oficjalnie małżeństwem.

Przeczytaj artykuł

Hannah, 30 i Des, 46, zawiązali węzeł w piątek, 13 maja, podczas ceremonii na plaży w Hamptons.

Para zaręczyła się w Walentynki w 2021 roku. W następnym miesiącu podcaster „Berning in Hell” pozował ze swoim narzeczonym i pokazał swój pierścionek na Instagramie. „Dzięki za sesję zaręczynową mamo! Kocham cię @desbishop” – podpisała zdjęcia.

Bishop upamiętnił tę okazję, zamieszczając na Instagramie własny materiał, pisząc: „Kiedy wiesz, wiesz. Śmieje się na całe życie”.

Nowożeńcy rozpoczęli swój związek latem 2020 roku, w tym samym czasie, kiedy Berner rozpoczął kręcenie piątego sezonu Domek letniskowy.

„Nie spotkał mnie w łatwym czasie” – powiedział Berner Nas tygodniowo w lutym 2021 r. „Byłem w domu, więc na pewno widzi wiele stron mojej osoby. Nie był to najłatwiejszy początek naszego związku, ale zobaczysz, jak to rozegra się w serialu.

Przeczytaj artykuł

Osobowość telewizji reality także szczerze przemówiła do: Nas o jej 15-letniej różnicy wieku z irlandzko-amerykańskim komikiem.

„Ludzie mówią:„ O mój Boże, on jest o wiele starszy ”… Umawiając się na randki po trzydziestce, doświadczyłam, że wielu z nich ma mózgi wiewiórki” – powiedziała. „Nigdy nie umawiałem się z facetem po czterdziestce [before] ale jest kimś, kto jest tak mądry. Tyle przeszedł. Miał poprzednie dziewczyny, które trenowały go na wiele sposobów, na które ja nie muszę, i ma pewność, że myślę, że naprawdę ułatwia mi poczucie, że mogę być kimkolwiek, kim chcę. I tak bardzo mnie wspiera, a jednocześnie inspiruje mnie własną karierą”.

W sezonie 4 z Domek letniskowyBerner flirtował z kolegą z obsady Łukasza Gulbransona. Połączyli się w odcinku programu z kwietnia 2020 roku. Po jej rozstaniu z 38-letnim Gulbransonem, Pokój Bravo Ałun twierdził, że spotykali się przez kilka miesięcy, podczas gdy on twierdził, że to tylko przelotny romans.

W lutym 2021 r. Gulbranson powiedział: Nas, „Może myślała, że ​​to coś innego, ale miałem wrażenie, że Hannah rzeczywiście spotykała się z kimś i spotykała się z ludźmi. A ja po prostu traktowałem ją jak przyjaciółkę, tak jak zawsze”.

Kontynuował w tym czasie: „Żałuję, że w sytuacji Hannah nie zadałem więcej pytań jej przyjaciołom, takich jak Amanda [Batula] oraz Paige [DeSorbo], na podstawie tego, co im mówiła. Ponieważ to, co im powiedziała, było całkowitym przeciwieństwem tego, co ja jej powiedziałem. To było szalone.”

Przeczytaj artykuł

Berner dołączył Domek letniskowy w sezonie 3, który został wyemitowany w 2019 roku i wyszedł po zakończeniu sezonu 5. Podczas występu w lipcu 2021 r. w podcaście „Shady S-t” Berner ujawniła, że ​​myślała, że ​​„wyrosła” z serialu reality po zaręczynach z Bishopem.

„Kiedy masz prawdziwy, prawdziwy, prawdziwy związek, bardzo trudno jest być z nimi w telewizji reality TV, zwłaszcza gdy nie jest to program o was dwojga i jest to obsada zespołowa” – powiedziała. „Ponieważ każdy ma swoje własne motywy i takie tam, i nie sądzę, aby warto było stawiać mój związek na szali”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button