Rozrywka

Ałun „Vanderpump Rules” potwierdza rozstanie

Gwiazdy Getty Vanderpump Rules.

Kristen Doute jasno określiła swój związek.

39-letnia była gwiazda „Vanderpump Rules”, której skazane na zagładę relacje z Tomem Sandovalem, Jamesem Kennedym i Brianem Carterem pojawiły się w reality show Bravo, trafiła na Instagrama ze swoim najnowszym chłopakiem Alexem Menache w maju 2020 roku, według People . Oboje nawet zamieszkali razem w grudniu 2021 roku.

Ale plotki o życiu osobistym Doute’a krążą od miesięcy. W marcu 2022 roku opublikowała tajemniczy post na Instagramie o tym, że jest „gotowa do rozpoczęcia nowego rozdziału” w swoim życiu. Ale w maju Doute udostępnił Menache’owi zdjęcia z wycieczki na Hawaje.

21 czerwca 2022 r. była SURver udostępniła serię zdjęć i nagranie wypełnione łzami, gdy wyprowadzała się z domu Menache’a w Los Angeles. Menache w ogóle nie był widziany w postach w mediach społecznościowych, a Doute zamiast tego był pocieszany przez swojego kumpla Zacka Wickhama.

Więc o co chodzi? Oto, co musisz wiedzieć:

Kristen Doute potwierdziła, że ​​rozstała się z Alexem Menache

Po tym, jak zdjęcia z ruchu Doute zostały ponownie udostępnione w mediach społecznościowych, fani zaczęli spekulować, że zerwała z Menache. Doute odpowiedział jednemu obserwującemu na Instagramie, który napisał: „Podziw… chciałem, żeby była z „tym”.

„To samo, ale nie wyszło” – odpowiedział Doute na Instagramie. „Alex to wspaniały człowiek, którego bardzo kocham i szanuję”.

Ponieważ niektórzy wtrącili się, aby zauważyć, że ostatnio Doute przestał śledzić Menache w mediach społecznościowych, inni byli ciekawi szczegółów na temat zerwania. A inni okazali wsparcie Doute.

„To jej sprawa” – napisał jeden z fanów. „Kiedy chce się wyjawić, jesteśmy tutaj. Do tego czasu żyj swoim najlepszym życiem [Kristen Doute]”.

Inni fani zwrócili uwagę, że wraz z kolegami z grupy „Vanderpump Rules” Katie Maloney i Lala Kent, również teraz singielkami, może nadszedł czas, aby przywrócić Doute’a na koncert. W czerwcu 2020 r. Doute został zwolniony z długoletniego reality show w związku ze skandalem rasistowskim z udziałem Faith Stowers.

„Raquel też”, napisał jeden z fanów, nawiązując do niedawnego singla Raquel Leviss. „Muszą zrobić przedstawienie…„Wszystkie samotne panie”.”

Kristen Doute ujawniła, że ​​rozmawiała o małżeństwie z Alexem Menache

Doute powiedziała wcześniej Life & Style, że poznała Menache’a przez wspólnego przyjaciela z obsady „Vanderpump Rules” i że byli przyjaciółmi przez około cztery lata przed randką.

„Wielu obsady już go znało i są z nim naprawdę dobrymi przyjaciółmi” – powiedziała. “[We] zacząłem spotykać się trochę bardziej jeden na jednego, a potem, co wiesz, po prostu się zakochałem.

W tym czasie zauważyła, że ​​chociaż nie spieszyła się z małżeństwem, Menache mógł być tym jedynym.

„Myślę, że Alex i ja robimy to w odpowiedni dla nas sposób” – powiedziała w gazecie w 2020 roku.

– Oczywiście odbyliśmy tę rozmowę – dodał Doute. „Myślę, że oboje jesteśmy we właściwym miejscu we właściwym czasie naszego życia, a jeśli tak się dzieje, to się dzieje. …To znaczy, spędzam z nim każdy dzień. Jest naprawdę wyjątkowy. On jest najlepszy.

Kiedy Doute po raz pierwszy zaczął spotykać się z Menache, źródło powiedziało Us Weekly, że chce się ustatkować.

„Chce się wkrótce ożenić i mieć dzieci” – powiedział wtajemniczony. „Pochodzi z Valley i jest właścicielem wielu budynków mieszkalnych w rejonie LA. Jednak nie jest typem LA, który przyjaźni się z wieloma celebrytami. Szukał żony”.

Według Reality Blurb w październiku 2021 roku Doute wystawiła swój dom na sprzedaż i wkrótce wprowadziła się do Menache. Ujawniła również na Instagramie, że jej chłopak dał jej „pełną władzę, aby jego dom stał się naszym domem”.

CZYTAJ DALEJ: Kim jest nowa dziewczyna Jamesa Kennedy’ego, Ally Lewber?

Więcej Heavy w Bravo TV News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button